Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w pseudo – „Kościele katolickim”: Demoniczna architektura sakralna sekty soborowickiej

Żydomasońska rewolucja w pseudo – „Kościele katolickim”: Demoniczna architektura sakralna sekty soborowickiej

Źródło: http://radiocristiandad.wordpress.com/category/masoneria/page/3/

Data publikacji: 31.07.2010

Znalazł: GREGORIUS

Poniżej przedstawione są 4 fotografie, w zamierzeniu bluźnierczej, w rzeczywistości ponurej i złowieszczej, architektury, rzekomego kościoła, w rzeczywistości diabolicznej „świątyni” nowej, soborowickiej religii New World Order. Symbolika tej bryły architektonicznej nie pozostawia żadnej wątpliwości co do inspiracji i ducha tej religii, która korzysta z takiej symboliki i formy. Jak widać bezczelna hierarchia nowego pseudo-„kościoła katolickiego” liczy z całą pewnością, że nawet resztki niedobitków katolickich zostały na tyle skutecznie zatrute oparami żydomasońskiego obłędu, że „święta piramida Lucyfera” zostanie przez nich zaakceptowana bez szemrania. Błąd! „Tajemnica nieprawości” waszej jest znana szerzej niż sądzicie. A to budowlane plugastwo nazywane „kościołem p.w. Niepokalanego Serce Maryi” jest dla każdego rozsądnego człowieka miejscem kultu demona.

W uzupełnieniu informacji trzeba podać, że ta egipska piramida stoi w mieście meksykańskim Colima i „udaje” katolicki kościół parafialny tak jak i „udają”, że katolikami są, wierni uczęszczający do tej piramidy na obrzędy soborowiackie pod przewodnictwem „przewodniczącego zgromadzenia” tak zwanego ludu bożego. I śmieszno i straszno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.