Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Neo-„arcybiskupa” Jose Gomeza Kongres Edukacyjny w Los Andeles

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Neo-„arcybiskupa” Jose Gomeza Kongres Edukacyjny w Los Andeles

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A425Gomez.html

Data publikacji: 10.07.2011

Tłum. GREGORIUS

Kiedy tylko ogłoszono, że Benedykt XVI-Ratzinger-Tauber mianował neo-„arcybiskupa” Jose Horacio Gomeza koadiutorem neo-„arcybiskupa” neo-„archidiecezji” Los Angeles (kwiecień 2010) natychmiast zaczęły się szerzyć pogłoski, że zmieni on we wszystkim skrajnie postępową (czytaj dewiacyjno-masońską- tłum.) linię neo-„kardynała” Rogera Mahony. „Konserwatyści”, najłatwiejszy rodzaj naiwniaków do ogłupienia, wszyscy oklaskiwali i oczekiwali na umiarkowaną linię swego nowego bohatera, Gomeza, członka (okultystyczno-żydo-masońskiego- tłum.) Opus Dei. Jednakże po roku na stanowisku koadiutora i 16 dniach po oficjalnym mianowaniu neo-„arcybiskupem” Los Angeles (11 marca) wygląda na to, że Gomez podąża śladami Mahony’ego…we wszystkim.

Pokazujemy tutaj parę zdjęć z Religijnego Kongresu Edukacyjnego (?!) przeprowadzonego w Anaheim Convention Center, promowanego przez neo-„archidiecezję” Los Angeles.

Tak, przez tego samego neo-“arcybiskupa” od, którego oczekiwano powstrzymania tego rodzaju nadużyć. Zamiast tego zaakceptował on tego rodzaju nadużycia, zatwierdził je poprzez swoją obecność a nawet bardzo ciepło im przyklasnął. Poniżej na zdjęciach w rzędach od pierwszego do czwartego widzimy neo-„arcybiskupa” Gomeza siedzącego w centrum na podwyższeniu podczas gdy dwie różne grupy tancerzy (liturgicznych?) pląsają wokół stołu zwanego „ołtarzem”, zarówno przed neo-„mszą” odprawianą przez Gomeza jak i po neo-„mszy”. Na zdjęciu w piątym rzędzie Gomez wyraźnie aprobuje i pochwala inicjatywę Kongresów Edukacyjnych. Zdjęcie rzędzie szóstym przedstawia moment opuszczenia orszaku neo-„biskupów” kiedy Gomez pozdrawia uczestników. Neo-„kardynał” Mahony, obecnie już emerytowany, kroczy na pośledniejszym miejscu wśród neo-„biskupów”. Zdjęcia w rzędzie siódmym i ósmym przedstawiają przykłady licznych piosenkarzy (liturgicznych?) występujących podczas dwugodzinnej ceremonii.

Komentarz: W związku z brakiem szerszych informacji dotyczących tego radosnego  wydarzenia religijnego GREGORIUS nie jest w stanie sprecyzować czy w zgromadzeniu chwalców Pana brali udział amerykańscy przedstawiciele biskupa Fellaya tudzież innych niezłomnych obrońców wiary katolickiej. Nie zanotowano takiego faktu. Jeszcze. Ale trzeba mieć nadzieję, że w związku z intensywnymi rozmowami biskupa Fellaya z tauberowskimi judeochrześcijanami z pod znaku cyrkla i kielni, w następnym roku w Kongresie Edukacyjnym będą już udział brali tradycjonalistyczni, fellayowscy wielbiciele „naszego najukochańszego ojca świętego”. Oczywiście w towarzystwie „starszych braci w wierze”.

Natomiast co do liturgicznych piosenkarzy i tancerzy (wszyscy bardzo atrakcyjni i utalentowani) również nie ma informacji czy byli to półetatowi zakonnicy i zakonnice czy jacyś inni duchowni. GREGORIUS przeprasza za zbyt skąpe informacje i jako rekompensatę załącza krótki film ilustrujący prawdziwą adorację Krzyża Świętego przez „naszego najukochańszego ojca świętego” na nowy tradycyjny sposób zwany adoracją dystansową.

Wszelkie insynuacje na temat odrazy „naszego najukochańszego ojca świętego” do Naszego Pana Jezusa Chrystusa, jakoby widocznej na filmie, są całkowicie nie na miejscu.

To są tylko wrogie i złośliwe insynuacje.

Viernes Santo: El Papa reza descalzo ante un crucifijo en la Basílica de San Pedro

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=S1JB6q827PE]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.