Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: MASONERIA OPŁAKUJE ŚMIERĆ PSEUDO-KARDYNAŁA.

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: MASONERIA OPŁAKUJE ŚMIERĆ PSEUDO-KARDYNAŁA.

Źródło: http://vaticaninsider.lastampa.it/en/homepage/news/detail/articolo/jewish-martini-17891/

Data publikacji: 5.09.2012

Opracowanie: GREGORIUS

Masoneria wyraziła smutek i żal z powodu śmierci pseudo-kardynała watykańskiego Martiniego.

Ciało pseudo-kardynała żydomasońskiego, soborowiackiego pseudo-kościoła leży na tle masońskiego sztandaru w towarzystwie, zasmuconych odejściem brata, braci fartuszkowych.

W tej informacji pragniemy dostarczyć nowy dowód na dzieło infiltracji masońskiej Kościoła Katolickiego (sic!) zgodnie z proroctwem błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich. Dowiedzieliśmy się teraz z postu na blogu Manuela Murillo „Adnotacje, myśli i przegląd”, że masoński Wielki Wschód Włoch złożył swoje kondolencje , na swojej stronie internetowej, z powodu śmierci pseudo-kardynała Carlo Maria Martini’ego.

Godło masonerii.

Wielki Wschód Włoch opłakuje zmarłego pseudo-kardynała i składa mu hołd a jest to, formalnie, coś niezwykłego biorąc pod uwagę, że sekta masońska została wielokrotnie przez Kościół Katolicki potępiona i wyklęta za spiskowanie w celu obalenia instytucji założonej przez Jezusa Chrystusa. Jednakże po II Soborze Watykańskim, będącym w istocie rewolucją żydomasońską w łonie Kościoła Katolickiego, współpraca pomiędzy pseudo-hierarchią pseudo-katolicką a żydomasonerią już oficjalnie i jawnie nabrała rumieńców a żydomasoneria zaczęła być traktowana jak „bratni kościół”, takie zdarzenia nie mogą w żaden sposób dziwić.

Prezentujemy poniżej tekst wyrażający współczucie a także podajemy adres gdzie znajduje się faksymile oryginału poniższego dokumentu.

http://www.grandeoriente.it/comunicati/2012/08/martini-raffi-(goi),-addio-a-un-uomo-di-dialogo,-grande-espressione-della-chiesa-parola.aspx

„Był człowiekiem dialogu i głębokiej kultury, zawsze był w stanie rozmawiać z młodymi ludźmi i zawsze był otwarty na dyskusję i zmiany. Miał silną duchowość, wspaniałą znajomość Magisterium Kościoła (Chiesa-Parola) czyli tego „kerygmatu”, który jest poza wszelkimi strukturami i konwencjami”
Gustavo Raffi- Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Włoch w hołdzie pamięci kardynała Carlo Maria Martini, który zmarł dzisiaj w wieku 85 lat.

„Wierzył on w dialog ekumeniczny ze społeczeństwem obywatelskim i innymi religiami, począwszy od judaizmu, mówił Raffi, i będzie go nam brakowało, wierzącym i agnostykom, będzie brakowało jego wielkiego humanizmu i przykładu refleksyjnego umysłu, który stawał w obliczu wielkich problemów ludzkiego życia. Za każdym razem, konkluduje Wielki Mistrz, potrafił patrzeć w oczy innym szukając prawdy”.

Rzym, Villa Vascello, 31 sierpnia 2012 roku

 

Źródło: http://www.catolicidad-catolicidad.blogspot.com/

Data publikacji: 5.09.2012

Żydowski świat opłakuje śmierć pseudo-kardynała Martini.

Żydowska społeczność opłakuje śmierć pseudo-kardynała Martini.

Wyrazy smutku z powodu śmierci pseudo-kardynała Martiniego towarzyszyły przydługiej uroczystości żałobnej honorującej jego życie. W uroczystości udział wzięli członkowie włoskiej społeczności żydowskiej a także żydowskiej społeczności światowej.

