Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”- Piekielne „piękno” sztuki Watykanu – część III, część IV

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”- Piekielne „piękno” sztuki Watykanu – część III, część IV

Zobacz także: część I, część II

Źródło: http://radiocristiandad.wordpress.com

Data publikacji: 6.06.2011

Tłum. i opr. GREGORIUS

Część III

Potwierdźmy prawdę o tej sztuce. Dowiedziałem się, że rzeźba w Sali Pawła VI została wykonana przez włoskiego rzeźbiarza Pericle Fazzini. Bardzo możliwe, że jest to sławny rzeźbiarz w świeckim świecie. Ale czy ma on zdrową duszę? Czy w jego pracach istnieje odrobina jakiejkolwiek pobożności? Wręcz przeciwnie, myślę, że jego prace są wyrazem całej brzydoty posoborowego neo-„kościoła”. Oto niektóre z jego dzieł. Proszę oglądać je z odpowiednią percepcją, jako coś co rzekomo zostało wykonane dla Boga.

Można wyczuć groteskowość i niepokój emanujący z jego sztuki (patrz zdjęcie powyżej).

Ukrzyżowanie (?!)

Krucyfiks(1981), charakterystyczny dla tego używanego przez Jana Pawła II (dodajmy, że wszystkich pięciu heretyków i apostatów posoborowych używało tego „krucyfiksu”- tłum.)

Rozpacz.

Dydona i Eneasz

Pożegnanie, żegnaj, żegnaj.

Narodziny Chrystusa. (Czy to jest jakaś demoniczna pajęczyna czy plwociny Lucyfera? Znaczenia tej psychopatycznej sztuki normalny człowiek może się domyślać natomiast znają je głęboko wtajemniczeni sataniści- tłum.)

Zmartwychwstanie (fragment) (Kogo? Moshiaha, demona, dżina czy innego czarta- tłum.)

Zmartwychwstanie (Pytanie pozostaje to samo co powyżej- tłum.)

Czy to jest prawdziwa sztuka?

Czy nie dostrzeżono absolutnej niestosowności umieszczania czegoś takiego w Domu Bożym?

Czy w ogóle jest możliwość dostrzeżenia w tym „czymś” jakiejkolwiek sztuki?

Z PEWNOŚCIĄ NIE!!!

Część IV

Jestem po prostu zwykłym katolikiem należącym do mojej parafii. W związku z tym bardzo interesuję się moją Wiarą Katolicką. Jednakże sama sztuka jako sztuka leży poza moimi zainteresowaniami ale pomimo to mam wątpliwości i to ogromne czy poniższe przykłady mają jakikolwiek związek ze sztuką katolicką.

Na przykład:

Te wszystkie „dzieła sztuki” są związane z neo-„papieżem”.

Ale już teraz wiem co mam myśleć. Czuję, że muszę podziękować Sali Pawła VI, że ją ujrzałem.

————————————-

Kiedy zaczynamy głębiej interesować się i badać wątpliwe tendencje tak zwanej „nowej sztuki katolickiej” to natychmiast wypływa na powierzchnię nazwisko neo-„arcybiskupa” Pasquale Macchi (1923-2006). (Hierarchia katolicka http://www.catholic-hierarchy.org/bishop/bmacchi.html)

Neo-„arcybiskup”, jawny żydomason Pasquale Macchi.

Neo-„papież” Jan Paweł II-Wojtyła-Katz przyjmuje na audiencji Floriano Bodini i monsignore Pasquale Macchi (jawnego żydomasona-tłum.) z okazji odsłonięcia rzeźby grupy marmurowej poświęconej neo-„papieżowi” Pawłowi VI-Montiniemu w Sali Nervi w Watykanie (24 czerwca 2003 rok).

