Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: Nazizm w Niemczech ciągle żywy! Sedewakantyzm w Niemczech to zbrodnia?

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: Nazizm w Niemczech ciągle żywy! Sedewakantyzm w Niemczech to zbrodnia?

„Sedewakantyzm jest stanowiskiem teologicznym tych tradycyjnych katolików, którzy przede wszystkim wierzą w papiestwo, nieomylność papieską, prymat biskupa rzymskiego, a przy tym nie uznają Jana Pawła II jako prawowitego następcy Piotra w prymacie. Innymi słowy nie uznają JP II za prawdziwego papieża.”

definicja za: http://www.ultramontes.pl/Sedewakantyzm.htm

Źródło: http://www.dailycatholic.org/issue/12Aug/index.htm

Data publikacji: 8.08.2012

Tłum. GREGORIUS

Może to stworzyć niebezpieczny precedens i my wszyscy musimy uczynić wszystko co możliwe, poprzez modlitwę i składanie podpisów na petycji, aby pomóc temu prawdziwemu kapłanowi w jego walce aby zdołał uniknąć wyroku dożywotniego pozbawienia wolności za jego zbrodnię sedewakantyzmu.

Pod tym adresem można znaleźć transkrypt oskarżenia księdza Rolfa Lingena

http://www.kirchenlehre.com/un_icc_e.htm

„Wtedy podadzą was w udręczenie i będą was zabijać, i będziecie nienawidzeni przez wszystkie narody dla imienia mego”

                                                              (Ewangelia Św. Mateusza 24:9)

Wystąpienie księdza Lingena:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=KoaCp6gXkjc]

Gorąco zachęcamy czytelników do obejrzenia powyższego apelu księdza Rolfa Lingena ponieważ jest on w Niemczech prawdziwym kapłanem, którego oskarżono o zbrodnię „sedewakantyzmu”. Tak, o sedewakantyzm, pomimo tego, że jest to tylko opinia teologiczna zawsze akceptowana przez Kościół Katolicki. Ale nie w Niemczech. Tak, tak. Dobrze przeczytaliście.

Teraz sedewakantyzm uważany jest przez neo-nazistowski reżim niemiecki będący u władzy w Niemczech, za przestępstwo i przez tych samych esesmańskich szturmowców soborowych, którzy oskarżyli biskupa Richarda Williamsona o zbrodnię kwestionowania liczby żydów w „holocauście”. Tak, to te Niemcy gdzie korzenie apostazji wrosły głęboko począwszy od Lutra a kończąc na Josephie Ratzingerze. Prosimy abyście podpisali petycję w obronie tego prawdziwego, zaszczutego męczennika, który prześladowany jest za to, że ośmielił się stanąć w obronie prawdziwej Wiary przeciwko fałszywemu, soborowemu pseudokościołowi.

Nie zapominajcie co stało się pod władzą Hitlera, teraz znowu to samo się dzieje przeciwko prawdziwej Wierze i jeżeli nie powstrzymamy tego teraz to prześladowanie prawdziwych katolików rozprzestrzeni się lotem błyskawicy do USA gdzie towarzysz Obama używa już kwestii antykoncepcji jako podpałki dla kościoła soborowego.

Wejdź do „Pozwólcie katolikom (sedewakantystom) wyznawać prawdziwą Wiarę (http://www.thepetitionsite.com/810/948/414/allow-catholics-sedevacantists-to-confess-their-faith/)

W tak zwanej Federalnej Republice Niemiec katolicy (sedewakantyści) są brutalnie zmuszani do potwierdzenia, że heretycka sekta „Vaticanum 2” z antypapieżem Ratzingerem (tak zwany Benedykt XVI) jest prawdziwym Kościołem Rzymsko-Katolickim. Ktokolwiek wyznaje Wiarę Katolicką musi oczekiwać srogiej kary kończącej się ruiną materialną i uwięzieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.