Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Jan Paweł II (Żyd Wojtyła-Katz) i judaizm czyli apokalipsa – cz. I

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Jan Paweł II (Żyd Wojtyła-Katz) i judaizm czyli apokalipsa – cz. I

Źródło: http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/jp2.html

Brak daty publikacji

Tłum. i opr. GREGORIUS

Hołd złożyły JPII-Wojtyle-Katzowi następujące organizacje żydowskie:

Anti Defamation League – http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/ADL_PopeJohnPaulII-InOwnWords.pdf

Center for Christian Jewish Learning – http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/Definer_of_New_Relationship.pdf

The Jewish American Committee – http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/jpiiinmemorium.pdf

The Pave the Way Foundation – http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/PapalAudience.pdf

– http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/JewishDelegationProgram.pdf

Watykan- Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz odczytuje swoje przesłanie do około 160 rabinów, członków nowojorskiej fundacji „The Pave the Way Foundation” podczas audiencji w Watykanie 18 stycznia 2005 roku. „Niechaj będzie to okazja do odnowionego zaangażowania na rzecz większego zrozumienia i współpracy w służbie budowania świata mocniej opartego na szacunku dla boskiego wizerunku każdej ludzkiej istoty”- powiedział JP-2-Wojtyła-Katz.

(Pomimo podstępnych słów, sens tych słów należy rozumieć jako wezwanie do budowania New World Order z żydowskimi władcami świata jako istotami boskimi-tłum.)

Watykan- 17 stycznia, JP2-Wojtyła-Katz siedzi z emerytowanym rabinem Rzymu Ellio Toaff’em (trzeci od lewej) podczas „Koncertu Pojednania” w Sali Pawła VI, 17 stycznia 2004 roku w Watykanie. Koncert w intencji pokoju religijnego odbył się pod batutą maestro Gilberta Levine wraz z Pitsburgh Symphony Orchestra i chóru złożonego ze śpiewaków orkiestr filharmonicznych Londynu, Krakowa i Ankary.

Watykan, neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz, w swoich prywatnych apartamentach, otrzymuje dar od Wielkiego Rabina aszkenazyjskiego Yona Metzger (po lewej) i od jego sefardyjskiego odpowiednika, Shlomo Amar, 16 stycznia 2004 roku w Watykanie. Dwóch Wielkich Rabinów izraelskich prosiło neo-„papieża” o użycie jego wpływu w położeniu kresu terroryzmowi „który uderza w niewinnych i zagraża pojednaniu”. „Oficjalny dialog pomiędzy Kościołem Rzymsko-Katolickim (?!) i Głównym Rabinatem Izraela jest znakiem wielkiej nadziei dla dwóch religii”- powiedział neo-„papież” JP-2-Wojtyła-Katz. Dodał także, że „musimy uczynić wszystko w wysiłku wspólnej pracy dla światowej sprawiedliwości, pokoju i pojednania wszystkich ludzi”. (I znowu mętna mowa o New World Order. Cóż, takie wyznaczone zadanie ma ten osobnik-tłum.)

Watykan, rabin Marvin Hier (w centrum), szef Centrum Szymona Wiesenthala wręcza neo-„papieżowi” JP2-Wojtyle-Katzowi nagrodę. Uroczystość odbyła się dnia 1 grudnia 2003 roku w Watykanie podczas prywatnej audiencji. Neo-„papież” otrzymał nagrodę za aktywność w ustanawianiu wzajemnych stosunków pomiędzy żydami i chrześcijanami. (?!, chyba mowa o judeochrześcijanach?-tłum.)

Watykan, rabin Marvin Hier (po lewej) otoczony członkami Centrum Szymona Wiesenthala rozmawia z neo-„papieżem” JP2-Wojtyłą-Katzem w dniu 1 grudnia 2003 roku w Watykanie podczas prywatnej audiencji. Neo-„papież” otrzymał nagrodę za swoje aktywne zaangażowanie na rzecz stosunków pomiędzy żydami i „chrześcijanami”.

Asyż, Włochy. Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz „modli się” z rabinem dnia 24 stycznia 2002 roku w Asyżu. Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz gościł około 200 przywódców wyznań świata i tutaj podczas „pielgrzymki pokoju” powiedział on, że jest zdeterminowany aby „rozproszyć ciemne chmury terroryzmu” i konfliktów. (No proszę, i on walczy z terroryzmem-tłum.).

