Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Prawda o tym co naprawdę się stało w KK po II SW

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Prawda o tym co naprawdę się stało w KK po II SW

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2013/03/16/prawda-o-tym-co-naprawde-sie-stalo-w-kk-po-ii-sw/#more-31225

Data publikacji: 16.03.2013

Fragment rozdziału 34 książki “Apostazja hierarchii i prominentnych członków sekty soborowej – czy to twoja hierarchia?”
Nadesłała p. Ola Gordon

Typowy biskup posoborowy wyświęcony przez Jana Pawła II.
Typowy biskup posoborowy wyświęcony przez Jana Pawła II.

[…] Mianowanie nowego biskupa Jerozolimy przez JP II mówi, że KK nie ma już zamiaru nawracać żydów na chrześcijaństwo!

(ISRAEL TODAY, 22.01.2004) – NEW BISHOP IN JERUSALEM IS JEWISH
Nowy biskup Jerozolimy jest żydem
Po raz pierwszy od czasów kiedy apostoł Jakub był biskupem Jerozolimy, Święte Miasto ma żydowskiego biskupa! Benedyktyński opat Jean-Baptiste Gourion został mianowany nowym biskupem KK w Kiryat Ye’arim, nad izraelską arabską wioską Abu Ghoish koło Jerozolimy. Bp Gourion będzie odpowiadał za mówiącą po hebrajsku społeczność w Izraelu, w której wielu jest pochodzenia żydowskiego. . . Tłumacząc w jaki sposób on (bp Gourion), żyd, został katolikiem, powiedział:

Dla mnie chrześcijaństwo i judaizm to jedno. Nie musiałem opuszczać judaizmu by przejść na chrześcijaństwo. Żyd i chrześcijanin tworzą to samo ciało.

[Gajowy rezygnuje z komentowania tej arcybezczelnej prowokacji, bo nie zna tylu wulgarnych słów, co potrzeba – admin]

Mówi wyraźnie, że nie będzie angażował się w działalność ‘misyjną’. . . Po ingresie na biskupa naczelny Israel today [IT], Aviel Schneider, przeprowadził z nim wywiad:

IT: Gratulacje, biskupie Gourion. . . Jak na ten nowy tytuł biskupa zareagowała twoja rodzina?

Bp Gourion: Mam bardzo dobre relacje z trójką mojego rodzeństwa, którzy przybyli na mój ingres w Jerozolimie i udzielili mi Bożego błogosławieństwa. W końcu moje mianowanie przez KK wskazuje na nową erę między katolickimi chrześcijanami i żydami. Musimy nauczyć się lepiej rozumieć się wzajemnie. KK nie ma zamiaru nawracać żydów na chrześcijaństwo. Dlatego papież zdecydował na mianowanie żydowskiego biskupa w Izraelu…

IT:… Watykan wahał się w uznaniu państwa Izrael, nawiązując stosunki dyplomatyczne z Izraelem dopiero 10 lat temu. Jednym z tego powodów jest to,  że KK uważa się za lud wybrany przez Boga.

Bp Gourion: Czterdzieści lat temu na II SW Kościół zajął nowe stanowisko teologiczne wobec Izraela jako wybranego przez Boga narodu. KK nie zastępuje żydowskiego narodu, z którym Bóg zawarł wieczne przymierze…

IT: Czy uważasz się za członka narodu żydowskiego?

Bp Gourion: Oczywiście. Uważam się za Żyda”.

Komentarz:

W 2004 roku JP II mianował “biskupa” Gouriona na biskupa pomocniczego Jerozolimy. W wywiadzie Gourion mówi, że JP II specyficznie mianował go na Jerozolimę z uwagi na jego pochodzenie i w co wierzy. Cóż, “nowy biskup” Gourion mówi, że jest “Żydem”, że jego “Kościół” (sekta watykańska) nie zamierza nawracać żydów na chrześcijaństwo”, że żydowskie przymierze z Bogiem jest nadal ważne, i narodu żydowskiego nie zastępuje KK, że Ciało Chrystusa (KK) i judaizm są jednym Ciałem.

Czy ci służący pod B XVI powiedzą nam, że “biskup” Gourion jest katolikiem? Czy “biskup” Gourion jest biskupem w ich “Kościele”, z którym katolicy muszą dzielić wiarę i komunię – tak czy nie?

Papież Pius XII, Mystici Corporis Christi (# 22), 9.06.1943 [opoka.org #17]:

“Jako więc w prawdziwym zgromadzeniu wiernych jedno mamy ciało, jednego ducha, jednego Pana i jeden chrzest, tak też możemy mieć jedną wiarę, tak iż kto Kościoła słuchać się wzdryga, ten ma być, według rozkazu samego Chrystusa, uważany za poganina i jawnogrzesznika (Efez. 4, 5; Mt. 18,17). Dlatego też ci, co wiarą i rządami są od siebie oddzieleni, nie mogą być w takim jednolitym Ciele i w jego jedynym Boskim duchu”. [7]http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pius_xii/encykliki/mystici_corporis_29061943.html#m0-1

Twierdzenie, iż Gourion jest katolikiem, mając tę informację (tzn. że on jest w twoim Kościele) jest grzechem śmiertelnym przeciwko wierze i odrzuceniem Jezusa Chrystusa.
Ale ci którzy uważają, że B XVI jest papieżem, muszą powiedzieć, że bp Gourion jest ich kompanem-katolikiem o tej samej wierze i w tym samym Kościele [ciele], jak pokazaliśmy powyżej, ponieważ wszyscy w kościele wyznają tę samą wiarę (de fide). Ale jeśli prawidłowo twierdzą, że Gourion jest apostatą, który jest poza KK i nie ma włądzy, to muszą to samo powiedzieć o B XVI, który, jak wiemy, wierzy w tę samą apostazję o żydach […]

Oczywiście, wszystko co powyżej opisano, jest nieprawdą i zmyśleniem złych ludzi, którzy chcą wsadzić nóż w serce Polaków i zniszczyć kwitnący Kościół Katolicznicki w Polsce.
Żeby się o tym przekonać, wystarczy przestudiować dzieło “Osoba i czyn” Karola Wojtyły z 1969 roku, gdzie zawarta jest odpowiedź na wszystkie zarzuty, włącznie z ekstremalnym żydolubstwem Jana Pawła II.
Admin. Marucha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.