Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Jednogłośne gratulacje od wrogów Kościoła dla Bergoglio

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Jednogłośne gratulacje od wrogów Kościoła dla Bergoglio

Komentarz: Redakcja StSy zwraca się do czytelników, po raz kolejny, z apelem i prośbą jednocześnie, o zdecydowane powstrzymanie się od komentarzy niemerytorycznych i jakichkolwiek form „prozelityzmu”, perswazji o wyższości i prawdziwości jednych denominacji wyznaniowych nad innymi, a zwłaszcza reklamy różnych, liczonych obecnie w setkach, „wyznań” o korzeniach gnostycko-kabalistycznych. Zwracamy, po raz kolejny, uwagę czytelników na zachowanie kultury wypowiedzi. Duża obecnie ilość materiałów informacyjnych dotyczących wydarzeń związanych z wyborem nowego „papieża katolickiego” jest rezultatem jedynie doniosłości historycznej tego wydarzenia i jego wpływu na dużą część społeczeństwa w Polsce w wymiarze zarówno religijnym, politycznym, kulturowym, gospodarczym a przede wszystkim cywilizacyjnym. Materiały zamieszczane przez Redakcję StSy, w tym wypadku dotyczące infiltracji i judaizacji katolicyzmu, pochodzą w 95% z portali katolickich (nie mylić z posoborowym judeochrześcijaństwem). Głównie przeznaczone są dla czytelników uważających się za katolików. Intencją Redakcji StSy jest informowanie zainteresowanych czytelników o wydarzeniach, które są przemilczane lub przedstawiane w fałszywym świetle. Mile widziana wszelka, udokumentowana i rzetelna, krytyka odnosząca się do nieprawdziwości przedstawianych faktów. Jednocześnie Redakcja StSy sugeruje czytelnikom obserwację źródeł, które ujawniają, takie jak poniższe, fakty a które je zatajają. Otrzymamy odpowiedź na pytanie „kto jest kim?”.

Za: http://forumdlazycia.wordpress.com/2013/03/20/jednoglosne-gratulacje-od-wrogow-kosciola-dla-franciszka-i-go/#more-13423

Data publikacji: 20.03.2013

myc3

Boimy  się, aby wybrany  papież nie okazał się jest  nowym wilkiem w owczej skórze … Ależ nie, ‘’oni’’ zdecydowali się nadać pęd wydarzeniom.

Benedykt XVI to był taki trochę  Sarkozy Kościoła.

Wydaje się, że “oni” zdecydowali, iż skończył się czas gier i udawania.

Najwyraźniej Franciszek I będzie Franciszkiem Hollandem  Kościoła. Nie jesteśmy  z tego powodu nieszczęśliwi. Przynajmniej wszystko będzie jaśniejsze:  teraz bp Fellay będzie miał trudności z  powiedzeniem nam, że Kościół powraca do Tradycji, i że sytuacja się poprawia. I katolicy Novus Ordo dobrej woli  będą mieli okazję, aby otworzy oczy  i powrócić do Tradycji, przynajmniej mamy taką nadzieję.

Najgorsi wrogowie Kościoła są zadowoleni z wyboru i gratulują go  sobie, co jest dla nas znakiem, że [Franciszek I] jest ich przyjacielem.

1) François Hollande: źródło :tygodnik Express

“Kilka godzin po ogłoszeniu wyboru papieża Franciszka Igo, prezydent  François Hollande gratuluje  i wita swojego   nowego watykańskiego odpowiednika.” ‘’Składam papieżowi Franciszkowi 1-mu moje najserdeczniejsze gratulacje oraz szczere i najlepsze życzenia z okazji powierzenia mu wielkiej  misji na czele Kościoła katolickiego wobec wyzwań współczesnego świata’’, powiedział szef państwa w oświadczeniu wydanym przez Elysee.

“Francja, wierna swojej historii i uniwersalnym zasadom wolności, równości i braterstwa, na których  opiera swoje działania w świecie,  będzie kontynuować ufny dialog, jaki  zawsze prowadziła ze Stolicą Apostolską w służbie pokoju, sprawiedliwości, solidarności i poszanowania godności ludzkiej “, powiedział Francois Hollande.

Komentarz Avec l’Immaculée :

  • Kiedy mason  niszczący Francję  niesprawiedliwymi prawami w sprawie “małżeństwa” homoseksualistów i adopcji dzieci przez pary gejów    z zadowoleniem wita wybór papieża i mówi, że będąc wierny swoim masońskim zasadom – wolności, równości i braterstwu, Francja kontynuować będzie ufny dialog z papieżem to, mówiąc najskromniej, Avec l’Immaculée nie  ufa mu.  Przyjaciele wrogów Kościoła są naszymi wrogami.

2) Ciepłe życzenia Obamy dla pierwszego papieża  Ameryk, żródło:- romandie.-com

“WASZYNGTON  – Prezydent USA Barack Obama  pochwalił w środę wybór argentyńskiego Jorge Mario Bergoglio  na czoło Kościoła, wysyłając swoje serdeczne pozdrowienia do pierwszego papieża Ameryk.

W imieniu Amerykanów, Michelle (red. żona) i swoim  przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia do Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w chwili jego  wstąpienia na tron ​​św. Piotra i rozpoczęcia  pontyfikatu, powiedział w oświadczeniu przywódca pierwszego  mocarstwa.

