Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele katolickim”: Sodoma i Gomora to liryka

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele katolickim”: Sodoma i Gomora to liryka

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1209.htm

Data publikacji: 10.09.2012

Tłum. GREGORIUS

Motto: Jeżelim źle powiedział, daj świadectwo o złym; a jeśli dobrze, czemu mię bijesz?

            (Ewangelia Św. Jana 18:23)

Z owoców ich poznacie ich. Czy zbierają z cierni jagody winne, albo z ostu figi?

             (Ewangelia Św. Mateusza 7:16)

1- „Sodomickie małżeństwa” przenikają w szeregi „duchowieństwa”   Ratzingera-Taubera.

http://www.examiner.com/article/catholic-priest-reprimanded-for-participating-a-same-sex-wedding

Soborowicki „duchowniak” (po lewej w głębi) Michael De Vito, z koloratką, i z uśmiechem asystuje w lipnym „sodomickim małżeństwie” swego kuzyna z innym mężczyzną.

Po wydaniu, w latach od 2006 do 2012, przez Randy Engel dzieła „Rite of Sodomy” (Rytuał sodomiczny), w trzech tomach, ujawniającego przejęcie przez sodomitów neo-kościelnych „seminariów”, nie można już zaprzeczać, że neo-kościelne tak zwane „seminaria” stały się w zasadzie sodomickimi burdelami do obsługi neo-kościelnych „duchownych”.

Niewielka liczba kandydatów, którzy ciężkomyślną wbrew potężnemu nagłośnieniu tego faktu, błędnie sądząc, że „służą Bogu” w tym anty-katolickim pseuo-kościele, odkrywają nagle rzeczywistość kiedy poddani są zbiorowemu gwałtowi przez ich seminaryjnych kolegów. Teraz znowu mamy neo-kościelnego „duchownego” asystującego oficjalnie w obrzędzie „sodomickiego małżeństwa” swego kuzyna z innym mężczyzną w dniu 19 sierpnia 2012 roku w Nowym Jorku. „Duchowny” Michael De Vito celebrował uroczystość czytając Pismo Święte. Możecie być pewni, że nie był to Świętego Pawła „List do Rzymian” (1:32), który naucza, że „Choć sprawiedliwość Boga poznali, nie zrozumieli, że ci co takie rzeczy czynią, godni są śmierci; a nie tylko ci, co je czynią, ale ci także, co z czyniącymi się zgadzają”.

(Pewne informacje do tego komentarza zaczerpnięto z „New York Times”.)

Dobrzy katolicy, jeżeli rzeczywiście myślicie, że Benedykt-Ratzinger jest nieświadomy tego, że jego neo-kościelniackie „seminaria” przekształciły się w sodomicie burdele to sami siebie ośmieszacie. Czytając tylko jedną stronę z tysięcy stron, solidnie udokumentowanych tomów książki Randy Engel, można zwymiotować i całkowicie wyrzec się judeochrześcijańskiej sekty soborowickiej nawet jeżeli próbuje ona zamaskować swoje bluźnierstwa odrobiną łaciny i połowiczną, novusowo-żydomasońską „pseudo-mszą w rycie nadzwyczajnym”.

Ojcowie TRADITIO

2- Sodomickie obrzędy w neo-„katolickiej” Bazylice Buenos Aires

Na podstawie: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A487-BsAs-Homo.htm

Data publikacji: 16.09.2012

Opracowanie: GREGORIUS

Piękna Bazylika p.w. Najświętszego Sakramentu, gdzie ma miejsce nieustająca adoracja Najświętszego Sakramentu, jest jednym z ulubionych kościołów klasy wyższej w Buenos Aires (Argentyna) do zawierania małżeństw i innych ceremonii. Dnia 25 sierpnia 2012 roku kościół był sceną szeregu skandali. Sodomita Roberto Carlos Trinidad poddał się operacji chirurgicznej zmiany płci i stał się „Florencją” Trinidad (powyżej po lewej stronie na fotografii w białej sukience). On/ona żyje z innym mężczyzną, Pablo Goycochea, od ponad dekady. „Florencia” jest gwiazdą telewizyjną w kilku serialach w „Telefe-Canal 11” w telewizji w Buenos Aires. Pewien czas temu homoseksualna para adoptowała (nabyła) dwoje dzieci, urodzone tego samego dnia, od kliniki, z San Diego w Kaliforni, przeprowadzającej sztuczne zapłodnienia. Na pierwsze urodziny „bliźniaków”, „Florencia” i jego/jej partner podjęli decyzję ochrzczenia dzieci. Pseudo-„katolicka” miejscowa hierarchia nie potrafiła wymyślić nic innego jak udzielenie pozwolenia na ceremonię, która miała być przeprowadzona w Bazylice p.w. Najświętszego Sakramentu. Nie sugerujemy, że te dzieci nie powinny być ochrzczone ale rzecz leży w tym, że te chrzty nigdy nie powinny mieć publicznego charakteru ponieważ pośrednio promowały i aprobowały homoseksualizm, jak to się zdarzyło. Tak więc, po tym jak, podobno, neo-„ksiądz” Jorge Garcia Cuerva (powyżej na fotografii w środku) udzielił komunii sodomickiej parze, odprawiono z całą pompą i zasadami ceremonię chrztu. Jak można nie dostrzegać w tym szeroko nagłośnionym wydarzeniu wyraźnego poparcia pseudo-kościoła neo-katolickiego dla „sodomickich małżeństw” i operacji zmiany płci?

Poniżej na fotografiach w pierwszym rzędzie po lewej stronie widzimy „Florencję” z dwojgiem dzieci, po prawej zaś pozuje on/ona ze swoim partnerem na tle „ołtarza”.

W drugim rzędzie poniżej wspólna fotografia z rodzicami chrzestnymi.

Trzeci, najniższy rząd przedstawia fasadę i wnętrze Basilica del Santissimo Sacramento w Buenos Aires.

Więcej na ten temat w jęz. ang. http://zagria.blogspot.com/

w jęz. hiszp. http://www.gente.com.ar/nota.php?ID=17821

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.