Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomasoński atak na Kościół w 1958 r.

Żydomasoński atak na Kościół w 1958 r.

kardynał Siri

Cardinal-Siri-221x300Atak na Kościół Katolicki w 1958 roku

Odtajnione dokumenty: USA zaangażowane w zamach stanu na Konklawe z 1958 roku.

To opis wydarzeń zamachu stanu w Watykanie z 1958 roku, gdy masoneria dokonała anulowania legalnego wyboru anty-masońskiego kardynała Siri (Grzegorz XVII) i zastąpiła go komunistycznym kardynałem Roncalli (Jan XXIII). Krytycznym nowym elementem w tej układance jest udokumentowany współudział rządu USA w tym spisku, wskazuje to również na ogólnoświatowy zasięg władzy żydomasonerii.

Autor tego artykułu, TCW, odwiedził US National Archives, i był w stanie uzyskać ponad 200 odtajnionych dokumentów dotyczących relacji Watykan-rząd USA (oraz innych krajów).

Poniżej podany jest przykład jednego z tych ważnych dokumentów:

Do pobrania w formacie pdf: 58-conclave-secret-department-of-state

Został on wysłany przez ambasadora USA we Włoszech (Jamesa Zellerbacha z Rzymu) do amerykańskiego sekretarza stanu, Johna Fostera Dullesa. Dokument ten to tajny telegram wysłany [11.10.58] 15 dni PRZED odbyciem się (26.10.58) Konklawe z 1958 r.

Zellerbach przekazuje informację uzyskaną ze „Źródła Watykańskiego” (najprawdopodobniej zdrajcą jest kardynał Tisserant*) o aktywnie działającym spisku, zaprojektowanym do sterowania wynikiem nadchodzącego Konklawe, jakie odbyło się później, 26 października 1958 r. Informator tej V kolumny zapowiada wywiadowi USA, że on i inni z jego kliki nie chcą, aby niektórzy kardynałowie, jak „Siri”, zostali wybrani na Papieża. Dodana jest wyraźna sugestia, aby Zellerbach przekazał pilną wiadomość do (żydomasońskich) przywódców w Waszyngtonie, aby ci wywarli odpowiedni nacisk (prawdopodobnie szantażem) na amerykańskich kardynałów, aby zablokowali oni wybór „Siri” (lub innego anty-masońskiego kandydata) na Papieża.

Na tym Konklawe: „Siri, [według źródeł FBI], otrzymał niezbędną liczbę głosów i został wybrany na papieża, Grzegorza XVII”. (* Odtajnione dokumenty US Department of State w sprawie „Jan XXIII”, data emisji 20.11.1958 r., odtajnione: 11.11.1974 r. [Zobacz również] Departament Stanu USA, tajny dokument „Kardynał Siri”, data wydania: 10.04. 1961r., odtajnione:. 28.02.1994 r.)

http://www.tcwblog.com/182861438/1300000/posting/ven-bernard-15th-c-prophesied-schism-at-1958-conclave

* Uwaga: kardynał Tisserant (mason, okultysta) przewodniczył Konklawe z 1958 r., powiedział księdzu wykładającemu Prawo Kanoniczne, że wybór Jana XXIII był bezprawny, ponieważ był „chciany i zaplanowany przez siły obce Duchowi Świętemu„. („Vita” 18 września 1977, s. 4: „Le profezie sui papi nell’elenco di San Malachia”) – [„Przepowiednie dotyczące papieży świętego Malachiasza”].

Wybór kardynała Siri w 1958 roku

26 października 1958 r.doszło do zamachu stanu w Kościele Katolickim i od tego czasu Kościół jest kierowany przez uzurpatorów.

Rząd amerykański (i oczywiście Moskwa) zrobili wszystko, aby nielegalnie wpłynąć na „wynik” Konklawe, które rzeczywiście wybrało Papieżem wskazanego osobiście przez Piusa XII na swego następcę, kardynała Siri w 4 głosowaniu pierwszego dnia wyborów, a on wybrał imię Grzegorz XVII.

