Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: WATYKAN USTANAWIA PRECEDENS IMPLANTACJI CZIPÓW

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: WATYKAN USTANAWIA PRECEDENS IMPLANTACJI CZIPÓW

Źródło: http://vkpatriarhat.org.ua/en/?p=4741

Data publikacji: 8.12.2012

Tłum. GREGORIUS

chip

 

 

dohnal

 

Lwów (Ukraina) 8 grudnia 2012 roku

 

Watykan, Sekretariat Stanu

 

 

 

Watykan tworzy totalną kontrolę swoich pracowników i urzędników w swoim państwie od dnia 1 stycznia 2013 roku. Związane jest to z mikroczipem zawierającym liczbę 666.

 

Grecka Cerkiew Prawosławna sprawdziła system elektroniczny aby dowiedzieć się czegoś o numerze kodowym magazynowania danych osobowych. Rezultat pokazał, że kod zawiera numer apokaliptycznej Bestii. Jest to nie do przyjęcia dla chrześcijanina ażeby jego dane osobowe były gromadzone pod numerem 666.

Co w rzeczywistości globalna tendencja do implantowania czipów sobą przedstawia?

Mikroczip służy jako elektroniczny rejestrator danych osobowych i jest on sprzężony z jednym rejestrem państwa globalnego. Jest to koncentracja wszystkich danych osobowych o danej osobie w systemie elektronicznym. (Narodowy zunifikowany rejestr został wprowadzony na Ukrainie dnia 6 grudnia 2012 roku).

Ludzie i wszystkie instytucje państwowe będą w całkowitej zależności od właściciela rejestru.

Właściciel może dokonywać transferów bez wiedzy nosiciela czipu, na przykład może pozbawić go własności, oszczędności, tytułu, nawet dzieci lub zdolności prawnej, przekształcić może niewinną osobę w kryminalistę albo zdrową osobę może zakwalifikować jako chorą psychicznie. Nie ma możliwości odwołania się i udowodnienia czegokolwiek. System globalnego czipowania tworzy nowoczesne, totalne niewolnictwo. Precedens w Państwie Watykańskim jest w istocie widzialną zdradą Jezusa Chrystusa, Ewangelii i publicznym poddaniem się prawu Antychrysta. Dnia 1 maja 2011 roku Watykan oficjalnie przyjął ducha Asyżu, ducha Antychrysta poprzez czyn beatyfikowania Jana Pawła II. W ten sposób Watykan usunął Ducha Świętego z Kościoła Katolickiego i jego oficjalnych struktur jako Mistycznego Ciała Chrystusa. Dnia 1 stycznia 2013 roku Watykan wykona następny gest antychrześcijańskiego systemu. Watykan nie świadczy o Chrystusie, nie wzywa wiernych do pozostania w wierności Bogu i Jego Prawom ale toruje drogę do masowego uznania Antychrysta. Ta droga zdrady z mikroczipem 666, implantowanym w ciało, spowoduje choroby i koniec w jeziorze ognia (Apokalipsa Św. Jana 14: 9-13).

W tym historycznym okresie Watykan zachowuje ciszę w sprawie oślepiająco przerażających zbrodni. Zachowuje ciszę w sprawie uruchomienia programu redukcji ludzkości to znaczy ludobójstwa. Zachowuje ciszę w sprawie legalizacji ideologii płciowo-sodomickiej (gender-gay), która niszczy istotę chrześcijaństwa. Zachowuje ciszę w sprawie bandyckiego porywania dzieci przez system prawa dla młodocianych (juvenile justice system) nie dostrzegając faktu, że są to najcięższe zbrodnie przeciwko ludzkości.

Te zbrodnie wraz z implantacją czipów wszystkim mieszkańcom USA, są promowane przez amerykańskiego prezydenta Obamę. Benedykt XVI złożył mu gratulacje z okazji jego reelekcji zamiast publicznie go napomnieć. Opór wobec implantacji czipów w USA został sparaliżowany przez ten gest Watykanu, który stwarza wrażenie, że to jest tylko kwestia nowoczesności i bezpieczeństwa a jest to zbrodnia. Letni katolicy przyjmą z wdzięcznością ten precedens, który będzie uważany za „lojalność i posłuszeństwo wobec Ojca Świętego”. Można oczekiwać listów pasterskich w rodzaju „Nie obawiajcie się czipów”.

Dadzą one rozmyślnie jednostronne wyjaśnienie tego jako czysto techniczny albo korzystny dla zdrowia zabieg. Amerykańscy obywatele otrzymują czipy na prawą rękę lub na czoło. Od nich wszystkich wymagane jest przyjęcie czipu do 23 marca 2013 roku. Stawiamy pytanie:

Czy ostrzeżenie Boga jest prawdziwe kiedy mówi o implantacji czipu z liczbą 666 na rękę lub na czoło?

Odpowiedź jest jasna: TAK!

Dlatego w zgodzie ze Słowem Boga, z Apostolską i Chrześcijańską Tradycją, z autorytetu Boga w Trójcy Jedynego, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat oświadcza: Akceptując system czipowania, Watykan uczynił następny gest zdrady Jezusa Chrystusa i Jego Ewangelii.

Poczynając od 1 maja 2011 roku, z powodu zdrady Ewangelii, Benedykt XVI i wszyscy, którzy pozostają z nim w jedności, akceptując ducha Asyżu, ducha Antychrysta, znajdują się pod klątwą (anatema) Boga, zgodnie z Listem Św. Pawła Apostoła do Galatów (1:8-9, „Ale choćbyśmy my albo anioł z nieba, głosił wam ponad to, cośmy wam głosili, niech będzie przeklęty”). Każdy biskup i kapłan ma obowiązek zaprzestania wspominania imienia Benedykta XVI w Świętej Liturgii. Kapłan, który wspomina go, wyraża swoją jedność z duchem Asyżu i poddaje się Antychrystowi, którego imię jest 666. Dlatego taki biskup lub kapłan pozostaje pod klątwą Boga i odprawiana przez niego liturgia i udzielane sakramenty są nieważne. Dzisiejszy Watykan zatwierdzający herezje i przyjmujący ducha Asyżu jak i system czipowania, prowadzi oszukanych katolików, bez jakiegokolwiek oporu, na wieczne potępienie w jeziorze ognia (Apokalipsa Św. Jana Apostoła 13:16-18; 14:9-10; 19:20). „Nie, powiadam wam; lecz jeśli pokutować nie będziecie, wszyscy podobnie zginiecie” (Ewangelia Św. Łukasza 13:3).

 

Eliasz

Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu

 

Metody

Tymoteusz

Sekretarze Biskupi

 

Do wiadomości:

Kongres USA i Gubernatorzy

Szefowie Państw

Członkowie Parlamentu Europejskiego

Media

 

 

 

 

 

 

One thought on “ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: WATYKAN USTANAWIA PRECEDENS IMPLANTACJI CZIPÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.