Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Bergoglio sekciarzem do szpiku kości.

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: Bergoglio sekciarzem do szpiku kości.

Na podstawie portalu katolickiego http://www.traditio.com/comment/com1304.htm

Data publikacji: 20.04.2013

Bergoglio sam jest raczej podobny do muła lub osła.
Bergoglio sam jest raczej podobny do muła lub osła.

Bergoglio sam wygląda jak „testardo”. Bergoglio publicznie odciął się od Ratzingera-Taubera. Pan „Pokora” użył teraz włoskiego wulgaryzmu do opisania katolików, którzy naśladują Św.Pawła wzywającego do przywarcia do katolickiej i apostolskiej wiary.

Bergoglio proklamował siebie jako kompletnego zwolennika heretyckiego II Soboru Watykańskiego. Nawet żyd Ratzinger-Tauber przyznał, że istnieją poważne problemy z tym Soborem. Dzień po dniu świat dowiaduje się dokładnie co popiera Bergoglio i nie jest to w żadnym wypadku katolicka i apostolska wiara Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Dnia 16 kwietnia 2013 roku Bergoglio publicznie odciął się od swego poprzednika Rztzingera-Taubera, który przynajmniej przyznał, że istnieją poważne problemy z II Soborem Watykańskim (1962-1965) na którym opiera się żydomasońska sekta soborowa. Antypapież Franciszek-Bergoglio pokazał się jako ten, który zdmuchnął swego poprzednika i wszystkich, którzy próbują trzymać się tradycyjnej Wiary Chrystusowej, nazywając ich „testardi”. Cóż, sam Nasz Pan był nazywany gorzej i osobiście nigdy nie cofał się przed krytyką tych, którzy trwali w błędzie, nawet Piotra Apostoła, pierwszego papieża, nazwał „szatanem” (Ewangelia Św. Mateusza 16:23). Bergoglio swoimi uwagami rzucił obelgę na tradycyjnych katolików używając paskudnego włoskiego słowa, które w tłumaczeniu na angielski złagodzono podając znaczenie jako „uparty” i „twardogłowy”. Ale to nie oddaje paskudnego znaczenia tego słowa w języku włoskim, które opiera się na łacińskim „testudo” (żółwia skorupa). Zmieniając zwierzęce odniesienie, wyraz „jackass” (muł, osioł) byłby bardziej trafny dla kolokwialnego zabarwienia włoskiego wulgaryzmu, który został użyty przez Bergoglio. (Niektóre informacje użyte w tym komentarzu zaczerpnięto z „Vatican News Service).

Żydomasoński II Sobór Watykański został nazwany przez Bergoglio „pięknym dziełem Ducha Świętego”. Jednakże antypapież, który promulgował każdy pojedynczy dokument z szesnastu, już zaledwie siedem lat po zakończeniu II Soboru Watykańskiego, opisywał go następującymi słowami: „dym Szatana przeniknął do świątyni Boga: to zwątpienie, niepewność, niejasność, niezadowolenie, konfrontacja…Sądziliśmy, że po Soborze wzejdzie dla historii Kościoła słoneczny dzień. To co jednak nadeszło to dzień pochmurny i burzliwy, ciemności, dzień dociekliwości i niepewności” (Paweł VI, 29 czerwca 1972 roku, kazanie podczas mszy w święto Piotra i Pawła z okazji 9 rocznicy koronacji).

Dobrzy katolicy, wydaje się, że „Pan Pokora” nie jest pokorny jeśli dotyczy to postępowanie według nauczania katolickiego i apostolskiego. Wygląda, że sam je wymyśla z upływem czasu. Beztrosko ignoruje fakt, że jego judeochrześcijańska sekta posoborowa tonie. Uczestnictwo w jego nieważnych nabożeństwach spada do poziomu zaledwie 10%. Zakony będą w zasadzie martwe w ciągu dekady. Irlandia zamknęła wszystkie szkoły posoborowej sekty z powodu popierania przez fałszywych neo-papieży swoich pedofilskich „duchownych”. W USA połowa szkół należących do posoborowej sekty została zamknięta w ciągu ostatnich dziesięciu lat ponieważ neo-kościelniacy niewystarczająco wspierali je finansowo. Bank Watykański jest pod interdyktem z powodu pogwałcenia przepisów Unii Europejskiej dotyczących prania brudnych pieniędzy. Nawet neo-watykańskie bankomaty zostały odłączone. Wydaje się, że „Pan Pokora” powinien mieć raczej nazwę „Pan Bałwan”.

Ojcowie TRADITIO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.