Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Neo-„księża” samobójco-sodomici

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Neo-„księża” samobójco-sodomici

Źródło: http://radiocristiandad.wordpress.com/

Data publikacji: 14.02.2012

Tłum. GREGORIUS

Dwaj neo-„księża”, sodomiccy kochankowie z sekty Taubera-Peintnera

Dwóch kolumbijskich neo-„księży” opłaciło swoją śmierć. Rok temu wynajęli oni płatnych zabójców żeby zastrzelili ich a śledztwo policyjne wykryło oszustwo bo byli chorzy na AIDS.

Bogota (AFP). Dwóch neo-„katolickich” neo-„księży” zostało zabitych przez uzbrojonych mężczyzn w styczniu 2011 roku. Zawarli oni kontrakt ze śmiercią i zapłacili zabójcom za zbrodnię-usługę ponieważ jeden z nich cierpiał na AIDSA, powiedział dzisiaj przedstawiciel policji na konferencji prasowej w Bogocie. Dwóch neo-„księży”, Rafael Reatiga, 35 lat i Richard Piffano, 36 lat, jadąc samochodem zostali zaatakowani na drodze na południe od Bogoty 27 stycznia 2011 roku, zgodnie z wstępnymi ustaleniami policji. Ale po upływie roku, kiedy udało się pojmać dwóch domniemanych zabójców, prokurator Patricka Larrota, ujawniła szczegóły dochodzenia i przypisała im zarzut zabójstwa i nielegalnego posiadania broni. Dwaj neo-„księża” utrzymujący stosunki homoseksualne zapłacili zabójcom 15 milionów pesos (około 8 tysięcy dolarów). Wcześniej neo-„księża” próbowali popełnić samobójstwo skacząc z urwiska ale uniemożliwiła ten zamiar barierka ochronna.

„Kapłani zdecydowali się na śmierć bo nie mieli już innego wyboru”, powiedziała prokurator Larrota przed sędzią odczytując fragmenty zeznań zabójców. „Wynik badań ojca Rafaela Reatigo na nosicielstwo HIV był pozytywny”, powiedziała prokurator co było powodem, że obaj neo-„kapłani” zdecydowali się zapłacić za swoją śmierć. Ponadto prokurator powiedziała, że Reatiga uczęszczał do baru sodomickiego w Bogocie gdzie został rozpoznany. Siostra innego neo-„księdza” Fabiola Piffano odrzuciła wynik dochodzenia i powiedziała, że jest to oszczerstwo. Dochodzenie, w oparciu o połączenia telefoniczne, wykazało także, że ci dwaj neo-„księża” utrzymywali ze sobą stosunki jeszcze od czasów studiów bioetyki.

Komentarz: Zacytujmy, pochodzący oczywiście z katolickiego portalu, oryginalny tytuł informacji, który brzmi- „Panie, przyjdź szybko, giniemy!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.