We Włoszech bardzo wiele osób i grup żydowskich wyraziło swój głęboki smutek z powodu jego śmierci a także wielkie uznanie za jego zaangażowanie w dialogu międzyreligijnym i jego wyważonym poświęceniu dla tworzenia pluralistycznego społeczeństwa przyszłości.

Rav Giuseppe Laras, były główny rabin Mediolanu i Włoch, wyraził swój „głęboki ból i smutek”. Przypomniał jego „fundamentalną odwagę…niestrudzone oddanie żydowsko-chrześcijańskiemu dialogowi…jego zdecydowanie, siłę moralną i wiarę”.

„Dzisiaj jest trudny dzień”- powiedział rabin Laras- „dla takich jak ja, takich którzy znali się dobrze i pracowali razem, przez wiele lat, w dziedzinie żydowsko-chrześcijańskiego dialogu, wzajemnej przyjaźni, wspólnych zamiłowań, wysiłków, spotkań i chwil nadziei”.

Również w samych superlatywach o żydomasońskim pseudo-kardynale Martinim wypowiedzieli się, między innymi, Renzo Gattegna, prezydent Union of Italian Jewish Communities, Marco Cassuto Morselli, prezydent Rome Jewish-Christian Friendship Association, rabin David Rosen, dyrektor międzynarodowy Interreligious Dialogue of the American Jewish Committee, Ronald Lauder, prezydent World Jewish Congress i wielu innych, a jakże inaczej, wybitnych żydów. Określano Martiniego jako oddanego przyjaciela żydów i Izraela, gdzie mieszkał przez wiele lat i studiował, jako wybitnego duchowego przywódcę Kościoła Rzymsko-Katolickiego (sic!), głęboko zaangażowanego w dialog międzyreligijny (tworzenie światowej religii lucyferycznej jako religii NWO).

Radośni bracia fartuszkowi, Ratzinger-Tauber i Martini, czyli ciemność i swąd siarki.

Dodatkowo do głosów żydowskich przyłączyły się głosy przedstawicieli takich religii jak islam, hinduizm, bahaizm, kościoła waldensów oraz dr-a Luigi De Salvia, prezydenta sekcji włoskiej organizacji „Religie dla Pokoju”. Wszyscy oni wyrazili swój głęboki szacunek dla poświęcenia Martiniego na rzecz szerokiego dialogu międzyreligijnego.

Dodajmy od siebie, że ten wróg Jezusa Chrystusa, pseudo-kardynał o żydomasońskich poglądach, w 1978 głosił rekolekcje wielkopostne w Watykanie. 29 grudnia 1979 roku został mianowany przez Wojtyłę-Katza arcybiskupem Mediolanu, a 6 stycznia 1980 roku przyjął sakrę biskupią w Watykanie z rąk pseudo-papieża. Ten sam pseudo-papież Wojtyła-Katz wyniósł go do godności kardynalskiej 2 lutego 1983, nadając tytuł prezbitera S. Cecilia. Pseudo-kardynał Martini wielokrotnie brał udział w sesjach „Światowego Synodu Biskupów”, od 1980 wchodząc w skład sekretariatu generalnego Synodu. Był specjalnym wysłannikiem pseudo-papieża Wojtyły-Katza na obchody 100-lecia ewangelizacji Zambii (1991) oraz 900-lecia śmierci (2001) św. Brunona (założyciela zakonu kartuzów). Kardynał Martini brał udział w Konklawe w 2005 roku po śmierci pseudo-papieża Wojtyły-Katza. Był kandydatem frakcji umiarkowanie postępowych watykańskich żydomasonów. Po roku 2002 spędził wiele lat w Izraelu. Zmarł, oficjalnie, z powodu choroby Parkinsona.

Czytaj także:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/01/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-neo-kardynal-neo-kosciola-matrini-za-sodoma/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/29/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-kardynal-martini-musimy-sie-nauczyc-jak-jeszcze-bardziej-kochac-izrael/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.