Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Spełniona zapowiedź zła! Papież Franciszek wybrany by zniszczyć – rozpęta się piekło!

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Spełniona zapowiedź zła! Papież Franciszek wybrany by zniszczyć – rozpęta się piekło!

Za: www.gazetawarszawska.com

Źródło: http://www.romancatholicimperialist.org/2013/03/evil-portent-fulfilled-pope-francis-i.html

Data publikacji: 14.03.2013

Tłumaczenie: Ola Gordon

UWAGA REDAKCYJNA: Redakcja StSy zwraca się z prośbą do czytelników o powstrzymanie się od niemerytorycznych, wulgarnych, graniczących nierzadko z obscenicznością, złośliwych komentarzy, z tego prostego względu, że rolą bloga Stopsyjonizmowi jest maksymalnie obiektywne informowanie, zwłaszcza w sprawach, które są fałszywie przedstawiane lub przemilczane w naszym kraju. Przedstawiamy informacje, które są niedostępne lub trudno dostępne dla czytelnika skazanego siłą rzeczy na politpoprawną info-pulpę me(n)diów mainstreamowych. W dniu dzisiejszym, ze względu na wydarzenia w Watykanie, przedstawiamy więcej materiałów niż zwykle, dotyczących judaizacji KK. StSy nie zwalcza żadnego wyznania ani ruchu politycznego, który nie dąży do zniewolenia naszego narodu i państwa. StSy ujawnia jedynie kłamstwo, fałsz, obłudę i podstęp, które to przymioty cechują wrogów zwykłych ludzi i budowniczych NWO.  Redakcja StSy życzy wnikliwej i spokojnej lektury. Prawda wyzwala!

fra1
Kliknij w obrazek aby powiększyć

Arcybiskup Buenos Aires przyklęka by otrzymać “błogosławieństwo” protestanckich kaznodziejów [z o. Raniero Cantalamessa] – Buenos Aires, 2006
Arcybiskup Buenos Aires przyklęka by otrzymać “błogosławieństwo” protestanckich kaznodziejów [z o. Raniero Cantalamessa] – Buenos Aires, 2006
“Kapłani, słudzy mego Syna, przez całe swe złe życie, przez nieuszanowanie i lekceważenie, z jakim sprawują święte tajemnice, przez miłość pieniędzy, zaszczytów, przyjemności, stali się stekiem nieczystości.

Tak, kapłani wymagają pomsty, a pomsta wisi nad ich głowami. Biada kapłanom i osobom poświęconym Bogu, którzy swą niewiernością i złym życiem na nowo krzyżują mego Syna. Grzechy poświęconych Bogu wołają o pomstę do nieba, a oto pomsta jest u ich drzwi, bo już nie ma nikogo, kto by błagał o miłosierdzie i przebaczenie dla ludu, nie ma już ofiarnych dusz, nie ma już nikogo, kto byłby godny złożyć Przedwiecznemu nieskalaną ofiarę. Za niedługo Bóg uderzy w sposób bezprzykładny.

Biada mieszkańcom ziemi! Cierpliwość Boża wkrótce się wyczerpie, a wtedy nikt nie zdoła się schronić od tylu klęsk nagromadzonych” – Matka Boża w La Salette 19.09.1846 (opublikowane przez Melanię 1879).

Jest źle. Naprawdę źle. Analizę dlaczego wybór papieża Franciszka jest zły, czytaj tutaj: Horror! [1]

Matka Boża powiedziała, że pewnego dnia ludzie zostaną ukarani za grzechy złych księży.

Ten dzień jest teraz.

Okres kary ma trwać 35 lat lub dłużej. Rozpoczął się w 2010.

Jeśli uważasz, że ostatnie lata były nieco niespokojne, zaczekaj do jutrzejszego ranka!

Ten papież zniszczy wszystko co jest święte i dobre w Kościele.

Najgorszy człowiek na to stanowisko. Wysłany przez Boga jako kara.

Papież Franciszek – Niszczyciel

den2

“Córo mojego narodu, przywdziej wór pokutny i kajaj się w popiele! Okryj się smutkiem, jak po synu jedynym, gorzką żałobą, bo przyjdzie na nas nagle niszczyciel” –Jr 6:26.

 [1] The Horror!

