Strona główna > NWO > Apokalipsa > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Sodomicki nauczyciel pseudo-„biskupów”

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Sodomicki nauczyciel pseudo-„biskupów”

Kto uczył pseudo-„biskupów” rock-and-rollowania na World Youth Days 2013 w Rio de Janeiro? Poniżej widzicie pseudo-„biskupów”, którzy wzięli udział w WYD 2013 w Rio de Janeiro, tańczących na zakończenie pseudo-„mszy” odprawianej przez antypapieża Bergoglio. Był to swego rodzaju soft-rock mający na celu uhonorować Bergoglio, śpiewany i tańczony przez wszystkich obecnych na pseudo-„mszy” pseudo-„kardynałów”, pseudo-„biskupów”, pseudo-„księży” i świeckich, młodych i starych, mężczyzn i kobiety. Nikt nie był pozbawiony widoku i uczestnictwa w tym apokaliptycznym widowisku zorganizowanym w hołdzie jednemu człowiekowi.

Duchowniacy uniwersalnej religii NWO w ekstazie
Funkcyjni duchowniacy uniwersalnej religii NWO w ekstazie podczas młodzieżowego spędowiska w Rio de Janeiro

 http://www.youtube.com/watch?v=eSsS7N0W1O4

 Nie był to jednak zwykły taniec ponieważ każda osoba nie miała swobody tańca i podskoków według własnego uznania. Było to widowisko ujęte w ramy choreograficzne ze skoordynowanymi ruchami. Aby nauczyć i przeszkolić uczestników tego skomplikowanego występu, szefowie WYD w Rio de Janeiro wynajęli profesjonalnego choreografa o pseudonimie „Fly”, ktorego prawdziwe nazwisko brzmi Vagner Meneses Nascimento. Poniżej na fotografii widzimy Fly’a w zielonej koszuli nauczającego pseudo-„biskupów” pląsania i śpiewu. Ten sam komiczny kabaret widoczny jest także na przedstawionym poniżej filmie.

bi2

Powyżej widzimy sodomitę Fly’a w towarzystwie baleriny Glaucii Geraldo, na video zamieszczonym on-line tygodnie przed wydarzeniem pokazano ich nauczających kroków tańca przygotowywanego na występ. Patrz poniżej.

W oparciu o taką choreografię „pielgrzymi” mieli być przeszkoleni i przygotowani do wspólnego tańca podczas końcowej pseudo-„mszy” odprawianej przez Bergoglio. Na fotografii powyżej widzimy także sodomitę Fly’a w towarzystwie Edsona Erdman’a (?!), dyrektora artystycznego WYD. Możecie się przekonać, że dyrektorzy WYD uważali Fly’a za kogoś wartego zachodu żeby się z nim wiązać. Fly jest także choreografem „Globo”, potężnej sieci telewizyjnej, radiowej i prasowej. Stał się on dobrze znany w świecie tańca. Być może z tego powodu był on zaproszony do pozowania do fotografii na okładkę sodomickiego magazynu „G Magazine” co jest widoczne na poniższej fotografii. „G Magazine” jest czasopismem pornograficznym zwyczajowo przedstawiającym mężczyzn z odkrytymi genitaliami. Wewnątrz czasopisma widać, że rzeczywiście Fly pozował do fotografii całkowicie nago. Na ostatniej fotografii pojawia się on w ekstrawaganckim stroju w stylu azteckim. To jest właśnie człowiek, którego fałszywy arcybiskup Rio de Janeiro i pseudo-katoliccy duchowni dyrektorzy WYD 2013 wybrali do opracowania choreografii głównego hołdu składanemu antypapieżowi Bergoglio.

bi3

Na podstawie: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A535-Fly.htm

Data publikacji: 18.08.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.