Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Neo-„papież”: „Ciągle jest ogromnie dużo do zrobienia w dziedzinie pogłębienia stosunków judeo-chrześcijańskich”.

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Neo-„papież”: „Ciągle jest ogromnie dużo do zrobienia w dziedzinie pogłębienia stosunków judeo-chrześcijańskich”.

Źródło: http://www.mauricepinay.blogspot.com/

Data publikacji: 11.05.2012

Tłum. GREGORIUS

Neo-„papież” i jego neo-„duchowni” w wyznaniu talmudycznym (patrz „Light of the World”- „Światło świata”, str. 82) właśnie startują. Widocznie to już nie wystarcza, że katolik jest linczowany medialnie i przepędzany z „katolickiej” Ameryki Południowej (http://mauricepinay.blogspot.com/2009/02/bishop-williamson-to-be-expelled-from.html) za popełnienie nowego „grzechu śmiertelnego” zaprzeczania „holocaustowi” i że południowoamerykańscy neo-„księża” uczą się teologii „noahickiej” o judaizmie rasy panów od rabina Riskina z sekty Chabad Lubawicz ( http://mauricepinay.blogspot.com/2012/03/noahide-law-proselytizing-rabbi-trains.html).

Żydzi i neo-„katzolicy”: dialog, pojednanie i współpraca

VATICAN CITY, 10 maj 2012 (VIS)

Dzisiaj rano w Watykanie Benedykt XVI powitał delegację latynoamerykańskiego Kongresu Żydowskiego, „pierwszą grupę reprezentującą żydowskie organizacje i społeczności Ameryki Łacińskiej, które przyjąłem tutaj w Watykanie”, powiedział papież. Przemawiając dalej przypomniał, że „dynamiczne społeczności żydowskie istnieją w całej Ameryce Łacińskiej, zwłaszcza w Argentynie i Brazylii, mieszkając wraz z katolicką większością. Poczynając od II Soboru Watykańskiego stosunki katolików z żydami, z biegiem lat, stają się coraz silniejsze, także na obszarze waszego regionu i różne inicjatywy są realizowane w celu pogłębienia naszej wzajemnej przyjaźni”. Ojciec Święty powtórnie zapewnił, że Deklaracja „Nostra Aetate” II Soboru Watykańskiego w dalszym ciągu „jest podstawą i drogowskazem dla naszych wysiłków krzewienia większego zrozumienia, szacunku i współpracy pomiędzy naszymi społecznościami. Deklaracja nie tylko zajęła jasne stanowisko przeciwko wszystkim formom antysemityzmu ale także położyła fundamenty pod nową teologiczną ocenę stosunku Kościoła do judaizmu wyrażając ufność, że zrozumienie wspólnego duchowego dziedzictwa żydów i chrześcijan doprowadzi do wzrostu zrozumienia i szacunku!”.

„Biorąc pod uwagę postęp dokonany w całym świecie przez ostatnie pięćdziesiąt lat we wzajemnych relacjach żydowsko-katolickich to możemy jedynie dziękować Wszechmocnemu za widoczny znak jego dobroci i opieki. Dzięki zwiększonemu zaufaniu, szacunkowi i dobrej woli, grupy, których relacje były początkowo naznaczone pewnego rodzaju brakiem zaufania, powoli stawały się wiernymi i oddanymi partnerami i przyjaciółmi, nawet dobrymi przyjaciółmi, zdolnymi do stawienia razem czoła kryzysom i przezwyciężania konfliktów w sposób pozytywny. Oczywiście ciągle istnieje ogromna ilość pracy do wykonania aby strząsnąć brzemiona przeszłości, aby tchnąć więcej życia w jeszcze lepsze relacje pomiędzy naszymi społecznościami i aby odpowiedzieć na wzrastające wyzwania, którym wierzący muszą stawić czoła we współczesnym świecie. Tym niemniej fakt, że razem pragniemy kroczyć drogą dialogu, pojednania i współpracy jest powodem do dziękczynienia”.

