Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Jurek Bergoglio błaznuje za Wojtyłą-Katzem

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Jurek Bergoglio błaznuje za Wojtyłą-Katzem

Bergoglio - Wiadomości Polska Świat

Papa Buongiorno śladami JPII. Nowoczesna modna tiara dla błaznów

Blog Pelagiusza nie jest Kroniką Kościoła Soborowego, ale czasem warto przypomnieć o absurdach Neokościoła i o pewnych charakterystycznych wyczynach heretyków czy zwyczajnych błaznów, którzy nim rządzą:

Bergoglio - Fraciszek śladami Jana Pawła II. Nowa moda na tiarę
Fraciszek śladami Jana Pawła II. Nowa moda na tiarę

„Ludzie przesiąknięci duchem personalizmu często nie potrafią już rozróżnić osoby od urzędu, jaki ona piastuje. Stąd bierze się cały szereg niewłaściwych zachowań. Niechęć do osoby piastującej urząd prowadzi do osłabienia szacunku dla samego urzędu.” (x. Stehlin, „Papież i papiestwo”).

„Nasza zasada jest jednak zbyt jasna i zbyt konkretna na to, by dopuszczać jakieś błędne ujęcie. Oto ona: Najwyższa katolicka nieugiętość jest najwyższą katolicką miłością bliźniego. Owa miłość bliźniego jest praktykowana w stosunku do naszego bliźniego wtedy gdy, w jego własnym interesie, krzyżuje się jego zamierzenia, upokarza go i karze. Jest ona praktykowana w odniesieniu do osoby trzeciej, gdy broni się kogoś przed niesprawiedliwą napaścią ze strony innej osoby, a także wtedy gdy chroni się kogoś przed zarażeniem błędem poprzez demaskowanie jego autorów i popleczników i ukazywanie ich w prawdziwym świetle jako ludzi niegodziwych i przewrotnych oraz wystawianie ich na wzgardę, odrazę i obrzydzenie wszystkich.” x. Feliks Sarda y Salvany, Liberalizm jest grzechem, Roz. XIX.

„Musimy sprawić, że zło będzie budzić wstręt i odrazę. Nie możemy jednak osiągnąć tego bez wskazania na niebezpieczeństwa zła i bez pokazania, jak i dlaczego zasługuje ono na wstręt, odrazę i wzgardę.” x. Feliks Sarda y Salvany, Liberalizm jest grzechem, Roz. XX.

Więcej fotografii z ostatniej hucpy Neokościoła: Veritas liberabit vos:

http://veritasliberavitvos.wordpress.com/2013/07/29/mas-imagenes-de-la-jornada-mundial-de-la-juventud-rio-2013/

Pelagius Asturiensis

Za: blog katolicki

Papa Buongiorno śladami JPII. Nowoczesna modna tiara dla błaznów

Data publikacji: 2.09.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *