Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: RATZINGER-TAUBER WZYWA DO UTWORZENIA RZĄDU ŚWIATOWEGO

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: RATZINGER-TAUBER WZYWA DO UTWORZENIA RZĄDU ŚWIATOWEGO

Komentarz: Poniżej zamieszczony tekst jest tłumaczeniem informacji zamieszczonej przez portal http://www.catholicnews.com/data/stories/cns/1205060.htm , ktorą to informację GREGORIUS zamieszcza jako dowód na pewien osobliwy stan umysłu  współczesnych judeochrześcijan ale przede wszystkim jako następny dowód na doniosłe znaczenie soborowickiego pseudo-„kościoła katolickiego” w budowie New World Order. W dniu 5 grudnia na StSy został zamieszczony artykuł pochodzący z www.nowyekran.pl, autorstwa niejakiego Ewidentnego Oszusta a zatytułowany „Wielka radość masonerii, Benedykt XVI poparł Rząd Światowy czyli NWO” jako materiał w sposób dość przystępny ukazujący rozkład i masonizację pseudo-„kościoła” a jednocześnie oparty na faktach. Niestety autorowi odwagi starczyło na niecałą dobę, po czym złożył samokrytykę i pokajał się z powodu naruszenia tabu czyli „świętości” globalisty Ratzingera-Taubera. W związku z zaistniałą, dyskomfortową sytuacją, GREGORIUS zamieszcza tłumaczenie w brzmieniu dosłownym wiadomości podanej przez wyżej wymieniony portal. Poniżej tłumaczenia GREGORIUS zamieszcza pokutniczy artykuł Ewidentnego Oszusta. Cóż, jedynym chyba komentarzem do zaistniałej sytuacji może być głębsza refleksja nad publicystycznym pseudonimem autora.                                   Uwaga: ilustracja dodana została przez GREGORIUSA.

Źródło: http://www.catholicnews.com/data/stories/cns/1205060.htm

Data publikacji: 3.12.2012

Tłum. GREGORIUS

hexagram

Papież wzywa do ustanowienia światowej władzy jako „siły moralnej”.

By Francis X. Rocca
Catholic News Service

VATICAN CITY (CNS)- Światowa władza, którą przewidywali dwaj papieże, jako sposób na zapewnienie globalnego pokoju i sprawiedliwości, nie będzie superwładzą ale przede wszystkim siłą moralną z ograniczonymi kompetencjami, powiedział papież Benedykt XVI.

Papież wypowiedział swoje uwagi w dniu 3 grudnia (w przemówieniu) na sesji plenarnej Papieskiej Rady ds. Sprawiedliwości i Pokoju, które to spotkanie zaplanowano na trzy dni w celu przedyskutowania kwestii „politycznej władzy i globalnego rządzenia”. W swoim przemówieniu papież Benedykt XVI przypomniał, że błogosławiony Jan XXIII nawoływał do „budowy światowego społeczeństwa z odpowiednią władzą” aby służyć „wspólnemu dobru ludzkiej rodziny”.

Papież także zacytował swoją własną, z roku 2009, encyklikę „Caritatis in veritate” w której to wzywał do „prawdziwej światowej władzy politycznej” dla zapewnienia międzynarodowej współpracy, pokoju i ochrony środowiska. Kościół oferuje „zasady refleksji, kryteria rozsądku i praktyczne wskazówki” dla takiej organizacji ale żadnych nie ma konkretnych prawnych lub politycznych zaleceń, powiedział papież w swoim przemówieniu.

Jednocześnie papież zastrzegł, że proponowane ciało nie może być superwładzą skoncentrowaną w rękach niewielu, która by zdominowała wszystkich ludzi, wyzyskując najsłabszych. Władza o której mowa, powiedział, „musi być rozumiana, przede wszystkim, jako siła moralna, władza wpływająca zgodnie z przyczyną, to znaczy, władza partycypująca, ograniczona przez prawo w jej kompetencjach”.

Przewodniczący Rady, kardynał Peter Turkson, powiedział rozgłośni Radia Watykańskiego, że porządek sesji plenarnej przewiduje dyskusję nad kwestią finansowego zarządzania jako odpowiedzią na światowy kryzys finansowy. W październiku 2011 roku Rada wezwała do ustanowienia „centralnego banku światowego” w celu uregulowania globalnego rynku finansowego i międzynarodowej podaży pieniądza jako kroku ku władzy światowej, którą przewidywał błogosławiony Jan i papież Benedykt. Przemówienie papieża Benedykta poruszyło także zagrożenia dla ludzkiej godności ze strony różnych form materializmu we współczesnej kulturze.

