Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Cwaniak Bergoglio, „relikwie” holo i kościół babiloński (Blok info).

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Cwaniak Bergoglio, „relikwie” holo i kościół babiloński (Blok info).

ber1

Holokaustiańskie „relikwie” w sanktuarium katedry Bergoglio.

Źródło: http://www.mauricepinay.blogspot.com/2013/03/the-holocaust-relics-in-sanctuary-of.html

Data publikacji: 23.03.2013

Holokaustiańskie "relikwie" w katedrze Buenos Aires.
Holokaustiańskie „relikwie” w katedrze Buenos Aires.

Z czynnym poparciem kardynała Bergoglio Kaplica Metropolitalna Buenos Aires, główny Rzymsko-Katolicki Kościół w argentyńskiej stolicy, stworzyła memoriał ku pamięci ofiar zamachu bombowego i ku pamięci ofiar Holocaustu. Z tyłu głównego sanktuarium znajduje się duża oszklona kaseta o kutej srebrnej ramie, zawierająca kilka żydowskich artefaktów, włącznie z menorą, gwiazdą Dawida i kartkami z książek modlitewnych uratowanych z Treblinki, Auschwitz i Getta Warszawskiego.

Memoriał Holokcaustu, znany jako Pamiątkowy Mural, jest jedynym takim hołdem, złożonym ofiarom holocaustu, istniejącym w katolickim kościele, według twierdzenia „International Raoul Wallenberg Foundation”.

http://www.thejewishweek.com/news/international-news/jewish-leaders-meet-pope-new-hopes-pius-xii-archives

„Jestem poruszony”, powiedział Baruch Tennenbaum, założyciel „Raoul Wallenberg Foundation”, argentyński żyd i wieloletni osobisty przyjaciel Jorge Mario Bergoglio, papieża Franciszka I. Tennenbaum, pionier dialogów międzyreligijnych wśród chrześcijan, muzułmanów i żydów od 1960 roku, mówi „Aleteia”, „Jestem bardzo usatysfakcjonowany ponieważ wierzę, że zobaczymy, w kategoriach duchowych, powtórzenie tego co zrobił Jan XXIII, służąc Kościołowi i światu”.

…”Znałem go dobrze od kiedy był on biskupem pomocniczym Buenos Aires. Bronił on memoriału, który był stworzony po raz pierwszy w katedrze, i poświęcony ofiarom Shoah przez „Mutual Israeli-Argentine Association”( AMIA po hiszpańsku, „Obopólne Izraelsko-Argentyńskie Stowarzyszenie”).

Brał on udział, jak nikt inny, w spotkaniach międzyreligijnych. Ma wielu przyjaciół wśród rabinów i wydawał książki wspólnie z rabinami. Odwiedzał wiele synagog…”

(„Żydowski przyjaciel papieża Franciszka: (On) wyróżniał się swoją serdecznością w stosunku do mniejszości”, „Aleteia”, 14 marca 2013).

http://www.aleteia.org/en/religion/documents/jewish-friend-of-pope-francis-5bhe5d-stood-out-for-his-closeness-to-minorities-514001

O MÓJ LUDU, WYJDŹ Z BABILONU!

Źródło: http://gazetawarszawska.com/2013/03/24/o-my-people-come-out-from-babylon/

Tłumaczenie: Ola Gordon

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=82lD7XlMcKo]

– Odstąpcie, odstąpcie, wyjdźcie stamtąd, nieczystego nie dotykajcie! Wyjdźcie spośród niego; oczyśćcie się wy, którzy niesiecie naczynia Pańskie!

(Isa 52:11) (+1)

Do księży i wiernych we wszystkich katolickich diecezjach

Niektórzy przewidują, że istnienie Bizantyjskiego Patriarchatu Katolickiego teraz stanie się wzorem decentralizacji Kościoła Katolickiego. Mówią o formacji katolickich patriarchatów podobnych do tych w Kościele Prawosławnym: Patriarchatu Bułgarskiego, Serbski, Rumuńskiego, Konstantynopola, Jerozolimy. . . W tej nadzwyczajnej sytuacji, praktycznie każdy naród może ustanowić własny patriarchat i oddzielić się od odszczepieńczej centralizacji watykańskiej. Watykan przestał spełniać swoje zadanie ochrony czystości wiary i moralności. Poszczególne katolickie narody prowadzi nawet do duchowego i fizycznego samobójstwa przez współczesne herezje i duch neopogaństwa. Gejowska ideologia  globalizacji promowana przez Traktat Lizboński niszczy wszystkie wartości moralne i chrześcijaństwo. Istniejący system sprawiedliwości wobec nieletnich narzuca najokrutniejszą tyranię na dzieci przez demoralizację i satanizację. Są to zbrodnie przeciwko ludzkości. Homoseksualizm i system sprawiedliwości nieletnich prowadzą do samobójstwa Europy i chrześcijańskich narodów. Odszczepieńcza hierarchia stwarza korzystne warunki dla tych zbrodni, a więc de facto popiera je przez swoje milczenie lub wymijające zwroty.

