Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomasoński horror-„kościół” i bogini Deki

Żydomasoński horror-„kościół” i bogini Deki

r5Pogańska bogini w Sanktuarium Naszej Pani z Aparecida. Dnia 12 października wypada Święto Naszej Pani z Aparecida, patronki Brazylii, ogłoszonej królową Brazylii przez Św. Piusa X. Dnia 5 października 2013 roku, trzeciego dnia nowenny, przed świętem, judeochrześcijańsko-soborowy rektor Sanktuarium w Bazylice  Naszej Pani z Aparecida, zaaprobował wprowadzenie w uroczystej procesji, do Bazyliki, posągu bogini Deki, albo Deci, w intencji wystawienia tego pogańskiego posągu dla oddawania, przez wiernych, czci tej pogańskiej bogini. Fotografia poniżej.

r5000

Według greckiej mitologii Deki jest córką Zeusa i Temis i jest uważana za boginię sprawiedliwości. Fałszywy rektorem Sanktuarium jest judeochrześcijańsko-soborowy „ojciec” Domingos Savio da Silva (pierwszy rząd poniżej po prawej stronie), który podlega judeochrześcijańsko-soborowemu pseudo-„biskupowi” pomocniczemu Darci Jose Niccioli (po lewej stronie) i pseudo-„kardynałowi” Raymundo Damasceno, pseudo-„arcybiskupowi” Aparecida (w środku). Ta popularyzacja demonicznego bałwochwalstwa w jednym w jednym z najważniejszych Sanktuariów Maryjnych świata wywołało nawet ogólne oburzenie wśród judeochrześcijańskich neokościelniaków. W drugim rzędzie poniżej widnieje fotografia żydomasona Bergoglio, obowiązkowo z demonicznym crozierem (krucyfiksem) w Aparecida, a trzeci rząd poniżej przedstawia widok z lotu ptaka Sanktuarium Naszej Pani z Apareccida.

r1

Na podstawie:  portal katolicki ( nie mylić z soborowym judeochrześcijaństwem) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A543-Dice.htm

Data publikacji: 13.10.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.