Jako obrońca biednych i najsłabszych spośród nas będzie on  nadal nieść przesłanie miłości i współczucia, które było źródłem  inspiracji dla świata od ponad 2000 lat, dodał prezydent  USA.

Jako pierwszy papież Ameryk, jego wybór pokazuje również siłę i witalność  regionu, który w coraz większym stopniu wpływa na nasz świat, i jak miliony hiszpańskojęzycznych Amerykanów, i my, w Stanach Zjednoczonych, odczuwamy tę  samą radość w tym historycznym dniu, zapewnił Obama.

Podobnie jak doceniałem naszą pracę z papieżem Benedyktem XVI, cieszę się na myśl o pracy z Jego Świątobliwością dla pogłębiania pokoju, bezpieczeństwa i ludzkiej godności, niezależnie od ich wiary,dorzucił jeszcze  przywódca. “

Komentarz Avec l’Immaculée :

  • Barack Obama mówi o  pracy  papieża i swojej, jak o  współpracy: cieszę się na myśl o pracy z Jego Świątobliwością. Mógłby powiedzieć jeszcze jaśniej: jestem szczęśliwy, bo we dwóch  jeszcze  bardziej  pchniemy do przodu masońskie idee w celu ustanowienia nowego porządku światowego.

3) Najgorsi masoni są uszczęśliwieni: loża B’nai B’rith.  źródło :bnaibrith.org

“Cieszymy się na dalszą przyjaźń między katolikami i Żydami.

Międzynarodowa B’nai B’rith   zadowolona jest z wyboru Franciszka I, papieża, który został wybrany w Watykanie 13 marca przez 115 kardynałów katolickich uprawnionych do głosowania.

Nowy papież, były argentyński kardynał Jorge Mario Bergoglio jest pierwszym latynoamerykańskim papieżem [od tł.: z rodziców Włochów] Poprowadzi on  Kościół katolicki z 1,2 miliardem wyznawców.

W listopadzie, gdy kardynał Bergoglio był honorowym mówcą podczas  upamiętnienia  Nocy Kryształowej  B’nai B’rith w Buenos Aires, gdzie brał udział w zapalaniu  menory.

“Cieszymy się z papieża Franciszka I-go w jego nowej roli jako przywódcy Kościoła katolickiego” (Prezydent B’rith International, Allan J. Jacobs).  “Relacje katolicko-żydowskie pozostawały  celem papieża Benedykta XVI i z niecierpliwością oczekujemy na kontynuację dialogu międzyreligijnego opartych na solidnym fundamencie, który już istnieje.”

Papież Benedykt ustąpił ostatniego miesiąca. Papież Franciszek I został 266-ym papieżem.

“Historyczny postęp w stosunkach między katolikami i Żydami dodawał nam odwagi”, powiedział wiceprezes B’nai B’rith – Daniel S. Mariaschin.“Dialog międzyreligijny, podkreślając wzajemny szacunek i tolerancję, staje się coraz ważniejszy w dzisiejszym świecie”.

Przywódcy B’nai B’rith  spotkali się z papieżem Benedyktem XVI, podobnie jak z jego poprzednikami, przy kilku okazjach i mają nadzieję na ułożenie podobnych stosunków z papieżem Franciszkiem I-ym.

Komentarz Avec l’Immaculée :

  • Jesteśmy przekonani, że stosunki Franciszka I i loży B’nai B’rith będą jak  najbardziej serdeczne i będzie się rozwijał dialog międzyreligijny…  Zaślepienie tych, którzy kują swoje własne nieszczęście jest niewiarygodne.

BUR2

BUR3

Opis loży  B’nai B’rith:  poniedziałek, 12 listopada 2012, Katedra Buenos Aire gościła setki ludzi, którzy uczestniczyli w obchodach Nocy Kryształowej zorganizowanej przez  argentyńską B’nai B’rith. Kardynał Jorge Bergoglio, teraz papież Franciszek I-szy prowadził imprezę i jest tu sfotografowany w momencie  zapalania menory  z Rabinem Alejandro Avruj.

BUR4

BUR5

Opis loży  B’nai B’rith:  poniedziałek, 12 listopada 2012, Katedra Buenos Aire gościła setki ludzi, którzy uczestniczyli w obchodach Nocy Kryształowej zorganizowanej przez  argentyńską B’nai B’rith. Kardynał Jorge Bergoglio, teraz papież Franciszek I-szy prowadził imprezę z  udziałem wysokich rangą przedstawicieli metodystów, luteran, prezbiterianów i kościołów katolickich.

4) Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon:

“Składam moje najszczersze gratulacje kardynałowi Jorge Mario Bergoglio z Buenos Aires w Argentynie, który przyjął imię papieża Franciszka obejmując Stolicę Apostolską oraz  wszystkim katolikom na całym świecie, z powodu tego pamiętnego wydarzenia. Mam nadzieję na dalszą współpracę między ONZ i Matką Świętą (?) pod mądrym kierownictwem Jego Świątobliwości Papieża Franciszka “. cf. początek tego filmu.

Komentarz Avec l’Immaculée :

  • Masoński świat jest pełen zachwytów, naprawdę. Wszyscy wspaniale się dogadali.
Za; http://zniepokalana.blogspot.com/2013/03/jednogosne-gratulacje-od-wrogow-koscioa.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.