Jerozolima, palestyński duchowny muzułmański, szejk Tatzir Tamimi (centrum) idzie przed neo-„papieżem” JP2-Wojtyłą-Katzem i głównym rabinem Israelem Lau (po lewej) podczas międzyreligijnego spotkania w kościele p.w. Notce Dame w Jerozolimie dnia 23 marca 2000 roku. Lau i Tamimi wyrazili ostre, konkurencyjne żądania w stosunku do Jerozolimy podczas forum z uczestnictwem neo-„papieża”, którego celem było religijne pojednanie.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz otoczony przez lokalnych reprezentantów różnych religii, 12 września 2003 roku w Bańskiej Bystrzycy, 230 kilometrów na północny wschód od słowackiej stolicy Bratysławy podczas czterodniowej gościny na Słowacji.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz wita delegację Anti Defamation League w Watykanie z modlitwą o zakończenie rasizmu i zapewnieniami, że „bliskie więzi przyjaźni” pomiędzy żydami i katolikami (?!) będą utrzymywane. „Kościół Katolicki i lud żydowski ciągle się radują z wzajemnych bliskich więzi przyjaźni”, powiedział neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz na delegacji Anti Defamation League, prowadzpnej przez Prezeskę Krajową Barbarę B. Balser i Dyrektora Krajowego Abrahama Foxman’a. Udział wziął także rabin Gary Bretton-Granaator, dyrektor Interfaith Affairs (Sprawy Międzywyznaniowe).

Minęło piętnaście lat ale rabin Mordecai Waxman ciągle jest podekscytowany za każdym razem kiedy widzi to zdjęcie. W 1987 roku był Przewodniczącym International Jewish Commission for Interreligious Consultation i pomyślnie wynegocjował wizytę neo-„papieża” JP2-Wojtyły-Katza w żydowskiej społeczności Miami (USA). Do rana zdjęcie dokumentujące historyczne spotkanie było na pierwszych stronach wszystkich gazet świata.

Rabin Mordecai Waxman, pionier dialogu międzyreligijnego, przemawia na zdjęciu do społeczności żydowskiej podczas gdy neo-„papież” uważnie słucha. Przypominając sobie szczegóły dnia, który przypadł na wrześniowy piątek, rabin powiedział że JP2-Wojtyła-Katz życzył zgromadzonym: „Shabbat Shalom” i „Shanah Tovah”. Następnie Wojtyła-Katz wyznał, że martwi go jego hebrajski akcent. „Intencja wychodzi z serca nie z ust”- zapewnił go rabin Waxman.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz odwiedził dwukrotnie Australię podczas swego urzędowania.

W 1986 roku przyjął w katedrze p. w. Najświętszej Maryi Panny delegację australijskiej społeczności żydowskiej a w styczniu 1995 roku spotkał żydowskich przedstawicieli podczas spotkania religijnego w Sydney. Zdjęcie powyższe wykonano w 1986 roku i ukazuje ono JP2-Wojtyłę-Katza podczas obdarowywania Hagadą i australijską Księgą Genesis, książką o pochodzeniu żydowskiej społeczności australijskiej. Żydowską delegację prowadził Leslie Caplan (po prawej), prezes Executive Council of australia Jewry. Na zdjęciu widać także neo-„arcybiskupa” (poźniej neo-„kardynała”) Clancy (po lewej), neo-„kardynała” Casaroli, rabina Raymonda Apple, profesora Grahama de Vahl Davisa i Roberta Zabluda. Kiedy neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz odwiedził Australię powtórnie w 1995 roku to jego dobra pamięć dobrze mu się przysłużyła i rozpoznał Jeremy Jonesa, który był jedynym australijskim żydem, który spotkał się oficjalnie z Wojtyłą-Katzem dwukrotnie. Poprzedni neo-„papież” Paweł VI-Montini (włoski kryptożyd) odwiedził Australię poźnym listopadem 1970 roku a jego podróż do Sydney była przygotowana przez zmarłego żyda sir Asher Joel. Podczas jego pobytu, podobnie jak i jego następca, spotkał się z delegacją australijskiego żydostwa.

Wojtyła-Katz szeroko na pamiątkowym zdjęciu uśmiechnięty podczas spotkania z członkami B’nai B’rith (żydowska masoneria) dnia 22 marca 1984 roku.

CDN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.