Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Efekciarskie dziadowanie żydomasona Bergoglio.

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Efekciarskie dziadowanie żydomasona Bergoglio.

Komentarz: Redakcja StSy przedstawia tłumaczenie artykułu pani Oli Gordon,  pochodzącego z www.traditioninaction.org. Bez zmian. Jednakże w naszej opinii nazywanie Jorge Bergoglio „papieżem” jest już absolutną przesadą biorąc pod uwagę czyny tego osobnika i wyznawaną przez niego religię, możliwą do zidentyfikowania po czynach,  która bardziej może być utożsamiana z Wielkim Budowniczym Wszechświata niż z Jezusem Chrystusem. W związku z tym tytuł, którym opatrujemy poniższy artykuł (zachowując poniżej jego tytuł oryginalny) pochodzi od Redakcji StSy, i oddaje, w naszym mniemaniu, sens efekciarskiego dziadostwa żydomasona Bergoglio.

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A513-Bergoglio.htm

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/03/20/mizerabilistyczna-rewolucja-papieza-bergoglio/

Data publikacji: 20.03.2013

Tłumaczenie: Ola Gordon

Mizerabilistyczna rewolucja papieża Bergoglio

[ang/ franc. miserable = nędzny, biedny, nieszczęśliwy]

za1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ciągu niecałego tygodnia od wyboru 13 marca, papież Franciszek zrobił więcej dla progresywizmu zmieniając papiestwo, niż w ostatnich dziesięcioleciach Jan Paweł II i Benedykt XVI razem.

Faktycznie, natychmiast po wyborze odmówił założenia jednego z wielu papieskich krzyży jakie ma do dyspozycji, a zamiast tego wybrał żelazny krzyż na żelaznym łańcuszku, bez żadnego złota czy srebra, jak widać na powyższym zdjęciu. Na tym zdjęciu widać, że odrzucił także tradycyjne papieskie buty, pierścień też jest z metalu – nie jest jasne czy z żelaza czy z aluminium (zdjęcie poniżej).

za2

 

 

 

 

 

Rezygnując z pomocy w pakowaniu swoich rzeczy i zapłaceniu rachunku w Apartamentach św. Marty, gdzie przebywali kardynałowie podczas konklawe (zdjęcie 1 poniżej), dał przekaz, że nie chce by ktoś mu usługiwał czy zajmował się jego życiem osobistym. Jest to na pewno cios prosto w instytucję papieskiego gospodarstwa, i w pewnym sensie w Kurię Rzymską, której celem jest asystowanie papieżowi w innych sprawach.za3

Na zdjęciu po lewej (powyżej), przyjmuje jaskrawą żółtą gumową bransoletkę od afrykańskiego kardynała i zakłada ją na rękę (po prawej). Bransoletkę zrobił jeden z afrykańskich księży. Jest to rzekomo jakiegoś rodzaju nabożna ‘bransoletka wiary’; faktycznie jest to tania imitacja amuletów voodoo modna wśród hippisów i punków. Przyjęcie tych praktyk przez papieża Bergoglio wydaje się być jawną promocją przesądów i jednocześnie znosi millenijne tradycje Kościoła.

Jeśli do tych inicjatyw dodamy to, że po wyborze papież odmówił zajęcia miejsca na papieskim tronie, by przyjąć hołd lojalności od kardynałów, i odmówił korzystania z papieskiej limuzyny, a do swojego apartamentu jechał tym samym busikiem jakim jechali kardynałowie, widzimy że wybrano odpowiedniego człowieka do przeprowadzenia rewolucji w Kościele, jakiej od dawna chciał Józef Ratzinger, i że dokładnie to obecnie praktykuje kilku biskupów w Niemczech i Austrii [Germany i Austria].

Mizerabilistyczne skłonności Bergoglio są wystarczającym powodem by uczynić z niego papieża popularnego wśród teologów takich jak Leonardo Boff i Hans Küng. Boff (pierwszy poniżej) powiedział ANSA (14.03.2013), że wybór Franciszka I jest faktem pozytywnym, gdyż “reprezentuje pojawienie się w Kościele trzeciego millenium, które musi zapomnieć o potędze, i dać priorytet biednym”. Dodał: “Papież Franciszek ma na imię nadzieja. Wybierając je, kard. Bergolio, człowiek znany z prostoty, pokazuje swoją mądrość; samo imię sygnalizuje cały program przynoszący nadzieję Kościołowi”.

za4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei Hans Küng (drugi powyżej) oświadczył dla Notimex (14.03.2013), że wybór Franciszka I “reprezentuje oczekiwaną nadzieję reformy Kościoła, przed którym stoi jeden z najgłębszych kryzysów”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.