„Człowiek dnia dzisiejszego jest widziany głównie z biologicznego punktu widzenia, albo jako „kapitał ludzki”, „bogactwo”, trybik w produkcyjnej i finansowej maszynie, która nim włada”- powiedział papież.

„Nowe ideologie, takie jak te hedonistyczne i egoistyczne, praw seksualnych i reprodukcyjnych, albo te bezładnego, finansowego kapitalizmu, który gwałci politykę i niszczy prawdziwą gospodarkę, przyczyniają się do tego, że pracownik i jego praca wyglądają na „gorszy” towar i podkopują naturalne fundamenty społeczeństwa, zwłaszcza rodziny”- powiedział papież.

Poniżej zamieszczony jest artykuł z Nowego Ekranu Ewidentnego Oszusta

Masońskie media znów nakłamały.

W dzisiejszym wpisie, bazując na informacji z portalu Chrzescijanin24.pl napisałem, że papież Benedykt XVI popiera wprowadzenie Rządu Światowego.

Na wstępie chce przeprosić, że pisząc o tak ważnej sprawie oparłem się jedynie na portalu Chrześcijanin24.pl i New York Times – wiem, brzmi to idiotycznie, ale nawet portale katolickie czy największe światowe gazety potrafią tworzyć lub powielać piramidalne kłamstwa. Do tej pory nie mogę wyjść ze zdumienia, jednak cała ta afera układa się w całość i zamierzam niedługo napisać kolejny artykuł, aby odpracować swoje grzechy w powyższym temacie. Poniżej linki do artykułów, które albo wprost albo pośrednio wprowadziły mnie w błąd.

http://www.chrzescijanin24.pl/ze-wiata/news/2773-papie-benedykt-xvi-zaproponowa-utworzenie-globalnej-wadzy.html

http://www.nytimes.com/2009/07/08/world/europe/08pope.html

Co zatem powiedział papież? Stwierdził on iż: należy zastąpić ideę nadzwyczajnej władzy skoncentrowanej w rękach niewielu, która miałaby zdominować wszystkie narody, wykorzystując najsłabszych, koncepcją władzy pojmowanej przede wszystkim jako siła moralna, możliwość działania zgodnie z rozumem, a zatem władza oparta na uczestnictwie, ograniczona przez zasięg kompetencji i przez prawo.

Papież zatem opowiada się bardzo wyraźnie PRZECIWKO koncepcji Rządu Światowego. Przerażona tym masoneria, musiała więc natychmiast przekręcić te słowa, wyrwać z kontekstu i przedstawić je jako coś zupełnie odwrotnego. Bardzo podobna sytuacja miała miejsce w sprawie Genetycznie Modyfikowanych Organizmów. Pomimo iż Watykan wyraził w tej kwestii daleko idący sceptycyzm, media „przeredagowały” przesłanie na „pozytywne” co również swego czasu wywołało prawdziwą burzę w Internecie.

W oryginalnym wpisie poruszyłem również temat Jana Pawła II. Chciałem zaznaczyć, że nie wycofuje się ze swoich opinii nt. szkód i zepsucia jakie zaprowadził jego ekumenizm, wspólne modły z buddystami, szamanami czy innymi New Age-owcami. Moja ocena w tym zakresie pozostaje niezmienna. Oceniam, że ekumenizm był i jest działaniem zgodnym z duchem masońskim, dążącym do zastąpienia trzech wielkich monoteistycznych wyznań zlepkiem bezkształtnej masy, mającej być nową ogólnoświatową religią a w gruncie rzeczy wyznaniem lucyferiańskim. Nie wycofuje się z tego co pisałem o Kotlarczyku, mistrzu Karola Wojtyły, różokrzyżowcu czy innych podejrzanych przyjaźniach, sympatiach polskiego papieża. Jednak w tym wpisie nie zamierzam się już nad tym koncentrować.

Niedługo napiszę więcej na temat tych zdarzeń, w między czasie wszystkich wprowadzonych w błąd raz jeszcze przepraszam i wielce się cieszę mogąc przyznać do błędu, ponieważ oznacza to, że nasz obecny papież wbrew ohydnej masońskiej manipulacji medialnej stoi twardo we właściwej postawie. Szczęść mu Panie Boże.

P.S. Poniższe komentarze odnoszą się do oryginalnego wpisu, stąd w obecnej sytuacji mogą wydawać się bez sensu, jednak ich usuwanie mogło by być wzięte za cenzurę więc ewentualnie proszę aby sami zainteresowanie je skasowali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.