Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: JUDEO-SOBOROWIACY GRATULUJĄ ZWYCIĘSTWA OBAMIE-SATANIŚCIE !!! MOGLIBY SIĘ ZAMKNĄĆ…

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: JUDEO-SOBOROWIACY GRATULUJĄ ZWYCIĘSTWA OBAMIE-SATANIŚCIE !!! MOGLIBY SIĘ ZAMKNĄĆ…

Na podstawie: http://www.novusordowatch.org/archive.htm#.UJznvG_QeV8

Oprac. GREGORIUS

Dwaj wierni synowie Wielkiego Budowniczego Świata.

Judeochrześcijańskie pseudo-duchowieństwo soborowiackie gratuluje libertyńskiemu Barackowi Obamie zwycięstwa i „pełnej sukcesów” następnej kadencji podczas, której będzie mógł kontynuować dalsze prześladowania katolików, promować i wcielać w życie sodomickie i inne perwersyjne programy, degradować kobiety do sumy narządów płciowych i zapełniać Sąd Najwyższy potworami oddającymi cześć dzieciobójstwu, zwanego aborcją.

Anty-papież, żyd Ratzinger-Tauber, pogratulował neo-bolszewikowi Obamie reelekcji, mówiąc, że modlił się (do kogo?!) ażeby ideały wolności i sprawiedliwości, które były natchnieniem (żydomasońskich) założycieli Ameryki, w dalszym ciągu rozwijały się i rozkwitały. Watykan nie upublicznił pełnego tekstu telegramu antypapieża do Obamy, wysłanego przez pseudo-„kardynała” Carlo Maria Vigano, pseudo-„nuncjusza” w USA.

„W telegramie Ojciec Święty przesłał swe najlepsze życzenia prezydentowi na jego nową kadencję i zapewnił go o swoich modlitwach aby Bóg zechciał pomagać mu w dźwiganiu jego ogromnej odpowiedzialności przed krajem i społecznością międzynarodową”- Watykan powiedział w oświadczeniu.

W uwagach do reporterów jezuita Federico Lombardi, rzecznik Watykanu, wyraził nadzieję, że Obama będzie promował „kulturę życia i wolności religijnej”. To jest nadzieja każdego, że prezydent Obama „odpowie na oczekiwania narodu amerykańskiego i będzie służył prawu i sprawiedliwości dla dobra i rozwoju każdej osoby przez poszanowanie podstawowych wartości ogólnoludzkich i duchowych i przez promowanie kultury życia i religijnej wolności, które zawsze były tak cenne w tradycjach Amerykanów i ich kultury”- powiedział Lombardi.

Amerykańscy pseudo-„biskupi” pseudo-„kościoła” soborowickiego nie zgadzają się z Obamą (na razie) w kwestii jego poparcia dla legalnego dzieciobójstwa (aborcji) i planu jego Administracji wymuszenia aby prywatne programy ubezpieczeń społecznych większości instytucji pseudo-„katolickich”, pokrywały koszta zabiegów sterylizacji chirurgicznej i sztucznej kontroli urodzin, które są zakazane przez moralne nauczanie pseudo-„kościoła” soborowickiego”.

————————————————————————————————-

Błazeński, judeochrześcijański pseudo-„kardynał” Timothy Dolan, Przewodniczący „Konferencji Biskupów Katolickich USA” składa gratulacje Obamie z okazji jego reelekcji.

W dniu 7 listopada 2012 roku o godz. 8:40, tak jak tego oczekiwano, wysłany został przez Przewodniczącego „Konferencji Biskupów Katolickich USA”, pseudo-„kardynała” Timothy Dolana z Nowego Jorku, list gratulacyjny do prezydenta Obamy z okazji jego reelekcji.Dolan pisze w imieniu wszystkich pseudo-„biskupów” amerykańskich.

Można zarechotać się „na amen” patrząc na te masy idiotów statystujących w wodewilu pod tytułem „Demokratyczne wybory”.
Ten śmieszny „Pan” to , oficjalnie, „kardynał” pseudo-„kościoła katolickiego”,
Timothy Dolan.

„Drogi Prezydencie Obama,

Jako Przewodniczący Konferencji Katolickich Biskupów USA, pragnę przekazać moje gratulacje z okazji pańskiej reelekcji na urząd Prezydenta USA. Społeczeństwo naszego kraju powtórnie Panu zaufało i powierzyło Panu wielką odpowiedzialność. Katoliccy biskupi USA modlą się aby Bóg obdarzył Pana siłą i mądrością pokonania trudnych wyzwań przed którymi stoi Ameryka. W szczególności modlimy się aby Pan piastował swój urząd dla dobra powszechnego, zwłaszcza z troską o najsłabszych spośród nas, włącznie z nienarodzonymi, biednymi i imigrantami. Dalej będziemy stać w obronie życia, małżeństwa i naszej najbardziej umiłowanej wolności, wolności religijnej. Modlimy się także aby Pan odtworzył poczucie uprzejmości w porządku społecznym po to żeby nasze publiczne konwersacje mogły być przepojone szacunkiem i życzliwością w stosunku do każdego. Oby Bóg Pana błogosławił i wiceprezydenta Bidena, w przygotowaniach do Pańskiej drugiej kadencji w służbie naszemu krajowi i jego obywatelom.

Z poważaniem

Timothy Dolan

Arcybiskup Nowego Jorku

Przewodniczący

Konferencji Katolickich Biskupów USA”

Pseudo-„arcybiskup” Nowego Jorku, Timothy Dolan, wygłasza soborowicką homilię (na temat serowarstwa?) z kawałem żółtego sera na schorowanym czerepie, zamiast zwykłej mitry. Cóż, jak zabawa katzolicka, to zabawa!
Na poważnie, po soborowicku!
Dolan w towarzystwie ministranta? Po wygłoszeniu serowarskiej homilii czy przed?
Oto majestat judeochrześcijańskiego „kardynała” soborowickiego. Jak to u judeochrześcijan, wesoło, chasydzko radośnie, rozrywkowo! I serowo!

Patrz także:

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Tajemnica doczesnej pomyślności neo-”kardynała” Dolana

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/21/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-tajemnica-doczesnej-pomyslnosci-neo-kardynala-dolana/#more-18856

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.