Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: MEKSYKAŃSKI RZEŹNIK-PSEUDO-„BISKUP” CIĄGLE NA URZĘDZIE

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: MEKSYKAŃSKI RZEŹNIK-PSEUDO-„BISKUP” CIĄGLE NA URZĘDZIE

Na podstawie: http://www.novusordowatch.org/archive.htm#.ULcb7OTQSxc

 http://www.lifesitenews.com/news/groups-led-by-mexican-bishop-again-promote-abortion-despite-vatican-investi

Data publikacji: 14.11.2012

Opracowanie: GREGORIUS

Tęczowy sodomicki i aborterski agit-prop funk czyli piekielna bies-kupa Raul Vera Lopez na tęczowym kobiercu.

Myślelibyście, że promowanie legalizacji dzieciobójstwa (aborcji) i popieranie sodomickich perwersji wystarczyłoby dla Watykanu do usunięcia z urzędu pseudo-„biskupa” Raul Vera Lopeza? Nic z tych rzeczy! To przecież nie on podważa mroczny, żydomasoński II Sobór Watykański i nie on odmawia odprawiania żydomasońsko-pogańsko-protestanckiej nowej pseudo-„mszy”. Grupy kierowane przez meksykańskiego pseudo-„biskupa” soborowickiego znowu popularyzują dzieciobójstwo wbrew dochodzeniom Watykanu. Dwie organizacje „praw człowieka” kierowane przez judeochrześcijańskiego pseudo-„biskupa” Raul Vera Lopez, kontynuują promowanie legalizacji dzieciobójstwa w Meksyku, nawet po tym jak ten pseudo-„prałat” judeochrześcijański był przesłuchiwany przez czynniki watykańskie w tej sprawie jeszcze w 2011 roku.

Vera Lopez, który jest pseudo-„biskupem” judeochrześcijańskiej diecezji Saltillo w meksykańskim stanie Coahuila, był przesłuchany przez judeochrześcijańskie czynniki watykańskie ubiegłego roku w reakcji na rewelacje gazety internetowej LifeSiteNews.com, informujące, że pseudo-„biskup” kierował dwoma organizacjami popierającymi i promującymi legalizację dzieciobójstwa (aborcji) i otrzymującymi wsparcie i fundusze od żydomasońskiego rządu Meksyku. Tym faktom pseudo-„biskup” nie zaprzeczył w wywiadzie udzielonym dla gazety internetowej LifeSiteNews.com (http://www.lifesitenews.com/news/exclusive-interview-bishop-under-vatican-investigation-discusses-his-views). W tamtym okresie prowadzono także dochodzenie dotyczące jego sponsorowania grupy sodomickiej, aprobującej wszelkie zboczone zachowania. 

Podczas spotkania z watykańskimi oficjelami, które było zaplanowane wcześniej w związku z powyższymi doniesieniami, pseudo-„prałat” otrzymał „napomnienie” ażeby „skorygował” swoje poglądy na ludzkie życie i jego seksualność, chociaż Vera Lopez osobiście potraktował spotkanie jako, nic więcej jak, „dialog. Później przez cały rok, Vera Lopez nie wydał żadnego sprostowania swoich poglądów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.