Papież Grzegorz XVII, choć opuszczony przez swoich współpracowników i zakładnik w ukrytej miejscu niewoli, nadal starannie próbował wysłać światu swe przesłanie. Wyraźnie wspomniał o tym, co się stało podczas Konklawe z 1958 r., gdy w 1972 roku napisał, w jaki sposób „supermocarstwa” [judeo-masońskie] dokonały obalenia legalnej decyzji Konklawe:

Odseparowanie Konklawe jest jeszcze bardziej konieczne obecnie, przy nowoczesnych środkach, nowoczesnej technologii, gdyż bez absolutnego odseparowania, nie będzie możliwe, aby ocalić wybory od presji sił zewnętrznych. Dziś mocarstwa (i mniejsi gracze) mają zbyt wiele interesów na boku, aby wpływać przez protekcjonalność lub słabość, na najwyższy autorytet moralny na świecie. I zrobią wszystko w tym celu, bowiem są w tym bardzo wyspecjalizowani. Nacisk na obalenie istoty prawa Konklawe może być prowadzony przez chęć uzyskania dokładnie pożądanego wyniku„. (Fragment książki: Wybór Biskupa Rzymskiego (L’Elezione del Romano Pontefice), napisanej przez Józefa kardynała Siri (papieża Grzegorz XVII), pierwotnie opublikowany w Renovatio VII, 1972, Inst 2, s. 155-156, „Il. Dovere Dell’Ortodossia”)

Uwagi dodatkowe: mówi się, że amerykański kardynał Spellman z Nowego Jorku, został „pozyskany” (podrzucenie szczątków szkieletów w szafie). Jego nazwisko oraz jego odpowiedników znajduje się na wielu dokumentach, jakie zostały zebrane przez autora, TCW. Ponadto, przy przeglądaniu tych odtajnionych dokumentów w Archiwum, wychodzi na jaw całkowicie antykatolicka polityka żydomasońskiego rządu USA, jest wręcz krystalicznie przejrzysta. Większość Amerykanów nie wie, że (prawdziwy) Watykan i Stany Zjednoczone nigdy nie miały oficjalnych stosunków dyplomatycznych.

TCW uzyskał również z Departamentu Stanu USA odtajnione dokumenty, jakie wielokrotnie informują, że Papież Pius XII był niemal przekonany, iż rząd Stanów Zjednoczonych zamierzał użyć broni jądrowej przeciwko Watykanowi. Doniesiono, że (Pius XII) miał dosłownie powtarzające się koszmary takiego scenariusza i cytuje się, że Pius XII uważał za kluczowy powód, że rząd USA nie ma ambasadora fizycznie w Watykanie, ani żadnych formalnych stosunków dyplomatycznych, ponieważ w rzeczywistości (żydomasoński) rząd USA planuje atak nuklearny na sam Watykan.

Pomiędzy 1951 a 1958 r., Stany Zjednoczone nie miały żadnego oficjalnego przedstawiciela akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej.

Członek Hierarchii (obecnie na wygnaniu) poinformował nas, że Montini (przyszły anty-papież Paweł VI) był w bezpośrednim kontakcie z komunistyczną Moskwą podczas Konklawe z 26 października 1958 r. A realna groźba, jaką otrzymał Grzegorz XVII na wypadek, gdyby publicznie ogłosił swój pontyfikat, było to, że „za żelazną kurtyną biskupi będą natychmiast zabici„. Miało to być ogłoszone wybranemu Papieżowi za pośrednictwem Montiniego … czyli Montini natychmiast miał powiadomić swoich towarzyszy w ZSRR (z KGB), czy w wyniku otrzymanej odpowiedzi mają przejść od razu do rzezi niewinnych biskupów rzymskokatolickich.

Patrz: „Odtajniony Dokument z czasów II WŚ obnażający fakt, że Montini był komunistyczną wtyką

http://www.todayscatholicworld.com/dec05tcw.htm#montini

„… świat rządzony jest przez zupełnie inne osoby, niż wyobrażają sobie ci, którzy nie mają wglądu za kulisy…” -Benjamin „marrano żydowski” Disraeli w Brytyjskiej Izbie Gmin, 1852 r.

źródło: http://www.tcwblog.com/182861438/1275082/posting/declassified-document-us-involved-in-1958-conclave-coup

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.