Strona główna > Felietony > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Skąd zdziwienie nad zgangreniałym neo-„Kościołem” skoro Benedykt – Ratzinger – Tauber zamawia osobiste perfumy?

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Skąd zdziwienie nad zgangreniałym neo-„Kościołem” skoro Benedykt – Ratzinger – Tauber zamawia osobiste perfumy?

POLECAMY ZESKANOWANĄ  KSIĄŻKĘ  O  PODBOJU  INSTYTUCJONALNEGO  KK  PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ, ZATYTUŁOWANĄ „”JUDEOMASOŃSKA INFILTRACJA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO – WATYKAN, EUROPA, ANTYKOŚCIÓŁ” AUTORSTWA JERZEGO KOWALSKIEGO I JÓZEFA BARA.

KLIKNIJ

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1203.htm

Data publikacji: 16.03.2012

Tłum. i oprac. GREGORIUS

Trzy ujęcia i ciągle jeden i ten sam heksagram. Czyż to nie cudowne?

Benedykt-Ratzinger-Tauber czyli żydomasoński playboy, z charyzmatem świętości emanującym z okularów firmy Gucci. Ratzinger-Tauber jest szeroko znany ze swojej postawy playboya

i modnisia, bryluje w swoich świętych okularach firmy Gucci. Do swoich okularów Gucci i pantofli Prada dodał teraz „perfumy” skomponowane na jego specjalne zamówienie.

Pani Silwana Casoli, która obsługuje Madonnę, opracowała osobistą wodę toaletową do kompletu ratzingerowskiego szyku. Czy teraz pielgrzymi udający się do Rzymu otrzymają zamiast neo-„błogosławieństwa” odór herezji?

Osobisty sekretarz Benedykta-Ratzingera-Taubera, playboy neo-„ksiądz” Georg Gaenswein, jak widać ma wyjątkowe powołanie…na kort tenisowy

Jego neo-„kościelniacy” opuszczają posoborową sektę setkami tysięcy każdego dnia. Jego neo-„Bank Watykański” jest pod lupą śledczych za pranie brudnych pieniędzy. Jego neo-„duchowieństwo” ciągle jest na całym świecie sądzone za gwałty na dzieciach. I co czyni w tej sytuacji Benedykt XVI-Ratzinger-Tauber? Zamawia dla siebie osobistą wodę toaletową w specjalistycznym butiku perfumeryjnym Silvany Casoli, która obsługuje Madonnę, wiecie chyba o którą Madonnę chodzi. Ratzinger-Tauber jest znany ze swoich okularów przeciwsłonecznych marki Gucci, z butów marki Prada i innych gadżetów swego ekwipunku ale teraz w swoich upodobaniach przeszedł na wyższy poziom zamawiając wyrafinowaną kompozycję aromatów wody toaletowej, składającą się z aromatycznej „limony, werbeny i „trawy””. Podobno Ratzinger-Tauber był tak bardzo zakłopotany swoją nową predylekcją że aż zaprzysiągł panią Casoli do zachowania tajemnicy. Ale w końcu prawda ujrzała światło dzienne. Pani Casoli sprzedaje również perfumy osobiste o nazwie „Cannabis” (naukowa nazwa marihuany do palenia) i „Nude” ale jeszcze nie wiadomo czy Ratzinger-Tauber używa tych „zapachów”.

Święte pantofle neo-„papieża” Ratzingera-Taubera wykonane na specjalne zmówienie w firmie Prada. Cóż za skromność!

Dobrzy katolicy, jakiego już dna otchłani sięgnęło neo-„papiestwo”! Czy teraz pielgrzymi jadą do Rzymu żeby poczuć powiew neo-„papieskiego” aromatu czy żeby otrzymać neo-„błogosławieństwo”? Jeśli to drugie to będą rozczarowani. Jedyny zapach który poczują będzie „odorem herezji”, którą potępił papież Pius XII i jego Święte Oficjum.

Ojcowie TRADITIO

**************************

Video „Les acrobates Gays de Benoit XVI”

http://www.virgo-maria.org/articles_HTML/2011/001_2011/VM-2011-01-26/VM-2011-01-26-A-00-Scandale_Spectacle_Ratzinger_Vatican.htm

Video przedstawiające wesołe religijne obrzędy judeochrześcijańskie pod przewodnim przesłaniem „Przez gayowską akrobację do nieba”. Jak widać nowa tradycja wprowadzona przez „naszego najukochańszego ojca świętego” Ratzingera-Taubera zyskuje pełną aprobatę neo-„duchowieństwa”, pod warunkiem, że akrobato-chłopcy są w wieku poniżej 30 lat.

Postulujemy wprowadzenie ekumenicznych obrzędów akrobatyczno-judeoislamochrześcijańskich w wykonaniu młodych, zgrabnych i wysportowanych neo-„księży”, brodato-pejsatych rabinów (najlepiej z Chabad Lubawicz) i paru derwiszów. Można ewentualnie wprowadzić także paru pastorów i przewodników duchowych z neo-Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X, jako symbolu pełnej jedności wyznania tradycjonalistycznego z „naszym najukochańszym ojcem świętym”. Tak do kompletu, żeby było i cyrkowo i duchowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.