Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: Rabinicznej podstawy mesjańskiego obłędu Netanyahu ciąg dalszy.

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: Rabinicznej podstawy mesjańskiego obłędu Netanyahu ciąg dalszy.

Źródło: http://www.mauricepinay.blogspot.com/

Data publikacji: 22.05.2012

Tłum. GREGORIUS

Podczas swojej pielgrzymki do fałszywego Izraela, krótko po izraelskiej masakrze Gazy w 2009 roku, fanatycznie judejski neo-„papież” Ratzinger-Tauber i obłędnie mesjański Benjamin Netanyahu, razem pozowali do tej dziwacznej fotografii.

Premier fałszywego Izraela, Benjamin Netanyahu, odwiedził niedawno Mercaz Harav, yeshivę pierwszego aszkenazyjskiego głównego rabina Palestyny pod Brytyjskim Mandatem, Abrahama Isaac’a Kook’a. Yeshiva obdarowała Netanyahu korespondencją pisaną pomiędzy jego dziadkiem, rabinem Nathanaele’m Mileikowsky’m, i rabinem Kook’iem.

Rabin Kook nauczał „żydów” żeby „rozpocząć strząsanie pyłu wygnania poprzez własne wysiłki, przez naturalny, historyczny proces…który, mamy święty obowiązek,  próbować realizować wszelkimi dostępnymi dla nas środkami” i że jest to „Koniec (odkupienia), który zmusza nas do tego”, czyli nauczał iluzji pod wpływem których Netanyahu tak wytrwale pracuje. W październiku 2008 roku neo-„papież” Ratzinger-Tauber i neo-„kardynał” Martini zaprosili rabina She’ar-Yashuv Cohen’a, ucznia yeshivy Mercaz Harav, i protegowanego rabina Kook’a, żeby nauczał Biblii na synodzie biskupów co skomentowaliśmy tutaj (http://mauricepinay.blogspot.com/2008/10/pope-benedicts-synod-rabbi-friend-of.html).

Rabin She’ar-Yashuv Cohen jest także członkiem komisji dwustronnej głównego rabinatu „Izraela” i Komisji Stolicy „Świętej” ds. Stosunków Religijnych z Żydami, która w 2007 roku

uznała (za obowiązujące) talmudyczne „Prawa Noahickie” i w 2012 roku gościła byłego głównego ekonomistę „Bank of Israel”, doktora Meir Tamari (który wyznaje i przestrzega rabinicznego nauczania, że „żydzi” powinni dostawać pożyczki nieoprocentowane podczas gdy „nie-żydzi” powinni płacić lichwę) żeby wygłosił przemówienie na temat jego „wizji sprawiedliwego systemu gospodarczego”. Rabin She’ar Yashuv Cohen był wybitnie widoczny podczas neo-„papieskiej” wizyty w rzymskiej synagodze w 2010 roku i podczas

„Międzynarodowego Spotkania Modlitewnego o Pokój” San Egidio w 2011 roku.

Co szczególnie dotyka skoncentrowanych na liturgii katolików to to, że neo-„papież” Ratzinger-Tauber zmienił starożytną liturgię Wielkiego Tygodnia jako ustępstwo na rzecz głównego rabinatu „Izraela”, którego rabin She’ar-Yashuv Cohen jest przewodniczącym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.