Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: „NEO-KATOLICKA GWIAZDA MEDIALNA” UWAŻA, ŻE MOŻNA GWAŁCIĆ DZIECI

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: „NEO-KATOLICKA GWIAZDA MEDIALNA” UWAŻA, ŻE MOŻNA GWAŁCIĆ DZIECI

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1209.htm

Data publikacji: 1.09.2012

Tłum. GREGORIUS

Neo-„kapłan” Benedict Groeschel, „charyzmatyczna, katolicka (sic!), gwiazda” telewizji EWTN oświadczył w wywiadzie, że neo-„kapłani”-gwałciciele dzieci nie powinni być więzieni.

Jeszcze jedna „charyzmatyczna, katolicka(sic!), telewizyjna” „gruba ryba” została trzaśnięta za swój brak moralności i obecnie dąży się do jej zwolnienia. Jeśli to się stanie to Benedict Groeschel będzie cierpiał taki sam los jak kilku jego gwiazdorskich, duchownych kolesi z EWTN, takich jak neo-„ksiądz” John Corapi, którego zwolniono za narkotyzowanie się, pijaństwo i zadawanie się z prostytutkami. Groeschel powinien wiedzieć lepiej. Neo-„franciszkański” zakonnik ma zostać dyrektorem wydziału rozwoju duchowego neo-“kościelnej” neo-“diecezji” New York. W wywiadzie udzielonym National Catholic Register w czasie 26 sierpnia 2012, który to wywiad teraz jest już usunięty, Groeschel twierdził, że w wielkim, ratzingerowsko-tauberowskim holokauście seksualno-malwersacyjnym, to właśnie dzieci są „uwodzicielami” neo-„księży” a nie odwrotnie.

Groeschel wyraził swoje współczucie Jerry’emu Sandusky, trenerowi futbolowemu Pennsylvania State College, który został oskarżony w czerwcu 2012 roku o prawie 50 przypadków zgwałcenia dzieci. Parę lat temu sam Groeschel był publicznie oskarżony o pedofilię ale jakoś się wywinął. Być może policja powinna powrócić do sprawy i powtórnie przeprowadzić śledztwo w świetle późniejszych wydarzeń. National Catholic Register jest własnością, zgadnijcie kogo? A no samej „charyzmatycznej, „katolickiej”(sic!) telewizyjnej sieci kablowej EWTN!

Ta sieć telewizyjna, która ciągle zwie siebie „katolicką” jest obecnie kierowana przez protestantów jak to wynika z książki „EWTN: A Network Gone Wrong”, wydanej w 2006 roku, 6 lat po tym jak Matka Angelica, osobiście sprotestantyzowana neo-„kościelniaczka”, zrezygnowała z powodów zdrowotnych. Przed 2011 rokiem sieć telewizyjna EWTN była prowadzona przez Legion Chrystusa, pedofilską organizację, której szef Marciel Maciel, przez długie lata gwałcił bez opamiętania mężczyzn, kobiety, dzieci i seminarzystów podczas kiedy oficjele Legionu i JPII-Wojtyła-Katz, ukrywali głęboko te sprawy. Chociaż sam Groeschel przyznał w wywiadzie, że ponad 8000 księży dokonało gwałtów na dzieciach co znaczy, że 1 na 50, to eksperci śmieją się z tej liczby jako komicznie małej ale ta liczba nie niepokoi Groeschela. Ponadto Groeschel wierzy, że każdy kapłan powinien być zwolniony z odpowiedzialności za jeden gwałt na dziecku.

„Skłaniam się do opinii, że po pierwszym przestępstwie nie powinni oni być skazywani na więzienie ponieważ w intencjach nie zamierzali popełnić przestępstwa”.

Pomyślcie o tym. Kapłan Groeschel, wysoko postawiona figura w neo-„kościele”, wierzy, że gwałciciel nie zamierza popełnić zbrodni. Czy on bierze prywatne korepetycje u samego „pedofilskiego papieża” Ratzingera-Taubera?

Dobrzy katolicy, oto w co amoralni przywódcy neo-„kościoła” ciągle wierzą. Nie są oni zwykle tak otwarci na demaskowanie swoich przestępczych umysłów. Groeschel, Ratzinger-Tauber, neo-„kardynałowie”, neo-„biskupi” i neo-„księża” popełniają więcej gwałtów na dzieciach niż kiedykolwiek w przeszłości, tak pokazują najnowsze statystyki.

A w międzyczasie okłamują oni ociężałych umysłowo neo-„kościelniaków” mówiąc im, że problem został już „rozwiązany”, po to żeby ci drudzy przychodzili na fałszywą novusową neo-„mszę” i wrzucali swoje pieniądze na tacę ażeby można by  opłacać  zbrodnie seksualne. Z drugiej strony prawdziwi katolicy wierzą w cuda ale nie są na tyle durni by wierzyć, że słonie latają ani w to co Groeschel i Ratzinger-Tauber mówią!

Ojcowie TRADITIO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.