Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Ból i łzy satanistów

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„KK”: Ból i łzy satanistów

Żydomasoneria opłakuje śmierć pseudo-„kardynała” judeochrześcijańskiego Antykościoła i wychwala jego osobę. Żydomasoni leją łzy z powodu powrotu pseudo-„kardynała” Toniniego do domu ojca, Wielkiego Budownika Wszechświata, pojękując boleśnie, że „Był on naszym przyjacielem”.

szatan2

Brat:. (piekielny) Tonini wśród swoich przyjaciół żydomasonów.
Brat:. (piekielny) Tonini wśród swoich przyjaciół żydomasonów.

Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Włoch, Gustavo Raffi, wyraził swój smutek z powodu śmierci fałszywego „arcybiskupa” diecezji Ravenna-Cervia, pseudo-„kardynała” judeochrześcijańskiej sekty watykańskiej, która podszywa się pod Kościół Katolicki, Ersilio Toniniego. Brat:. Tonini wyruszył w podróż do Wielkiego Budownika Wszechświata dnia 28 lipca b.r. Życzymy miłej podróży i „gorącego” przyjęcia w domu jego ojca. Wielki Mistrz Raffi w swoim oświadczeniu stwierdził z bólem co następuje:

„Wielka dusza nas opuściła. Opłakuję przyjaciela. Człowieka dialogu z masonami, mistrza społecznej ewangelii”. (?!!!)

„Dzisiaj ludzkość jest uboższa”- ciągnie Raffi,- „i co gorsza jest także uboższy i Kościół Katolicki. Ale papież Franciszek, który przewodzi Kościołowi, zapowiada poszanowanie odmienności i podziela pogląd, że państwo świeckie promuje pokój i współistnienie różnych religii. Ersilio Tonini przekazał pałeczkę. Będziemy go pamiętać”- konkluduje Wielki Mistrz z Palazzo Giustiniani (główna melina rzymska żydomasonów z Wielkiego Wschodu Włoch- tłum.)- „za przypominanie nam smaku życia i za nauczanie nas, że pięknem jest wzajemna miłość”.

Wielki Mistrz Raffi z bratem:. (piekielnym) Toninim, fałszywym "kardynałem" sekty judeochrześcijańskiej.
Wielki Mistrz Raffi z bratem:. (piekielnym) Toninim, fałszywym „kardynałem” sekty judeochrześcijańskiej.

szatan5

Na podstawie portalu katolickiego: http://radiocristiandad.wordpress.com/2013/08/05/la-masoneria-llora-la-muerte-del-cardenal-tonini-y-elogia-a-francisco/#more-27058

Data publikacji: 5.08.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.