Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Watykan ponosi odpowiedzialność za ludobójstwo narodów

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Watykan ponosi odpowiedzialność za ludobójstwo narodów

Źródło: http://uogcc.org.ua/ru/letters/article/?article=8029

Data publikacji:  5.09.2012

vat1

Prawdziwy Kościół Chrystusa ma być światłem, solą i filarem prawdy. Jego misją jest obrona wiary i wartości moralnych, które prowadzą do harmonijnego życia na ziemi i życia wiecznego po śmierci. Watykan zamiast być filarem prawdy, przekazuje ducha herezji teologii historyczno-krytycznej, która odrzuca istotę Ewangelii. Dokument Nostra Aetate i czyn Jana Pawła II w Asyżu i okazywane oznaki szacunku dla pogańskich demonów zaprzeczają I przykazaniu Dekalogu. Watykan ukrywa księży pedofilii z Ameryki, Irlandii i Australii.

Watykan przyjął ducha Antychrysta. Kulminacją tego był czyn Benedykta XVI, kiedy 1.05.2011r. beatyfikował Jana Pawła II.

Współczesny Watykan obłudnym milczeniem popiera satanizm w Europie i na świecie. Homoseksualizm u podstaw niszczy wszystkie moralne i chrześcijańskie wartości. A Watykan milczy!

Prawo dla nieletnich z człym swoim zbrodniczym systemem porywa i zabija dzieci. A Watykan milczy!

Dzisiaj globalizacyjna i ludobójcza bestia z Apokalipsy już przechwyciła władzę i miażdży wszystko co pochodzi od Boga. (Ap 13, 11-18). Co niszczy Bestia?

a)Bestia depce prawdziwą wiarą: pragnie umieścić ją na równi z tak zwanym szacunkiem dla pogańskich demonów. Tak więc, chce drogę zbawienia umieścić na tym samym poziomie z drogą zatracenia.
b) depce ducha Chrystusa, który został usunięty z oficjalnego Kościoła i jego miejsce zostało oficjalnie zajęte przez ducha Antychrysta (beatyfikacja apostaty 1.05.2011r.).
c) depce chrześcijańską moralność a homoseksualizmu, pedofilii, transseksualizmu nie odważy się nazwać grzechem i obrzydliwością (por. Katechizm KKK 2357-59).
d) depce życie ludzkie; zgodnie z Rezolucją PACE 1763 w krajach chrześcijańskich już zalegalizowano eutanazję. Mowa jest o masowych samobójstwach i drodze do piekła. A Watykan milczy.

Watykan milczy także w sprawie anty-Dekalogu, który jest nazywany Traktatem z Lizbony.

Bestia podobna do baranka, rozpoczęła ludobójstwo, zwłaszcza w Kościele. Przez synkretyzm i herezję zniszczono wiarę i duchowość. Za to, na Watykan spadła klątwa boża według Ga 1:8-9. Boże prawa zostały wyeliminowane, więc teraz eliminowane są i naturalne prawa przez propagowanie nieprawości i niemoralności. Główną odpowiedzialność za to ponosi apostacki Watykan. W świecie zakłamania Antychrysta poprzez propagowanie praw człowieka i ochrony przed dyskryminacją, narkomanią, nadużyciami seksualnymi, w rzeczywistości są one właśnie wdrażane. Ci, którzy nazywają siebie apostołami, a nie są nimi, są zwykłymi oszustami. W rezultacie, duch łgarstwa przeniknął i świeckie instytucje, i nie są one już oficjalnym gwarantem prawdy i sprawiedliwości. Świeckie prawodawstwo przeobraziło się w  międzynarodowe oszustwo, za przykładem odstępczego Watykanu.

Nazwy nowych ustaw są pozytywne, ale kryją się w nich najpoważniejsze przestępstwa – zbrodnie przeciwko ludzkości.
A to dlatego, że Watykan milczy, przez co zatwierdza tę przestępczą ideologię, członkowie parlamentów i prezydenci podpisują wyrok śmierci na swoje własne narody.

W Ewangelii Jezus mówi o karze śmierci dla tych, którzy zwodzą dzieci (por. Mat. 18,6). Dzisiaj prowadzona jest intensywna globalna wojna przeciwko  dzieciom, której głównym elementem jest demoralizacja, demonizacja i ich porywanie od rodziców. Watykan milczy na temat tych zbrodni przeciwko ludzkości,  przeciwko dzieciom, a nawet  je aprobuje.

Wszystkie sfery życia społecznego są zakażone antychrześcijańską ideologią, za którą kryje się duch kłamstwa i śmierci (Jana 8:44). Za tę globalną zagładę planety ponosi odpowiedzialność apostacki Watykan który zaparł się Boga, Kościoła Chrystusa i ludzkości.

Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat wzywa Benedykta XVI, na którym ciąży boże przekleństwo (Gal. 1:8-9), żeby czynił pokutę i opuścił urząd. To będzie stanowić przykład dla wszystkich hierarchów kościelnych którzy uczynili z Watykanu Babilon i nierządnicę Antychrysta.

uogcc1

Patriarcha Eliasz Bizantyjsko-Katolickiego  Patriarchatu

 

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu

+ Metody OSBMr + Timoteusz OSBMr
biskupi sekretarze

Ukraina, Lwów, 30.08.2012

Kopie na ręce:

Prezydenci państw UE, deputowani Europarlamentu, deputowani Najwyższej Rady Ukrainy i Dumy Państwowej Rosji a także senatorowie i kongresmani USA, przywódcy kościołów chrześcijańskich i media.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.