Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Wygłupy Bergoglio czyli nowe profanacje w Watykanie

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Wygłupy Bergoglio czyli nowe profanacje w Watykanie

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/03/29/biskup-franciszek-bergoglio-profanuje-nasza-swieta-wiare/

Data publikacji: 29.03.2013

berg1

Biskup Franciszek, Bergoglio Profanuje Naszą  Świętą Wiarę.

Zdjęcia hańby.

W niedawnym:  “Kto nie oddaje czci Prawdziwemu Bogu, ten fałszywym bogom będzie się kłaniał.”

http://gazetawarszawska.com/2013/03/23/kto-nie-oddaje-czci-prawdziwemu-bogu-ten-falszywym-bogom-bedzie-sie-klanial/

napisano:

“Prowokacyjna, obcesowa  abnegacja bezczelnie wyeksponowana przez “skromnego” biskupa Rzymu,  która przejawia się w jego pogardzie wobec wszystkiego tego, co dotychczas było przyjęte za harmonię symboli Kościoła Świętego, za smak, a nawet kulturę osobistą, zapowiada nadejście kultu „odwrotności”.

Jeżeli Opatrzność nie powstrzyma gwałtem tego „Urbana kościoła”, to lada chwila wszystko będzie „odwrotne”, wszystko to, co do tej pory takim jeszcze nie zdążyło być, a co najgorsze „odwrotność” ta stanie się dogmatem.

Dzieła sztuki – piękne, kunsztowne, wykonane bożą pasją twórców dwóch tysięcy lat Kościoła, zostaną zastąpione szkaradztwami Kantorów, Chagalli i innych Tuwimów. Te koszmary wejdą na ołtarze, będą wyeksponowane we wszystkich newralgicznych miejscach miast i wsi. Dzieci przedszkolne będą ćwiczyć swe zmysły estetyczne na potworach tych bohomazów. Nie będzie to jedynie wizja, ale i audio, bo i Pendereccy też muszą mieć swój udział, a podłączy się do tego wszystkiego nawet zapach – odór chałata.

Kiedy srebro i złoto będą  wymienione na tekturę i wydeptane kapcie, oraz skarpety z dziurami na pięcie, to wierni będą musieli tę całość zaakceptować, regularnie i szczerze podziwiać – a o co zadba psychopolicja z Izraela, której światowa siedziba będzie zainstalowana w Kaplicy Sykstyńskiej wytapetowanej wcześniej tapetami z symbolami Gwiazdy Dawidowej  – i te dobra estetyczne będą przyjęte jako nieomylne kanony prawdziwej wiary, nieomylne i dogmatycznie – po wsze czasy.”

Nie trzeba było długo czekać, a powyższe słowa zaczęły się spełniać. Biskup czy papież  od “buona sera”, wymyślił sobie, że jednej z najważniejszych uroczystości liturgicznych roku liturgicznego nie odbędzie on we wspólnocie  z Kościołem Świętym i Jego wiernymi, ale zamiast tego pojedzie sobie do więzienia dla nieletnich przestępców (są to głównie młodzi muzułmanie) i tam odprawi liturgię (świętą?).

Jak pomyślał tak zrobił. Bergoglio zamknąwszy się z młodocianymi więźniami w kaplicy więziennej – zdjęcia – prowokacyjne okradł tym samym cały Kościół Chrystusowy z jego świętego prawa do obcowania całej Wspólnoty Ludu Bożego przed wspólnym ołtarzem Pana. Praktycznym wyrazem tego prawa jest zwyczajowa Msza w Bazylice Św. Piotra na Watykanie.  Zauważmy, że Dobro to pochodzi od Chrystusa, a nie od Bergoglio i Franciszek nie ma żadnego  prawa do tego, aby ten boży dar ograniczać lub deprecjonować, a jak on to właśnie uczynił.

W ten prostacki, antykatolicki sposób Bergoglio pokazał wiernym Kościoła na całym świecie to, że jego „posługa” na Watykanie nie będzie miała charakteru uniwersalnego (tzn. powszechnego) – budowania dobra wspólnego dla wszystkich wiernych, – ale jego duszpasterstwo na Stolicy Piotrowej będzie miało charakter wybitnie ekstrawagancki.  Wierni będą widzieli „papieża”, który właśnie gdzieś sobie poszedł do jakiejś tam dziury i niewiele go obchodzą sprawy ogółu wiernych – Kościoła w całości. I tak właśnie stało się w Wielki Czwartek Anno Domini 2013.

Takie zachowanie Bergoglio jest straszne w swej obrzydliwości, niegodne nie tylko papieża, ale i zwykłego gospodarza na obejściu, czy głowy rodziny. Bo to tak, jakby ojciec rodziny pozostawił swe dziadki i żonę przy wspólnym stole i poszedł sobie na róg, do kiosku z piwem, aby tam spotkać się kolegami przy kuflu, bo to mu lepiej pasuje.

Jest to straszne, ale chyba aż tak szokujące, że w końcu wszyscy wierni zaczną rozumieć (zauważać)  żenującą prawdę o  Soborze; Król jest nagi.

I to może być pozytywne oraz optymistyczne w tych dniach wzrastającej grozy, bo daje to nadzieję na przebudzenie, które doprowadzi do  zmian.

(-) Krzysztof Cierpisz

ber1

ber2

ber3

ber4

ber5

 

CYMES DODATEK WIZUALNY

„Czy judeochrześcijański Jurek Bergoglio lubi młode muzułmanki?”

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vaGMM2Jn6cM]

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.