Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele Katolickim”: I widziałem bestię podobną do baranka a mówiła jak smok

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele Katolickim”: I widziałem bestię podobną do baranka a mówiła jak smok

Źródło: http://www.mostholyfamilymonastery.com/16_JohnPaulII.pdf

Tłumaczenie:  marta15

Motto: „I widziałem drugą bestię, wychodzącą z ziemi i miała dwa rogi podobne do barankowych, a mówiła jak smok”

Apokalipsa Świętego Jana Apostoła (13:11)

JP2- ANTYCHRYST

“Orędzie Jana Pawła II na upamiętnienie 100-lecia rocznicy Synagogi żydowskiej.”

Jan Paweł II, Orędzie do Naczelnego Rabina Rzymu,z 23 maja 2004 r.:

“Do najwybitniejszego dr Riccardo Di Segni, Naczelnego Rabina Rzymu.
Shalom!
Z wielką RADOŚCIĄ łączę się ze wspólnotą żydowską w Rzymie, która obchodzi stulecie [100 rocznicę] Wielkiej Synagogi w Rzymie, symbolem i przypomnieniem tysiącletniej obecności w tym mieście ludu Przymierza z Synaju.
Przez ponad 2000 lat Twoja społeczność była integralną częścią życia w tym mieście, może też POCHWALIĆ SIĘ najbardziej starożytną społecznością żydowską w Europie Zachodniej i odegraniem WAŻNEJ ROLI roli w SZERZENIU JUDAIZMU na tym kontynencie.
Dzisiejsze wspomnienie zatem nabiera SZCZEGÓLNEGO znaczenia …
Ponieważ nie jestem w stanie uczestniczyć osobiście , poprosiłem mojego wikariusza generalnego Camillo Ruiniego, do reprezentowania mnie, towarzyszy mu kardynał Walter Kasper, przewodniczący Komisji Stolicy Apostolskiej ds. stosunków z Żydami.
Formalnie wyrażam MOJE PRAGNIENIE, abym był z wami w tym dniu.
“Oferując Ci moje pełne szacunku pozdrowienia, wybitny Dr Riccardo Di Segni,
kieruję moje serdeczne myśli do wszystkich członków Wspólnoty, ich prezydenta, pana Leone Elio Pasermana, oraz do wszystkich, którzy zebrali się, by raz jeszcze dać świadectwo ZNACZENIU i ŻYWOTNOŚCI religijnego dziedzictwa, które jest obchodzone w każdą sobotę w Wielkiej Synagodze w Rzymie …

Dzisiaj kierujemy żarliwe modlitwy do Przedwiecznego, do Boga SHALOM, tak że wrogość i nienawiść nie mogą mieć mocy nad tymi ,którzy zwracają się do NASZEGO OJCA Abrahama – ojca Żydów, muzułmanów i chrzescijan…
Nasze dzisiejsze spotkanie jest, jak to było, w ramach przygotowań do waszych bezpośrednich uroczystości Shavu’ot i naszej Pięćdziesiątnicy, które głoszą pełnię naszych odpowiednich uroczystości paschalnych. Niech te święta sprawią , abyśmy się łączyli modląc się paschalnym Hallel Dawida.
Dzisiejsza uroczystość, w której radość my WSZYSCY się OCHOCZO WŁĄCZAMY , wspomina pierwsze stulecie tej majestatycznej Synagogi .
Stoi ona nad brzegiem Tybru, świadcząc harmonią swych architektonicznych kształtów, o wierze i CHWALE WSZECHMOCNEGO. .
Wspólnota chrześcijańska w Rzymie, przez Następcę Piotra, łączy się z WAMI dziękując Panu za tę SZCZĘŚLIWĄ OKAZJĘ ,[100 rocznica synagogi!].
Jak powiedziałem podczas wspomnianej wizyty, pozdrawiamy was jako naszych “umiłowanych braci” w wierze Abrahama, naszego Patriarchy .
WY NADAL JESTEŚCIE, (kontynuujecie być), pierworodnym ludem Przymierza ,
(Liturgia Wielkiego Piątku, modlitwa powszechna, do Narodu żydowskiego) …

[Te przyjazne stosunki] sprawiają, że jesteśmy zjednoczeni w upamiętnieniu ofiar Shoah ,zwłaszcza tych, którzy byli wyrwani od swoich rodzin i od swojej ukochanej gminy żydowskiej w Rzymie w październiku 1943 r. i internowani w Auschwitz .
Niech pamięć ich będzie błogosławiona i skłoni nas do pracy jako bracia i siostry …
… Kościół nie wahał się wyrazić głębokiego smutku z powodu “upadku swoich synów i córek, w każdym wieku”, i jako akt skruchy, poprosił O PRZEBACZENIE ZA ICH ODPOWIEDZIALNOŚĆ , w jakikolwiek sposób związaną z plagą anty-judaizmu i anty-semityzmu…”

Osservatore Romano ,czerwiec 2, 2004, strona 7.

Wojtyła-Katz na modlitwie do swojego boga Talmudu pod ścianą płaczu w Jerozolimie.
Wojtyła-Katz na modlitwie do swojego boga Talmudu pod ścianą płaczu w Jerozolimie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.