Na słynnej liście żydomasonów watykańskich, ujawnionej przez dziennikarza Mino Pecorelli’ego (który po tym krótko później zginął na ulicy w swoim samochodzie podziurawiony kulami) figuruje również osobisty sekretarz neo-„papieża” Pawła VI-Montiniego (kryptożyda, komunistycznego żydomasona i sodomity), neo-„arcybiskupa” Pasquale Macchi, który zainicjował wystawienie masońskiego pomnika Pawła VI-Montiniego w Sacro Monte di Varese. (Antychryst http://promariana.wordpress.com/2010/07/30/o-anticristo/)

To jest pomnik poświęcony pamięci neo-„papieża” Pawła VI-Montiniego, wzniesiony na placyku na tyłach Sanktuarium Królowej Panny w Sacro Monte di Varese z inicjatywy i pod patronatem neo-„monsignore” Pasquale Macchi, osobistego sekretarza Pawła VI-Montiniego.

Pomnik odsłonięto 24 maja 1986 roku w obecności ministra spraw zagranicznych, Gulio Andreotti’ego a „pobłogosławił” go neo-„kardynał” Agostino Casaroli (również żydomason- tłum.), watykański sekretarz stanu.

http://web.archive.org/web/20090602231823/http://www.salpan.org/ARTICOLI/13_Maggio.html

Sacro Monte di Varese. Pomnik Pawła VI-Montiniego (wymiary 6m/3,3m/3,3m) z widokiem na Sanktuarium Wniebowzięcia NMP w miasteczku Santa Maria del Monte di Varese jest jednym z najbardziej nasyconych symboliką „dzieł”, stworzonym przez rzeźbiarza według wskazówek (żydomasona) monsignore Pasquale Macchi, ku pamięci „pasterskiej misji” (żydomasońskiej-tłum.) i osobowości Pawła VI-Montiniego.

http://www.ghiggini.it/bodini/INVITO%20pieghevole.pdf

Nie przyjmuję wszystkiego na ślepo co zobaczę ale w tym przypadku co najmniej widać z pewnością, że Floriano Bodini jest ściśle związany z tym „dziełem”.

Ten pomnik wykonany przez Floriano Bodini był szczegółowo przebadany i przeanalizowany przez księdza i doktora teologii Luigi Villa. Możecie poczytać o tym w jego książce

http://www.chiesaviva.com/paoloVI%20beatoin.pdf w języku angielskim.

Nie znam języka włoskiego ale kiedy ojciec Luigi Villa mówi, że jest to pomnik masoński to wierzę mu bez zastrzeżeń.

Nazwisko Pasquale Macchi widnieje na sławnej liście żydomasonów watykańskich ujawnionej przez Carmine „Mino” Pecorelli.

Okładka numeru czasopisma włoskiego „Osservatore Politico” zawierającego sławną listę żydomasonów watykańskich (La Gran Loggia Vaticana).

http://www.chiesaviva.com/donluigivilla%20ing.pdf

http://catholic.cephasministry.com/masonlst.html

Ludzie mogą myśleć, że wiarygodność tej listy nie jest całkowita. Ale trzeba przypomnieć, że Mino Pecorelli był członkiem loży masońskiej P2 i dlatego możemy uważać, że ta lista była wewnętrznym dokumentem masońskim. Myślę, że powinniśmy nauczyć się nieco bardziej „powątpiewania”. Wątpienie nie jest czymś negatywnym jeśli jest w intencji obrony Domu Bozego. Tak czy owak, w moich oczach, ta wyjątkowo odpychająca brzydota tego pomnika jest najsilniejszym dowodem na to, że Pasquale Macchi jest kapłanem Zła.

Opowieści ciąg dalszy.

Wstrząsem była dla mnie konstatacja, że ta szeroka tendencja „mrocznej” sztuki posoborowej ciągle trwa i ma się coraz lepiej oraz to, że pewien rodzaj neo-„duchowieństwa” jest z gruntu zły. Tak neo-„kapłani” Zła, tacy jak Pasquale Macchi, mają szerokie rzesze naśladowców i następców.

Proszę spojrzeć na fotografię powyżej. To jest tron neo-„biskupa” diecezji Brescia. Postać osoby na oparciu tego tronu wygląda na symbol satanizmu (czarnoksięstwa?). Znak na czole!

Możecie się ze mnie śmiać. Możecie uważać moje uwagi za oszustwo. Ale wkrótce przestaniecie się śmiać, nawet szybciej niż wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.