Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Szarlatan Bergoglio składa życzenia satanistycznym zabójcom Jezusa Chrystusa.

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Szarlatan Bergoglio składa życzenia satanistycznym zabójcom Jezusa Chrystusa.

ber1

Soborowicki łgarz Bergoglio może być najbardziej niebezpieczny ponieważ może grać „czarującego szarlatańskiego kameleona”.

ŻYCZENIA SZARLATANA BERGOGLIO ZŁOŻONE JUDEO-SATANISTOM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

Za: http://www.zenit.org/en/articles/pope-s-note-to-chief-rabbi-of-rome-for-feast-of-passover

Watykan, 25 marca, 2013 (Zenit.org)

Oto tłumaczenie listu papieża Franciaszka wysłanego do głównego rabina Rzymu, Riccardo di Segni, z okazji święta Pesah, które rozpoczyna się wraz z zachodem słońca. Ojciec święty spotkał rabina di Segni dnia 20 marca podczas audiencji udzielonej innym chrześcijańskim wyznaniom i wyznawcom niechrześcijańskich religii.

„Kilka dni po naszym spotkaniu, z odświeżoną wdzięcznością za pańskie pragnienie uhonorowania uroczystości zapoczątkowania mojej posługi podczas pańskiej obecności i obecności innych członków żydowskiej społeczności, doznaję wielkiej przyjemności w przekazaniu moich najcieplejszych i najlepszych życzeń panu i całej rzymskiej społeczności żydowskiej z okazji Wielkiego Święta Pesah. Niechaj Wszechmocny, który uwolnił swój lud z niewoli egipskiej aby poprowadzić go do Ziemi Obiecanej, nadal broni was przed wszelkim złem i towarzyszy wam ze swoim błogosławieństwem. Proszę was abyście modlili się za mnie tak jak ja, zapewniam was, modlę się za was, ufny, że możemy wzmocnić (nasze) więzi wzajemnego szacunku i przyjaźni.    FRANCISZEK

MOWY PRZECIWKO ŻYDOM

 

MOWA PIERWSZA
ŚW. JAN CHRYZOSTOM

ARCYBISKUP KONSTANTYNOPOLITAŃSKI, DOKTOR KOŚCIOŁA

––––––––––

Synagoga żydowska – siedlisko demonów (1)

Wiem, że nawet i dziś wielu poważa żydów, a obrzędy ich za godziwe uznaje; toteż spieszę, by wykorzenić to zgubne mniemanie. Powiedziałem, że synagoga nie proponuje niczego co by ją czyniło lepszą od teatru, i biorę Proroka za świadka: żydzi nie są godniejsi zaufania niż prorocy. Co zatem mówi Prorok? (…) [splugawiłaś ziemię wszeteczeństwami twymi i złościami twymi] (2)(…) pokazałaś czoło wszetecznej niewiasty, wyzbyłaś się wstydu (Jer. III, 2. 3). Miejsce, gdzie przebywa wszetecznica to miejsce rozpusty; lecz to mało powiedzieć, że synagoga jest miejscem rozpusty i teatrem; jest ona ponadto  jaskinią zbójców i schronieniem dzikich bestii. Gdyż powiedziane jest: [Jaskinią zbójców stał się ten dom] (3), Dom twój stał się dla mnie jaskinią hieny (Jer. VII, 11), nie tylko dzikiego zwierzęcia, ale zwierzęcia nieczystego. I dalej: Opuściłem dom mój, zostawiłem dziedzictwo moje (Jer. XII, 7). Otóż, kiedy Bóg opuszcza, jakaż nadzieja zbawienia pozostaje? Gdy Bóg opuszcza jakieś miejsce, owo miejsce staje się siedliskiem demonów. Wprawdzie, utrzymują stanowczo, że i oni wielbią prawdziwego Boga; lecz niech Bóg broni, byśmy to i my twierdzili! Żaden żyd nie wielbi Boga. Sam Syn Boży to oświadcza. Gdyż mówi: Gdybyście bowiem Ojca mego znali, to byście i mnie znali, ale ani mnie nie znacie, ani Ojca mojego (Jan. VIII, 19). Jakież nad to wiarygodniejsze świadectwo mógłbym przytoczyć?

Skoro bowiem nie uznają Ojca, ukrzyżowali Syna i odrzucili asystencję Ducha Świętego, któż zatem śmiałby zaprzeczyć, że synagoga jest siedliskiem demonów? Bóg nie jest wielbiony w tym miejscu, wręcz przeciwnie! Lecz odtąd to chram bałwochwalstwa; niektórzy tymczasem zbliżają się do tych miejsc jakby do sanktuarium.

Św. Jan Chryzostom (4)

Tłum. J. M.

Za: www.ultramontes.pl

Rabin Rosen: żaden Papież nie miał tak dobrych relacji z Żydami, jak Franciszek

Aktualizacja: 2013-03-21 9:45 pm

Czujemy się zaszczyceni sposobem, w jaki jesteśmy podejmowani w Watykanie – powiedział Radiu Watykańskiemu rabin David Rosen. Dyrektor Departamentu Spraw Międzyreligijnych w Amerykańskim Komitecie Żydowskim przypomniał, że wczoraj podczas inauguracji delegacja żydowska, jako jedyna spośród religii niechrześcijańskich, została imiennie pozdrowiona przez Ojca Świętego. Jesteśmy pewni, że za pontyfikatu Papieża Franciszka relacje katolicko-żydowskie będą wyjątkowo dobre – mówi rabin Rosen.

„Nigdy dotąd nie było Papieża, który utrzymywałby tak żywe relacje ze wspólnotą żydowską. Oczywiście Jan Paweł II miał żydowskich przyjaciół z dzieciństwa, ale kiedy był księdzem czy biskupem, w Polsce nie było żywej wspólnoty żydowskiej, z którą mógłby utrzymywać rzeczywiste relacje. Tymczasem Franciszek utrzymywał żywe relacje ze wspólnotą żydowską w Buenos Aires. Uczestniczył w żydowskich świętach i rocznicach. Wraz z rabinem napisał nawet książkę. Te wyjątkowo dobre relacje dają nam pewność, że nie tylko pójdzie on w ślady Jana Pawła II i Benedykta XVI, ale jeszcze bardziej pogłębi nasze relacje. Dziś nie stoją już przed nami wyzwania natury teologicznej, bo dwaj poprzedni Papieże byli wierni deklaracji Nostra aetate. Dziś prawdziwym wyzwaniem jest edukacja. Chodzi o to, by te nowe relacje znalazły wyraz w edukacji i podręcznikach w szkołach i seminariach na całym świecie” – powiedział rabin Rosen.

kb/ rv

Za: Radio Watykańskie (2013-03-20 16:49:48)

http://www.bibula.com/?p=67521

ber10

ber20

„Oto ze zboru szatana dam tych, co się nazywają żydami, a nie są lecz kłamią”  Apokalipsa Św. Jana Apostoła 3:9

„Znam ucisk twój i ubóstwo twoje, ale jesteś bogaty i że cię znieważają ci, co się uważają za żydów, a nie są, lecz są zborem szatana”                                                      Apokalipsa Św. Jana Apostoła 2:9

„Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest, i ojcem jego”                     Ewangelia Św. Jana Apostoła 8:44

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.