Strona główna > NWO > Apokalipsa > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Rogaty Bergoglio

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Rogaty Bergoglio

To nie jest przypadek, że stylizowane rogi brata :. Bergoglio na okładce żydomasońskiego magazynu „Time” świadczą o jego prawdziwej przynależności organizacyjnej i wyznawanej przez niego religii. Po zaledwie 4 miesiącach na tronie antypapieża, Franciszek I po raz drugi przyciąga uwagę magazynu „Time”. Tym razem jako, TAK ZWANY,  „papież ludzi” w kontekście roli jaką odgrywa na pseudo-katolickiej masowej imprezie, a w rzeczywistości żydomasońskim festiwalu Woodstock dla ogłupionych i zjudaizowanych pseudo-katolików, pod nazwą Światowe Dni Młodzieży w Rio de Janeiro.

To co wywołało szerokie kontrowersje to był udział Bergoglio w projekcie „osobliwej” okładki magazynu „Time”. Na fotografii z okładki  światłocień ukazuje rysy antypapieża ale także podkreślona jest mocno obecność czerwonych rogów na jego głowie. Wybór dominujących kolorów okładki, czerwonego, białego i czarnego, jeszcze bardziej ujawnia okultystyczny trop tego „dzieła”. Magazyn „Time”, z tą okładką, będzie oglądany w Europie, Azji i Ameryce Południowej zaledwie w 10 dni po tym jak „Vanity Fair” także poświęcił swoją okładkę osobie antypapieża po obdarzeniu go tytułem „Człowieka roku”, pisząc i oceniając jego „gesty, słowa i czyny”.

Rogaty brat :. Bergoglio
Rogaty brat :. Bergoglio
Jorge Bergoglio w roli pierwszego "jezuickiego" fałszywego papieża.
Jorge Bergoglio w roli pierwszego „jezuickiego” fałszywego papieża.

 Rogi na głowach osób prezentowanych  na okładkach magazynu „Time” nie należą do rzadkości i większość tych wizerunków posiada bardzo istotne odniesienie do planów budowy i samej budowy judeo-demonicznego New World Order. Czy to jest osoba świecka czy też duchowna to nie jest istotne albowiem najprawdopodobniej ten wątpliwy „przywilej” definiuje kto pracuje dla globalistyczno-szatańskiej elity i organizacji z nią powiązanymi, takimi jak żydomasoneria, iluminaci i jezuici. Poniżej widzimy kilka przykładów takich „rogaczy” z ostatniego dziesięciolecia.

Rozporkowy preżydent USraela, Bill Clinton
Rozporkowy preżydent USraela, Bill Clinton
Preżydent Islamskiej Republiki Iranu Mahmoud Ahmadinejad
Preżydent Islamskiej Republiki Iranu Mahmoud Ahmadinejad
Parobek elit NWO, preżydent eFeRji Szełomow, znany jako Putin
Parobek elit NWO, preżydent eFeRji Szełomow, znany jako Putin
Preżydent Rezerwy Federalnej Ben Bernanke
Preżydent Rezerwy Federalnej Ben Bernanke
Estradowa marionetka iluminatów, Michael Jackson
Estradowa marionetka iluminatów, Michael Jackson
Podpalany preżydent USraela, Barack Obama
Podpalany preżydent USraela, Barack Obama
Koszerwatywna premier judejskiej Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher
Koszerwatywna premier judejskiej Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher
USraelski tele-ewangelista Billy Graham
USraelski tele-ewangelista Billy Graham
Jay Leno, USraelski prezenter tele-magla
Jay Leno, USraelski prezenter tele-magla

Brat:.Jorge Bergoglio, pracujący na odcinku „katolickim”, wygrywa w brukowcu „Vanity Fair”.

Bardzo pokorny bojownik z biedą, żydomason Bergoglio uhonorowany w brukowcu "Vanity Fair"
Bardzo pokorny bojownik z biedą, żydomason Bergoglio uhonorowany w brukowcu „Vanity Fair”

Wielu z nas żywiło podejrzenie, że pokora antypapieża Bergoglio była i jest niczym innym jak tylko propagandową bronią w interesie rewolucyjnego progresywizmu. Obecnie dramatycznie wyłania się potwierdzenie tego podejrzenia. Szeroko znany brukowy magazyn „Vanity Fair” umieścił go na okładce swojej włoskiej edycji (z 10 lipca b.r.), jak widać to powyżej, i wybrał Bergoglio „Człowiekiem roku”. Jako przejaw akceptacji rewolucji, którą przeprowadza Bergoglio jako antypapież, magazyn „Vanity Fair” zapewnił, że: „Jego pierwsze 100 uplasowało go w kategorii światowych przywódców, którzy tworzą historię. Jednak rewolucja postępuje”. Wśród celebrytów, których opinii „Vanity Fair” zasięgnął, był sodomita Elton John, angielski piosenkarz „ożeniony” z innym sodomitą od 2005 roku. „Franciszek jest cudem pokory w epoce próżności”- sodomita pochwalił żydomasona Bergoglio. „Wydaje się, że papież chce zawrócić Kościół do starych wartości Chrystusa i jednocześnie wprowadzić go w wiek XXI”- postawił diagnozę „wybitny artysta” i entuzjasta Bergoglio, sodomita Elton John. Wyraził on także nadzieję, że brat:. Bergoglio „wyciągnie rękę do dzieci, kobiet i mężczyzn, którzy żyją z HIV i AIDS, często samotni i ukryci w ciszy”. Tak więc po tym jak otrzymał pochwały od żydomasonów i żydów, teraz Bergoglio wychwalany jest przez jeden z najbardziej ekstrawagancko-dekadenckich światowych magazynów. Absolutnie nie wygląda to wszystko na oznaki wierności Jezusowi Chrystusowi, który głosił, że Jego wyznawcy będą prześladowani przez świat, ani nie wygląda to na wiarygodną oznakę pokory i skromności jako że pokorni i skromni na tej Ziemi nie zdobywają nagród i pochwał od światowych targów próżności. Poniżej przedstawione są fotografie sodomity Eltona Johna odzianego w „suknię ślubną” a jeszcze poniżej zamieszczone są fotografie z uroczystości jego 50-tych urodzin w towarzystwie „męża” Davida Furnisha. Poczynając od trzeciego, dolnego rzędu fotografii widzimy niektóre okładki elitarnego brukowca „Vanity Fair”.

el1

el2

 

Na podstawie: www.radiocristiandad.wordpress.com

www.traditioninaction.org

Data publikacji: 26.07.2013 i 14.07.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.