Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele Katolickim”: „Osobliwe” uściski dłoni Ratzingera-Taubera

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele Katolickim”: „Osobliwe” uściski dłoni Ratzingera-Taubera

Źródło: http://www.novusordowatch.org/archive.htm#.USNwIh2ZYVg

Data publikacji: 19.02.2013

Poniższe video dostarcza przekonującego dowodu, że Józef Ratzinger-Tauber, fałszywy „papież” Benedykt XVI, rutynowo stosuje masoński uścisk dłoni podczas powitania pewnych wysoko postawionych osób podczas kiedy w innych przypadkach stosuje zwykły, powszechnie przyjęty uścisk dłoni.

Chociaż twórca tego filmu video jest antykatolickim protestantem (i dlatego nie wierzy, że Benedykt XVI jest antypapieżem fałszywego pseudo-kościoła katolickiego, wierzy natomiast, że jest on prawdziwym papieżem Kościoła Rzymsko-Katolickiego) to nie ma to znaczenia w świetle przedstawionych dowodów. Prawdziwy Kościół Katolicki już od bardzo dawna wyklął żydomasonerię i zabronił katolikom przyłączania się do tej sekty. Takie stanowisko w kwestii żydomasonerii było niezmienne aż do śmierci ostatniego, znanego, prawdziwego papieża Piusa XII (1958) po którym pierwszy z obecnych antypapieży, Jan XXIII- Roncalli, przejął władzę nad Kościołem Katolickim i rozpoczął żydomasońską rewolucję od zwołania II Soboru Watykańskiego.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1yOjjqqOtmA]

B16- MANO CORNUTO

W KWESTII ZNACZENIA POWYŻSZEGO GESTU PATRZ TAKŻE POD ADRESEM:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/%E2%80%9Eel-diablo-pokazuje-rogi-diabel-nadal-dziala/

To nie Nowa „Msza”, to masoni.

Źródło: http://gazetawarszawska.com/2013/02/20/to-nie-nowa-msza-to-masoni/

mas1

Podobieństwo miedzy masonerią , synagogą, a Novus Ordo Missae  jest uderzające. Z tą jedynie różnicą, że zarówno synagoga jak i loża mają  w sobie więcej godności i dobrego smaku. No i oczywiście nie ma tam Krzyża, ale w kościele posoborowym też Go wkrótce zabraknie.

(-) Red.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.