Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Żydzi, masoni, sodomici i Bergoglio-Diabolus.

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Żydzi, masoni, sodomici i Bergoglio-Diabolus.

Źródło: http://www.holywar.org/PROPAGA2.htm

JUDASZ ZDRADZIŁ ZA 30 SREBRNIKÓW, BERGOGLIO CZYNI TO ZA DARMO.

ber10

Po gorących uściskach Rabin Skorka pozuje z Bergoglio wraz z nagrodą.

Pseudo-„kardynał” Bergoglio (reraz antypapież Franciszek) nagradza pro-sodomickiego rabina żydowskiego, ktory szydzi z Chrystusa i atakuje Kościół Katolicki.

Rabin Abraham Skorka, który faworyzuje uznane przez państwo „związki cywilne” homoseksualistów, otrzymał tytuł doktora honoris causa judeochrześcijańskiego „Papieskiego Katolickiego Uniwersytetu” Argentyny w 2012 roku. Wszystko to miało miejsce na, rzekomo, „Papieskim, Katolickim” Uniwersytecie  Buenos Aires, w obecności pseudo-„kardynała” Jorge Mario Bergoglio, w obecności rektora Victora Fernandez’a i pseudo-„nuncjusza apostolskiego”. Wszyscy oni, oczywiście, zachowali milczenie w obliczu tego skandalu. Nazwij to Milczeniem Blagierów.

W swoim przemówieniu podczas tej uroczystości żyd Skorka posunął się do tego, że odniósł się do Boga, Naszego Pana, Jezusa Chrystusa, jako do „lalusia”. Zakończył swoje przemówienie stwierdzeniem: „TO MY (!!!) oczekujemy Mesjasza. On nadejdzie kiedy Bóg tak zarządzi”.

Realia:

„Modlitwa Wielkiego Piątku o nawrócenie żydów (Mszał Piusa XII): „Módlmy się także za żydów wiarołomnych aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc i żeby i oni poznali Jezusa Chrystusa, Pana naszego…Wszechmocny, wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet żydów wiarołomnych nie odrzucisz: wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony. Przez tegoż Chrystusa Pana Naszego. Amen.

ANTI-DEFAMATION LEAGUE (ADL) POWITAŁO DZISIAJ ELEKCJĘ KARDYNAŁA JORGE BERGOGLIO Z ARGENTYNY JAKO NASTĘPNEGO PAPIEŻA FRANCISZKA.

Źródło: http://www.adl.org/press-center/press-releases/interfaith/adl-congratulates-new-pope-francis.html#.UU7AixeZYVg

Data publikacji: 13.03.2013

ad1

Nowy Jork, NY, 13 marca 2013…

Abraham H. Foxman, ADL National Director, wydał następujące oświadczenie:

„Składamy gratulacje nowemu papieżowi i życzymy mu dobrze w na jego ważnym, nowym , odpowiedzialnym stanowisku. Wierzymy, że elekcja Franciszka I jest doniosłym momentem w historii Kościoła. Cieszymy się, że będziemy pracować z nim kontynuując rozwijanie relacji katolicko-żydowskich tak jak to czyniliśmy z jego poprzednikami. Bardzo wiele jest w jego biografii tego co utwierdza nas co do przyszłości. Pod jego przywództwem w Buenos Aires, kardynał Jorge Bergoglio poczynił ważne kroki w utrwalaniu pozytywnych katolicko-żydowskich relacji, idąc śladami transformacyjnych pontyfikatów papieża Jana Pawła II i papieża Benedykta XVI, papieży, którzy rozpoczęli historyczne pojednanie pomiędzy Kościołem Katolickim a ludem żydowskim. Kardynał Bergoglio utrzymywał bliskie stosunki ze społecznością żydowską w Argentynie. Obchodził różne żydowskie święta razem z żydowską społecznością  Argentyny, włącznie ze świętem Chanuka kiedy zapalił świecę na menorze, chodził do synagogi w Buenos Aires na Slichot, nabożeństwo przed świętam Rosh-Hashana, świętem żydowskiego Nowego Roku,  jak i upamiętnienie Kristallnacht, fali agresywnych, nazistowskich ataków przeciwko żydom przed II Wojną Światową. W 2010 roku podczas oddawania czci ofiarom zamachu bombowego z 1994 roku, kardynał Bergoglio nazwał to „domem solidarności” i dodał: „Boże błogosław im i pomóż osiągnąć ich cel”, co pokazało jego oddanie i poparcie w działaniu przeciwko ekstremizmowi. W 2010 roku, razem z argentyńskim rabinem Abrahamem Skorka, opublikował książkę „On Heaven and Earth”, o kwestach dialogu religijnego. Wrażliwość nowego papieża w stosunku do żydów wyłania się z tej pracy w jego komentarzach dotyczących podejścia Kościoła do ludu żydowskiego od czasu Vaticanum II, do Holocaustu i konfliktu arabsko-izraelskiego.

NAJWIĘKSZA ARGENTYŃSKA GAZETA UJAWNIA, ŻE ŻYDOMASON BERGOGLIO POPIERAŁ SODOMIĘ.

Źródło: http://romancatholicworld.wordpress.com/2013/03/19/francis-first-pope-to-have-favored-homosexual-civil-unions/

Data publikacji: 19.03.2013

Raport specjalny autorstwa pani Marielena Montesino de Stuart

Franciszek: pierwszy „papież”, który popiera homoseksualne związki cywilne”

Specjalny numer „Clarin”, największej gazety Argentyny zawierający raport specjalny biografa Bergoglio, Sergio Rubin’a.