A Buenos Aires journalist describes Bergoglio

Horror! Dziennikarz z Buenos Aires opisuje Bergoglio

http://rorate-caeli.blogspot.com/2013/03/the-horror-buenos-aires-journalist.html

tłumaczenie Ola Gordon

Mamy wielu przyjaciół na całym świecie, w tym w drogiej Republice Argentyny. I poprosiliśmy drogiego przyjaciela, Marcelo Gonzáleza z Panorama Católico Internacional, który zna argentyński Kościół jak własną dłoń, o przysłanie nam raportu o nowym papieżu. Oto on:

Horror!

Spośród wszystkich kandydatów do rozważenia, Jorge Mario Bergoglio jest chyba najgorszym. Nie dlatego, że otwarcie głosi doktryny przeciwko wierze i moralności, ale dlatego, że sądząc po jego pracy jako arcybiskupa Buenos Aires, wiara i moralność wydaje się dla niego nie mieć znaczenia.

Zaprzysiężony wróg Tradycyjnej Mszy, pozwolił tylko na jej imitacje i tylko zadeklarowanym wrogom starożytnej liturgii. Prześladował każdego księdza, który starał się nosić sutannę, głosił z całą mocą, albo po prostu interesował się Summorum Pontificum.

Znany ze swojej niespójności (niekiedy ze względu na niezrozumiałość jego przemówień i homilii), przyzwyczajony do korzystania z szorstkich, demagogicznych niejednoznacznych ekspresji, nie można powiedzieć, że jego magisterium jest heterodoksyjne, a raczej nieistniejące, bo tak mylące.

Jego świta w Kurii Buenos Aires, z wyjątkiem kilku duchownych, nie charakteryzuje się niczym z racji jej czynów. Kilku z nich jest pod poważnym zarzutem amoralnego zachowania.

Nie przegapił żadnej okazji na działania którym użyczał Katedrę protestantom, muzułmanom, żydom, a nawet partyzanckim grupom dla dobra niemożliwego i zbytecznego dialogu międzywyznaniowego. Jest słynny ze spotkań z protestantami na arenie Luna Parku, gdzie razem z kaznodzieją z Domu Papieskiego, Raniero Cantalamessa, otrzymał “błogosławieństwo” od protestanckich kaznodziejów, we wspólnym akcie modłów, w których on zaakceptował ważność “mocy” telewizyjnych ewangelistów.

Ten wybór jest niezrozumiały: nie jest poliglotą, nie ma doświadczenia z kurią, nie błyszczy świętością, jest luzakiem w doktrynie i liturgii, nie walczył przeciwko aborcji i jedynie słabo przeciwko “małżeństwom” homoseksualnym [2] [przyjętym praktycznie bez żadnego sprzeciwu przez episkopat], nie ma dobrych manier uszanowania papieskiego tronu. Nigdy o nic nie walczył oprócz o zachowanie stanowiska władzy.

To nie może być to, co chciał Benedykt dla Kościoła. I nie wydaje się spełniać żadnych warunków by kontynuować pracę.

Niech Pan Bóg pomoże swojemu Kościołowi. Nigdy nie można odrzucić, bo po ludzku jest trudne jak może się wydawać, możliwości konwersji . . . a jednak przyszłość nas przeraża.

[2]  Letter of Cardinal Bergoglio to Carmelites regarding the pending approval of “same sex marriage”

List kard. Bergoglio do Karmelitanek ws.  decyzji o “małżeństwie tej samej płci”

Argentyńscy biskupi późno włączyli się w polityczną kampanię prowadzoną przez Kirchnerów o aprobatę “małżeństwa tej samej płci” w Argentynie, prawie jakby zmuszeni przez jakąś siłę wyższą [Stolicę Apostolską?], co oznacza, że w końcu przegrali, pierwsi wśród narodów Ameryki Łacińskiej. Żeby pokazać, że nasze opinie są zawsze wyważone i realistyczne, nienaznaczone fałszywym optymizmem, publikujemy tekst wpisany 9.07.2010. Jest to rodzaj dokumentu rzadko występującego w historii ówczesnego arcybiskupa.

Przy okazji, w naszych archiwach jest więcej artykułów o Kościele Argentyńskim  i kard. Bergoglio.

Niech Święta Rodzina dołączy do nas w “Bożej wojnie”

http://rorate-caeli.blogspot.com/2013/03/letter-of-cardinal-bergoglio-to.html

tłumaczenie Ola Gordon

[9.07.2010]: Skrytykowaliśmy kard. Bergoglio – nie za jego wrogość wobec Tradycyjnej Mszy – ale nie możemy nie uznać tego pięknego listu wysłanego do Karmelitanek w jego diecezji i upublicznionego w ub. tygodniu, w bardzo ważnej sprawie legalnej redefinicji małżeństwa.

