Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Tajemnica doczesnej pomyślności neo-„kardynała” Dolana

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Tajemnica doczesnej pomyślności neo-„kardynała” Dolana

Źródło: http://www.mauricepinay.blogspot.com/

Data publikacji: 18.02.2012

Tłum. GREGORIUS

Cytaty z Dolana. Godne Nikodema Dyzmy.

„…choćby nawet Szoah („holocaust”) należał wyłącznie do żydów to pamięć o tym jest obowiązkiem ludzkości”

„Zapominanie („holocaustu”) jest katastrofalne, niebezpieczne i heretyckie”

Nowojorski neo-„arcybiskup” Timothy Dolan, czołowy błazen judeochrześcijański, oczywiście nie za darmo!

Nowojorski neo-„arcybiskup” Timothy Dolan zakłada na łeb „holokaustyczne” słuchawki podczas (niezbędnej do osiągnięcia awansu) swojej „pielgrzymki”, w dniu 30 stycznia 2012 roku, do podróbki izraelskiego Yad Vashem czyli do holokaustiańskiego muzeum. Opuścił swoje wrzaskliwe rykowisko-śmiechowisko, głupkowate, puste żarty i msze w kapeluszu z żółtego sera na łbie, które odprawia w katedrze św. Patryka. W „Sali Nazwisk” Yad Vashem jesteśmy świadkami okazywania przez Dolana powagi i pobożności, być może nawet większej niż podczas jego debilnej błazenady w najbardziej uświęconych, chrześcijańskich miejscach i okresach roku liturgicznego. Dolan proponuje w zamian swoją, działającą na nerwy, pobożność. Ten zgniły moralnie przykład Dolana wpaja taką samą zgniliznę moralną jego „wiernym”.

Liturgia szparkowania?

W dniu 30 stycznia 2012 roku, naśladując chasydzką tradycję, nietypowo pobożny i poważny, Timothy Dolan wkłada swój „kvitel” (świstek modlitewny) w szparę „ściany płaczu” w fałszywej Jerozolimie, która z największym prawdopodobieństwem nie jest częścią Świątyni ponieważ Jezus Przepowiedział jej zniszczenie do takiego stopnia, że nie pozostanie z niej kamień na kamieniu (Ewangelia Św. Mateusza 24; 22).

Dolan i podobni filorabiniczni judeochrześcijanie sugerują za pomocą podobnych sztuczek, że istnieje pewna duchowa, religijna obecność w tym miejscu o którym Jezus powiedział, że jest opuszczone (Ewangelia Św. Mateusza 23; 38:39).

Kabaret u Taubera-Peintnera. Dolanizacja sodomizacji.

Dnia 18 lutego 2012 roku, w dwa tygodnie po obowiązkowym złożeniu hołdu syjonizmowi i holokaustiaństwu neo-„arcybiskup” Timothy Dolan został nagrodzony czerwonym neo-„kardynalskim” biretem. Na ceremonii Dolan komentuje, że czerwień symbolizuje bezwarunkową miłość wiary (do mamony?) aż do przelania krwi (gojowskiej?).

Nie mam żadnych wątpliwości, że Timothy Dolan rozlałby wcześniej krew za „holokaustiaństwo” niż broniłby Ewangelii, którą on i jego bracia w holokaustiańskiej wierze podeptali bezkarnie.

*******************

NEO-„ARCYBISKUP”  TIMOTHY  DOLAN  CZYNNIE  WŁĄCZA  SIĘ  W  OBRZĘDY  FILOSODOMICKIEGO  NEO-„KOŚCIOŁA”

Źródło: http://www.novusordowatch.org/archive.htm

Data publikacji: brak daty publikacji

Tłum. GREGORIUS

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=sQEmO07DpaI]

Data: Sobota 19 czerwca 2010 roku

Miejsce: Kościół św. Franciszka Ksawerego (Manhattan, New York)

Wydarzenie: neo-“msza” z okazji uroczystego powtórnego otwarcia

Nowojorski neo-„arcybiskup” Timothy Dolan, wybraniec z 2009 roku „konserwatywnego” Benedykta XVI-Ratzingera-Taubera, pokazał swoje prawdziwe oblicze i poglądy kiedy wziął udział w ceremoniach powtórnego, uroczystego otwarcia historycznego, jezuickiego kościoła p.w. św. Franciszka Ksawerego. Na powyższym video w minucie 5:29 wypowiedziane jest oświadczenie w którym usłyszeć można następujące słowa: „Przedstawmy teraz naszą katolicką grupę lesbijską i katolicką, gejowską grupę męską. Dzięki ich ewangelizacyjnym wysiłkom, ich obrończym programom oraz ich emocjonalnemu i duchowemu wsparciu, te grupy pomagają LGBT katolikom (tłumacząc na język ludzki należy to rozumieć następująco: Lesbije, sodomici, dwójsodomici nienormalno normalni i transseksualiści, wszyscy katzolicy). Powracają do sakramentów (!?) i odnajdują dojrzałe miejsce w kościele swej młodości. Zapraszam ich i wszystkich którzy popierają to duszpasterstwo by powstali”.

Te słowa (włącznie z retorycznym bluźnierstwem dotyczącym „ewangelizacji”, edukowania, „duchowego wsparcia” i „duszpasterstwa”) wywołały grzmiącą owację na stojąco a w tym czasie Dolan szeroko uśmiechnięty wymachuje ręką, zamiast wszystko natychmiast wstrzymać na samym początku i potępić zboczone zachowania jako zło (oczywiście nie byłoby go tam przede wszystkim gdyby ten „kościół” nie miał z nim dobrych układów).

Następnie przy końcu neo-„mszy” (minuta 7:56 na video) dodaje dalszą świętokradczą obelgę usiłując przywołać wstawiennictwo św. Franciszka Ksawerego. Te czyny nie powstrzymały żydomasońskiego Watykanu przed mianowaniem Dolana neo-„kardynałem”.

Komentarz: Jednak watykańscy bracia lożowo-fartuszkowi, jak można zauważyć, dysponują coraz uboższym repertuarem debilno-dewiacyjnych pomysłów chociaż jeszcze na osoby zdezorientowane przebraniem lożowców, pomysły takowe mają wpływ. Z wesołą przykrością GREGORIUS musi zauważyć, że mity i legendy dotyczące Wojtyły-Katza jak i Ratzingera-Taubera blakną w zastraszającym tempie. Nawet uległ wstrzymaniu wysyp cudów wojtyliańsko-katzowych, o ile dobrze pamiętamy to skończyło się na 7000 zgłoszonych cudów. Niestety, zgodnie z przysłowiem, „kłamstwo i kanciarstwo ma krótkie nogi”.

Ostatnia nadzieja w pseudo-tradycjonalistach. Może przedłużą agonię antykościoła.

Ale to będzie na krótko. I z czego będziemy się śmiać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.