"Clarin"- numer specjalny, strona 8. Franciszek, pierwszy "papież" popiera homoseksualne związki cywilne. Raport specjalny bigrafa Bergoglio, Sergio Rubina.
„Clarin”- numer specjalny, strona 8. Franciszek, pierwszy „papież” popiera homoseksualne związki cywilne. Raport specjalny bigrafa Bergoglio, Sergio Rubina.

Franciszek, pierwszy kardynał z półkuli zachodniej, wybrany na następcę Św. Piotra, jest opisywany jako zagorzały konserwatysta i tradycjonalista, głównie w Europie i Stanach Zjednoczonych. Mówiłam od samego początku, że takie przedstawianie sprawy jest błędne biorąc pod uwagę historię Bergoglio. Od środy 13 marca, kiedy kardynał Bergoglio otrzymał wymaganą większość głosów na konklawe i został Franciszkiem, natychmiast zaczęłam informować o jego przeszłości dostarczając szczegółowych danych, które ukazują zdradę Bergoglio świętej i nienaruszalnej tradycji i nauczania.

http://romancatholicworld.wordpress.com/2013/03/13/francis-i-jorge-mario-bergoglio-a-jesuit-from-the-end-of-the-world/

http://romancatholicworld.wordpress.com/2013/03/16/the-erosion-of-solemnity-francis-banters-about-exchange-with-cardinals-inside-the-conclave/

"Clarin"-okładka numeru specjalnego, 17 marca 2013. "Franciszek, pierwszy "papież" popierający homoseksualne związki cywilne. Raport specjalny autorstwa Sergio Rubin'a"
„Clarin”-okładka numeru specjalnego, 17 marca 2013. „Franciszek, pierwszy „papież” popierający homoseksualne związki cywilne. Raport specjalny autorstwa Sergio Rubin’a”

„Clarin” jest największą gazetą argentyńską. W niedzielę 17 marca „Clarin” wydał numer specjalny dotyczący Franciszka i jego życia, doprowadzają artykuł biograficzny do jego ostatnich dni w roli kardynała Jorge Mario Bergoglio z Buenos Aires.

Biograf Bergoglio, Sergio Rubin, napisał specjalny artykuł we wspomnianym wcześniej numerze specjalnym „Clarin”, uwypuklający fakt przebiegłego podejścia Bergoglio do kwestii „małżeństw” sodomickich poprzez przyjmowanie „umiarkowanej” postawy w popieraniu homoseksualnych związków cywilnych i nakłanianiu swoich kolegów hierarchów do podobnego postępowania. Episkopat Argentyny sprzeciwił się mu i Bergoglio był zmuszony stanąć twarzą w twarz z tym problemem. Jest to bez precedensu i czyni to Franciszka pierwszym „papieżem” popierającym homoseksualne związki cywilne. (Moje uwagi figurują w nawiasach).

„Bergoglio stał się czołowym wyrazicielem umiarkowanego skrzydła Kościoła argentyńskiego po długiej dominacji konserwatystów. Bergoglio wykazał się wielką przebiegłością i zdystansował się od reakcyjnej polityki (tradycyjnej/konserwatywnej polityki) i zaproponował swoim kolegom-hierarchom dostosowanie poglądów w sprawie debaty nad prawem do małżeństw gejowskich. Wierzył on, że Kirchner (prezydent Argentyny) ucieknie się do wszystkiego, za pomocą wszelkich możliwych środków, ażeby przeforsować to prawo. Z drugiej strony sądził on, że twarde stanowisko Kościoła będzie bezskuteczne. To jest powód dlaczego opowiedział się za akceptacją związków cywilnych i umiarkowanego podejścia. Jednakże był to jedyny raz kiedy przegrał głosowanie w Episkopacie. Skrzydło twardych wygrało.”

Oryginalny tekst w języku hiszpańskim.

«Bergoglio se convirtió  en el principal exponente del ala moderada de la Iglesia argentina después de una larga hegemonía de los conservadores. De gran olfato político y distante de las posiciones reaccionarias, propuso a sus pares una actitud contemporizadora cuando se avecinaba el debate por la ley de matrimonio gay. Creía, por un lado, que Kirchner haría todo, apelando a buenas y malas artes, con tal de que se aprobara la ley. Y, por el otro lado, pensaba que un discurso duro de la Iglesia iba a ser contraproducente.  Por eso, se inclinaba  por la aceptación de la unión civil y por un discurso moderado.  Sin embargo, fue la única vez que perdió  una  votación en el Episcopado.  Ganó la posición dura .»

ber10

"Kardynał" Bergoglio parę godzin przed konklawe spaceruje po Placu Św. Piotra w towarzystwie swego biografa, żyda Sergio Rubina.
„Kardynał” Bergoglio parę godzin przed konklawe spaceruje po Placu Św. Piotra w towarzystwie swego biografa, żyda Sergio Rubina.

 

Special issue of Clarín in PDF:

http://contenidos2.clarin.com/edicion-electronica/20130317/index.html

Also available here:

THE POPE FROM THE END OF THE WORLD – EL PAPA DEL FIN DEL MUNDO – EL CLARIN, BUENOS AIRES, ARGENTINA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.