List kard. Jorge Mario Bergoglio, arcybiskupa Buenos Aires, do Sióstr Karmelitanek w Archidiecezji Buenos Aires [z 22.06.2010]:

Drogie Siostry

Pisze ten list do każdej z was w czterech monastyrach Buenos Aires. Naród argentyński musi się zmierzyć, w ciągu następnych kilku tygodni, z sytuacją, której rezultat może groźnie zaszkodzić rodzinie. Jest to uchwała o małżeństwach osób tej samej płci.

Tożsamość rodziny i jej przetrwanie są w niebezpieczeńśtwie: ojciec, matka i dzieci. W niebezpieczeństwie jest życie wielu dzieci, które będą dyskryminowane ze względu na brak ludzkiej dojrzałości, jaką Bóg chciał by miały z ojcem i matką. Jawne odrzucenie prawa Bożego, wyrytego w naszych sercach, jest w niebezpieczeństwie.

Przypominam sobie słowa św Tereski, kiedy mówi o słabości swojego dzieciństwa. Mówi, że zazdrość szatana próbowała zwabić jej rodzinę po tym jak jej starsza siostra dołączyła do Karmelu. Tutaj, zazdrość szatana, przez którego grzech wszedł w świat, jest również obecna, i podstępnie zamierza zniszczyć wizerunek Boga: mężczyzna i kobieta, którzy otrzymują mandat do rozwoju, mnożenia się i zdobywania ziemi. Nie bądźmy naiwni: to nie jest prosta walka polityczna; to jest zamiar [który jest] niszczący Boży plan. To nie tylko projekt legislacyjny (to tylko narzędzie), ale raczej “posunięcie” ojca kłamstwa, który chce zmylić i zwieść dzieci Boże.

Jezus mówi nam, że aby bronić nas przed tym kłamiącym oskarżycielem, On wyśle ​​nam Ducha Prawdy. Dziś Ojczyzna [patria], przed tą sytuacją, potrzebuje specjalnej pomocy Ducha Świętego, który może rzucić światło prawdy pośród cieni błędu; potrzebuje obrońcy, który może obronić nas przed zauroczeniem tak wielu sofizmatów, którymi uzasadnia się tę ustawę, a która myli i zwodzi nawet ludzi dobrej woli.

Dlatego zwracam się do was i proszę o modlitwy i ofiary, dwie niezwyciężone bronie, które ma, jak wyznała, św. Teresa. Wołajcie do Pana, by wysłał swojego Ducha senatorom, którzy mają głosować. Żeby nie zrobili tego poruszeni błędem lub sprawami poszlakowymi, ale zgodnie z tym co mówi im prawo naturalne i prawo Boże. Módlcie się za nich, za ich rodziny; że Pan mógł ich odwiedzić, wzmocnić i pocieszyć. Módlcie się, by mogli uczynić to wielkie dobro dla Narodu.

Uchwała będzie debatowana w senacie 13 lipca. Spójrzmy na św. Józefa, Mryję, Dzieciątko, i prośmy żarliwie by bronili w tej chwili argentyńską rodzinę. Przypomnijmy sobie co sam Pan Bóg powiedział swojemu ludowi w czasie wielkiej boleści: “ta wojna nie jest wasza, a Boga”. Żeby wspomogli nas, bronili, i towarzyszyli nam w tej wojnie Boga.

Dziękuję wam za to co zrobicie w tej walce dla Narodu. I proszę, błagam was, módlcie się także za mnie. Niech Jezus wam błogosławi, a Najświętsza Dziewica was chroni.

Z serdecznościami

kard. Jorge Mario Bergoglio, SJ, arcybiskup Buenos Aires

Pierwsze rezultaty modlitw milionów Argentyńczyków można zobaczyć w tym tygodniu, kiedy komitet senacki odrzucił uchwałę przyjętą przez izbę niższą, pomimo intensywnego nacisku ze strony pani Prezydent, jej męża i rządu o jej zatwierdzenie [kilka źródeł informacji]. Ale sprawa nie jest jeszcze zakończona, pełny Senat może jeszcze aprobować tę uchwałę w tym miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.