Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele Katolickim”: neo-Watykan akceptuje „małżeństwa gejowskie”, o ile nie są zwane „małżeństwami”

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele Katolickim”: neo-Watykan akceptuje „małżeństwa gejowskie”, o ile nie są zwane „małżeństwami”

Na podstawie: http://www.traditio.com/comment/com1302.htm

Data publikacji: 10.02.2013

ratz1

Ratzinger-Tauber prowadzi stopniowo swoją fałszywą sektę Novus Ordo do akceptacji „małżeństw gejowskich”.

Pamiętajcie, że o tej sprawie słyszeliście po raz pierwszy od „TRADITIO Network”. Podczas kiedy pseudo-tradycjonaliści i neo-konserwatyści próbowali przekonywać jak bardzo „pedofilski papież” Ratzinger-Tauber był „tradycyjny” w kwestii moralności (za wyjątkiem, oczywiście, pedofilii, którą to likwiduje on za pomocą pieniędzy z korzyścią dla jego pseudo-biskupów i pseudo-księży) to my już kilka lat temu przepowiedzieliśmy, że Ratzinger-Tauber zmiękczy stanowisko jego pseudo-katolickiej sekty „Novus Ordo” w sprawie aborcji i „małżeństw sodomskich”. Kiedy wierni czytelnicy tego działu „Komentarze TRADITIO”, będziecie czytać ten komentarz to z pewnością przepowiednia już się spełniła. Ostatnio pseudo-kościelny szpital w Colorado (USA), wiódł spór w sądzie o to, że „dziecko nienarodzone nie jest osobą”. Następnie pseudo-„biskup” z Genewy (Szwajcaria), oświadczył, że pigułka aborcyjna jest moralna w przypadku gwałtu. Teraz zaś nasza druga przepowiednia się spełnia. Ratzingerowsko-Tauberowski pseudo-Watykan rozpoczyna teraz proces akceptacji „małżeństw sodomickich”. Oczywiście nie będzie to wszystko przeprowadzone natychmiastowo, tak jak w przypadku żydomasona Annibale Bugnini’ego i kryptożyda Montiniego (Paweł VI), którzy sprytnie i niezauważalnie wprowadzili anty-katolicki „Novus Ordo”, nie od razu ale stopniowo, tak, że katolicy nie byli w stanie zorientować się i zorganizować natychmiastowego oporu. Nowy zwierzchnik ratzingerowsko-tauberowskiej „Papieskiej Rady ds. Rodziny, pseudo-„biskup” Vicenzo Paglia, 4 lutego 2013 roku zaszokował świat wyjawiając pseudo-watykańską akceptację „prawnej ochrony” homoseksualnych „związków cywilnych”, najwyraźniej tylko z tego powodu, że te niemoralne związki nie są właściwie nazywane „małżeństwami”. Wyraził on także neo-watykański sprzeciw wobec określenia sodomii „zbrodnią”, tak jak to jest prawidłowo nazywane w 20-25 krajach całego świata. Przedstawiciel fałszywego papieża nie wyraził także sprzeciwu wobec wyklętego w Biblii cudzołóstwa, powszechnie zwanego „życie razem”. Dla Ratzingera-Taubera wygląda to tak, że pojęcie „rodzina” zawiera w sobie „relacje” oparte na cudzołóstwie, homoseksualiźme,  sodomii i, co najmniej w niektórych wypadkach, na stosowaniu aborcji. Paglia chce żeby świat „pomógł osobom, które żyją w stosunkach niesakramentalnych…uczynić ich życie łatwiejszym”. Hipokryzja Ratzingera-Taubera w tej kwestii doprowadziła, kiedyś katolickich, Francuzów do przeprowadzenia legalizacji „małżeństw gejowskich”. Nawet ratzingerowscy pseudo-„biskupi” francuscy unicestwili się poprzez akceptację sodomskich „związków cywilnych”.

(Pewne informacje do tego komentarza dostarczone zostały przez Religious News Service)

Dobrzy katolicy, to nie jest istotne jak to się zwie, czy „związki cywilne” czy „życie razem”, to wszystko jest grzechem śmiertelnym przeciwko Prawu Boga i doktrynie biblijnej. Ale pseudo-„kościół” „Novus Ordo” jest bardzo sprytny w żonglowaniu słówkami tak żeby zaakceptować zło. Pamiętajcie, że pseudo-„kościół” nazywa protestancko-masońsko-pogańskie nabożeństwo „Novus Ordo” „Mszą”. Pamiętajcie, że miliony ludzi, którzy fałszywie myślą, że są katolikami, są pozbawieni łaski sakramentalnej i są pozostawieni samym sobie aby przeciwstawiać się, bez żadnej pomocy, wpływom sekularyzacyjnym, które prowadzą do Piekła.

Ojcowie TRADITIO

Pseudo-"biskup" Vicenzo Paglia z żydowskim antypapieżem Ratzingerem-Tauberem.
Pseudo-„biskup” Vicenzo Paglia z żydowskim antypapieżem Ratzingerem-Tauberem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.