Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Cwaniak Bergoglio zapewnia dzieci diabła o swym poddaństwie i wiernej służbie.

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Cwaniak Bergoglio zapewnia dzieci diabła o swym poddaństwie i wiernej służbie.

Na podstawie: http://news.yahoo.com/pope-francis-reaches-jews-130933711.html

Data publikacji: 15.03.2013

ber2Watykan (AP)

Tak jak jego poprzednik, Ratzinger Tauber, pseudo-„papież” judeochrześcijański, Franciszek I, natychmiast na początku swego pseudo-„pontyfikatu” zwrócił się do rzymskiej gminy żydowskiej z zapewnieniami o kontynuacji intensyfikowania i zacieśniania więzów (czytaj „przyspieszenie judaizacji”) pomiędzy judeochrześcijanami a żydami.

Zaledwie kilka godzin po swojej elekcji na pierwszego, poza europejskiego pseudo-„papieża”, Franciszek I przesłał list do rzymskiego głównego rabina Riccardo di Segni pisząc, że ma nadzieję „poświęcić się rozwojowi relacji pomiędzy żydami i katolikami, które trwają od II Soboru Watykańskiego (1962-1965)”. Żydowscy przywódcy powitali elekcję pseudo-„papieża” z radością ponieważ postrzegają go jako sprzymierzeńca jeszcze od czasów pełnienia przez niego urzędu pseudo-„arcybiskupa” Buenos Aires. Izraelski prezydent Shimon Peres powiedział, że Franciszek będzie „miłym gościem w Ziemi Świętej” podczas gdy Ronald Lauder, prezydent „World Jewish Congress” powiedział, że nowy papież „zawsze miał otwarte uszy na nasze troski”.

„Wybierając tak doświadczonego człowieka, kogoś kto jest znany z braku uprzedzeń, kardynałowie wysłali ważny sygnał dla świata”- powiedział Lauder, ciągnąc- „Jestem pewien, że papież Franciszek I będzie w dalszym ciągu człowiekiem, który jest zdolny do budowania mostów pomiędzy religiami”. (Czytaj- „będzie w dalszym ciągu tworzył diabelską,synkretyczną religię NWO”).

Jeszcze nie Fiuciszek I ale z pewnością rasowy Mordka.
Jeszcze nie Fiuciszek I ale z pewnością rasowy Mordka.

Pseudo-„kardynał” Jorge Bergoglio, znany był, zanim został pseudo-„papieżem” i był pseudo-„arcybiskupem” Buenos Aires, z dążenia do upowszechniania międzyreligijnego otwarcia na islam i judaizm i czynił wysiłki do dalszego zbliżenia z kościołami ortodoksyjnymi.

 

ber5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.