Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Zdrada Fellaya czyli przymierze z diabłem

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Zdrada Fellaya czyli przymierze z diabłem

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1204.htm

Data publikacji: 18.04.2012

Tłum. i oprac. GREGORIUS

„I wstąpił Szatan w Judasza, którego zwano Iszkariotą…” (Ew. Św. Łukasza 22:3).

Judasz fałszywym pocałunkiem sprzedał Chrystusa fałszywemu kościołowi żydów. Wierny „Apostoł” Judasz ma dzisiaj setki milionów „katzolickich” naśladowców.

Coraz bardziej wygląda jak gdyby „TraditionNetwork” wiedział od samego początku kim jest Fellay. Włoska gazeta „La Stampa” z dnia 17.04.2012 wskazuje, że ostatni list Fellaya do apostackiego Watykanu zawiera praktycznie całkowitą uległość i zdradę na rzecz sekty neo-„katolickiej” z pominięciem pozostałych 3 biskupów konsekrowanych przez arcybiskupa Lefebvre’a i połowy świeckich wiernych. Co jest jeszcze bardziej szokujące to fakt, że informacja z gazety „La Stampa” wskazuje, że Fellay przystał na żądania zawarte w „Preambule Doktrynalnej”, które wszyscy oficjele neo-Bractwa Św. Piusa X będą musieli zaakceptować jako „religijne posłuszeństwo woli i intelektu” i złożyć przysięgę lojalności wobec żydomasońskiego II Soboru Watykańskiego i  niemoralnej i zgniłej hierarchii żydomasońskiego Watykanu. Fellay oczywiście będzie próbował kłamać co do tej sprawy ale rzeczywistość jest taka a nie inna. Jak on pogodzi tą pro-żydomasońską przysięgę z Przysięgą Antymodernistyczną, którą wcześniej złożył to tylko wie on i Diabeł, który nim kieruje. Jeśli zdrada Fellaya jest prawdą to Fellay grał i gra rolę Judasza i zdradził za 30 srebrników zapłacone przez sektę neo-„kościelną” i „pedofilskiego neo-papieża” podczas gdy arcybiskup Lefebvre odważnie stawił opór żydomasońskiemu Watykanowi potępionego przez niego jako „niekatolicki”. Jeśli arcybiskup Lefebvre uważał Ratzingera-Taubera za heretyka w 1998 roku to możecie sobie wyobrazić co powiedziałby on teraz kiedy Ratzinger-Tauber został zdemaskowany jako „pedofilski neo-papież”, który aktywnie ułatwiał gwałty i przestępstwa seksualne dokonywane na ponad 100 tysiącach dzieci.

Wzajemna miłość braci (fartuszkowych?). Bernie Fellay po judaszowsku sprzedaje podstępnie Chrystusa, potwierdzając to żydomasońskim uściskiem ręki żydomasońskiego „pedofilskiego neo-papieża”. Fellayowskie owieczki zastanawiają się teraz czy był on żydomasońskim agentem od samego początku tak jak żydomasoński anty-apostoł AA-1025 w Kościele czasów papieża Piusa XII.

Ponadto Fellay jest takim partaczem, że stworzył taką sytuację dla neo-Bractwa Św. Piusa X, że nie może ono wygrać. Doniesienia z całego świata wskazują, że wewnątrz tej sekty trwa wojna domowa, pomiędzy wiernymi w łonie rodzin, pomiędzy kapłanami, kaplica przeciwko kaplicy. Jest akurat tak jak arcybiskup Lefebvre przewidział, że Bractwo Św. Piusa X będzie rozbite w ciągu roku. Pozostali trzej biskupi neo-Bractwa Św. Piusa X, którzy odrzucili zdradę, jeśli pozostaną prawdziwymi katolikami, to wywalą Fellaya, odmówią wykonywania jakichkolwiek czynności biskupich dla fellayowskiej, żydomasońskiej sekty i wezwą wiernych do oporu, wiernych których Fellay przez długie lata traktował jak psy. Wezwą ich do ewakuacji wszystkich placówek i kaplic neo-Bractwa Św. Piusa X i do odmówienia wspierania fellayowskiej perfidii chociażby jednym groszem. Zdradziecki dyktator nie może utrzymać się bez pieniędzy i wiernych. Jeśli zdrada Fellaya jest prawdą to jest jeszcze bezpośredni kruczek i będzie wiele przyszłych pułapek. Jego zdradziecki list będzie musiał być prawdopodobnie przebadany przez neo-„kardynałów” z Kongregacji Doktryny neo-„Wiary” na spotkaniu majowym w 2012 roku. Moderniści (żydomasoni) muszą jeszcze przyszykować kampanię przeciwko temu co dotąd było dziwaczną chimerą. Ale z Ratzingerem-Tauberem przyznającym, że jego śmierć jest stosunkowo bliska, moderniści (żydomasoni),z których jednym jest Ratzinger-Tauber, bez wątpienia przyspieszą swoją kampanię. Gazeta „La Stampa” donosi, że pozostali trzej biskupi neo-Bractwa Św. Piusa X, Tissier de Mallerais, Galarreta i Williamson, sprzeciwiają się zdradzie razem z około 25% wiernych. Z informacji dochodzących do „TraditioNetwork” ze stron neo-Bractwa Św. Piusa X wynika, że liczba opornych wśród wiernych wynosi około 50%. Czy Tissier, Galarreta i Williamson będą krzywoprzysięzcami tak jak Fellay czy będą trzymać się mocno swej biskupiej przysięgi pozostania w prawdzie Katolickiej Wiary i odmówią pójścia wraz z Fellayem drogą zdrady? Czy będą mieli na tyle siły charakteru żeby odbudować i ożywić założone przez arcybiskupa Lefebvre’a Bractwo Św. Piusa X i wykopać zdrajcę?

Dobrzy katolicy!

Niezależnie od wyniku tej farsy, której jesteśmy świadkami, nie można zaprzeczyć, że będzie to długa droga. Umierający Ratzinger-Tauber jest zdesperowany do prowadzenia propagandy zwycięstwa aby zniweczyć (tak fałszywie myśli) hańbę jego doktrynalnie i moralnie perwersyjnego neo-„papiestwa”. Jego nie obchodzi co stanie się z Fellayem i jego sektą kiedy tylko Fellay podpisze się w wyznaczonym miejscu. Fellay stanie się jedynie najnowszym parawanem dla ratzingerowskich szachrajstw i będzie przez Ratzingera-Taubera i jego żydomasońską szajkę rozgrywany jako głupiec, którym zresztą jest, i będzie wałkowany w szczegółowych, niekończących się „negocjacjach”.

Mówi się „Diabeł tkwi w szczegółach”. W końcu zdrajca Fellay poniesie karę zastrzeżoną przez Chrystusa dla Judasza.

„…biada temu człowiekowi przez którego Syn Człowieczy będzie wydany. Lepiej by mu było gdyby się był nie narodził ten człowiek” (Ew. Św. Mateusza 26:24)

Ojcowie TRADITIO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.