„W świecie zagrożonym utratą duchowych i moralnych wartości, wartości, które mogą zagwarantować szacunek dla ludzkiej godności i trwałego pokoju, szczery i pełen szacunku dialog pomiędzy religiami i kulturami jest rozstrzygający dla przyszłości naszej ludzkiej rodziny. Mam nadzieję, że wasza dzisiejsza wizyta będzie źródłem zachęty i odnowienia zaufania kiedy staniemy przed wyzwaniem stworzenia silniejszych więzi przyjaźni i współpracy i niesienia proroczego świadectwa mocy bożej prawdy, sprawiedliwości i miłości dla dobra całej ludzkości”, zakończył „Ojciec Święty”.

Komentarz: GREGORIUS uważa za stosowne zamieścić parę słów wyjaśnienia w kwestii rozróżnienia pojęć takich jak „Kościół Katolicki” a „kościół soborowy” czy inaczej „kościół posoborowy”. Są to kompletnie przeciwstawne sobie dwie instytucje reprezentujące dwie absolutnie odmienne religie chociaż szalbierze i oszuści z „kościoła soborowego” dla mniej zorientowanych mogą wydawać się kapłanami Kościoła Katolickiego a są w rzeczywistości funkcjonariuszami żydomasońskiej sekty podszywającej się pod Kościół Katolicki. Spryt i przewrotność „starszych braci w wierze” jest niedościgniony. Zainteresowani tematem zapewne sami dotrą do odpowiednich materiałów demaskujących tę horrendalną mistyfikację żydomasońską, natomiast mniej zainteresowani pozostaną na swoich pozycjach „lukrowanych

judeochrześcijańskich cukiereczków” czyli będą nieświadomie, prawdopodobnie, i wytrwale pracować nad zbudowaniem Judejskiego Porządku Światowego. Mimo wszystko GREGORIUS poleca na początek przeczytanie kilku rozdziałów książki „The Plot against the Church” (Spisek przeciwko Kościołowi) Maurice Pinay’a, przetłumaczonych przez panią Olę Gordon (http://marucha.wordpress.com/2012/05/12/spisek-przeciwko-kosciolowi-8/).

Co do „krytyków”, pochodzących z innych denominacji religijnych, tak zwanego „kościoła soborowego” traktowanego jako Kościół Katolicki to GREGORIUS gorąco poleca głębsze zaznajomienie się z tematem zanim będzie się szafować epitetami, inwektywami i wyuczonymi wśród judeofilskich „badaczy Pisma Świętego faktami wirtualnymi”. Pamiętajmy, że wszyscy, co do jednego „reformatorzy religijni” biorą swój początek i natchnienie od niestrudzonych budowniczych Judejskiego Porządku Światowego, poczynając od starożytności. Na koniec wyjaśnijmy, że nie jest to najistotniejsze ile krwi żydowskiej płynęło w żyłach marrana Montiniego, kryptożyda Wojtyły-Katza czy ile krwi żydowskiej płynie w żyłach kryptożyda Ratzingera-Taubera-Peintnera. Najistotniejsze są czyny tych złowieszczych osobników. I opowiadanie baśni o „papieskiej niemocy” jest jeszcze jednym ordynarnym łgarstwem. Każdy katolik który ma wiedzę na temat swojej religii czuje odór piekielny roznoszący się z Watykanu na tysiące mil i wie kim są ci „kapłani” Judejskiego Porządku Świata. Wystarczy przeczytać zamieszczony watykański komunikat prasowy i wszystko jest jasne.

W łonie Kościoła Katolickiego dnia 26 października 1958 roku dokonano żydomasońskiego przewrotu rewolucyjnego i od tamtej chwili władzę w Kościele przejęli szalbierze żydomasońskiej mafii. Od 1958 roku Kościół jest zupełnie bezsilny w zwalczaniu dewiacji społecznych, które od wieków potrafił skutecznie zwalczać. Aborcje, pornografia, rozwody, rozwydrzona nieprzyzwoitość, to wszystko rozkwitło po tym jak w 1958 roku dokonano uzurpacji tronu papieskiego. Dzisiejszy kościół „katolicki” jest plugawą karykaturą prawdziwego, dwutysiącletniego Kościoła Katolickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.