Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: JUDEOCHRZEŚCIJANIE OCZEKUJĄ PRZYBYCIA „INTELIGENTNEJ CYWILIZACJI” ( DEMONÓW ).

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: JUDEOCHRZEŚCIJANIE OCZEKUJĄ PRZYBYCIA „INTELIGENTNEJ CYWILIZACJI” ( DEMONÓW ).

Na podstawie: http://3rm.info/30489-latinyane-zhdut-prihoda-razumnoy-civilizacii-besov.html

Data publikacji: 23.11.2012

Judeochrześcijański, „kościół” soborowicki dokonał szeregu sensacyjnych oświadczeń dotyczących życie pozaziemskiego. Dyrektor Obserwatorium Watykańskiego jezuita Jose Funes, dopuścił istnienie innych cywilizacji pozaziemskich. „Do tej pory nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że istnieje życie pozaziemskie. Ale we Wszechświecie z miliardów galaktyk, z których każda ma miliardy gwiazd, nie wolno świadomie wykluczać istnienia życia”- powiedział on w trakcie konferencji, która odbywała się w Rzymie z inicjatywy judeochrześcijańskiego pseudo-„kościoła”.

Funes zwrócił uwagę na fakt, że poszukiwanie sygnałów życia cywilizacji inteligentnych na innych planetach jest konieczne dla ludzi ażeby lepiej zrozumieli samych siebie i „uświadomili sobie własne źródło życia”. Astronom zauważył, że Kościół Katolicki zawsze był zainteresowany nauką, dodając, że nigdy nie można wiedzieć co będzie z nami za 10-15 lat. „Znamy 350 gwiazd wokół których krążą planety. Nie jest wykluczone, że wśród nich może być planeta podobna w swej naturze do Ziemi”- zauważył Funes. Ratzinger-Tauber poparł stwierdzenia Funesa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.