Dlatego w dniu 5 kwietnia 2011 roku ustanowiono Bizantyjski Patriarchat Katolicki. Jego głównym celem jest ochrona ortodoksyjnej doktryny przed współczesnymi herezjami i synkretyzmem. Patriarchat poinformował papieża o jego ustanowieniu. Jednak w dniu 1 maja 2011 papież beatyfikował Jana Pawła II, przez co oficjalnie – “ex cathedra” – potwierdził heretycki synkretyzm związany z duchem Asyżu. W ten sposób sprowadził na siebie klątwę – anathema (Gal 1:8-9). W tym samym dniu Patriarchat Bizantyjski odszedł od odstępczego Watykanu. W tym samym dniu ten Patriarchat rzucił też klątwę na Benedykta XVI. Jeśli odszczepieńczy Watykan nie odżegna się od herezji i od ducha Asyżu, poszczególne narody katolickie muszą od niego odejść. Ten historyczny krok jest niezbędny dla zachowania wiary zbawczej i ortodoksyjnej tradycji katolickiej. Dzisiaj decentralizacja jest konieczną konsekwencją apostazji Watykanu.

Dlatego Bizantyjski Patriarchat Katolicki apeluje do Watykanu by podjął konkretne kroki pokuty. Musi anulować beatyfikację Jana Pawła II i potępić herezje teologii historyczno-krytycznej i synkretyzm Asyżu. Jeśli Watykan ni podejmie tych elementarnych działań do Wielkiej Nocy (31 marca), nie tylko Benedykt, ale także Franciszek znajdzie się pod klątwą Bożą, zgodnie z Gal 1:8-9.

Dlatego niech każdy naród  znajdzie grupę odważnych księży i wiernych, którzy, dla dobra zachowania wiary zbawczej, publicznie zaapelują do lokalnego biskupa o odejście od odstępczego Watykanu i jednocześnie odżegnają się od współczesnych herezji i ducha Asyżu (zob. formularz wyznania poniżej). Niech zaczekają 7 dni. Jeśli biskup będzie obłudnie milczał, to zgodnie z Gal 1:8-9 pozostaje pod klątwą Bożą. Jeśli wierzący i księża chcą się uratować, muszą oddzielić się od niego jako heretyka i apostaty. Odstępcza hierarchia Watykanu z jej dykasteriami i biskupami-apostatami nie prowadzą katolickiego świata do Chrystusa, lecz do antychrysta, nie ścieżką do nieba, lecz szeroką drogą do piekła.

Ekskomuniki zadekretowane  przez apostatów są nieważne, i ich jedynym celem jest wystraszenie niedoinformowanych ludzi.

Apostoł Piotr nakazał wierzącym w Zielone Świątki: “Ratujcie się spośród tego przewrotnego pokolenia!” (Dz 2:40). To oznacza przed hierarchią, która ukrzyżowała Chrystusa i krzyżuje Go dzisiaj.

Prorok woła: “Wyjdź z Babilonu, ty ludu Boży!”

+ Elijah

Patriarcha Bizantyjskiego Patriarchatu  Katolickiego

+ Methodius OSBMr                 + Timothy OSBMr

Biskupi sekretarze

Lwów (Ukraina), 21 marca 2013

Kopie do:

Sekretariat Stanu w Watykanie

Konferencje Biskupów poszczególnych krajów

Prezydenci państw

Masmedia

Formularz wyznania / wiary:

1.Czy wierzysz, że Jezus Chrystus umarł na krzyżu za nas, co oznacza, że nawet za ciebie I za twoje grzechy? Czy wierzysz, że trzeciego dnia zmartwychwstał historycznie i prawdziwie?

Odpowiedź: (Tak, wierzę)

2.Czy wierzysz, że nie ma zbawienia w nikim innym poza Jezusem Chrystusem?

Odpowiedź: (Tak, wierzę)

3.Czy odżegnujesz się od Nostra aetate, a także tzw. ducha Asyżu – ducha antychrysta?

Odpowiedź: (Tak, odżegnuję się)

4. Czy  odżegnujesz się od ducha ideologii płci i wiążącego sie z nią systemu sprawiedliwości wobec nieletnich?

Odpowiedź: (Tak, odżegnuję się)

5.Czy poglądy homoseksualne uważasz za grzeszne, a praktykowanie homoseksualizmu za odrażające i grzech śmiertelny?

Odpowiedź: (Tak uważam)

6.Czy odżegnujesz się od szatana I demonów, zwłaszcza tych którzy obecnie działają poprzez różne formy magii, wróżbiarstwa i spirytualizmu (homeopatia, akupunktura, hipnoza, różdżkarstwo. . .) i ducha New Age?

Odpowiedź: (Tak, odżegnuję się)

7.Czy odżegnujesz się ducha odnoszącego się do masonerii, Rotary Club, Lions Club i wszelkich form współpracy z nimi?

Odpowiedź: (Tak, odżegnuję się)

Podpis _____________________ data ______________2013 A.D.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.