Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: INFERNALNE CYCO-ZADY NA SZCZĄTKACH ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”: INFERNALNE CYCO-ZADY NA SZCZĄTKACH ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A482-Santiago.htm

Data publikacji: 12.08.2012

Tłum. i opr. GREGORIUS

Komentarz: GREGORIUS, widząc pewne poruszenie autorów www.traditioninaction.org popada w zadziwienie nad tym faktem, jako że soborowe postępaki żydowskie realizują z żelazną konsekwencją niszczenie Kościoła Jezusa Chrystusa od długich wieków, a dzisiaj już mają pewność, że, ich zdaniem, nic już im nie zagraża w stworzeniu Uniwersalnego Kościoła Wielkiego Budowniczego Wszechświata. Jest to powszechna wiedza osób zainteresowanych. A poza tym, organizowanie takich imprez kał-turalnych w miejscach czci Jezusa Chrystusa i jego Apostołów jest główną misją synagogi szatana. Jej święta księga Talmud nie zabrania, a raczej zachęca i zaleca rozkoszować się na najbardziej wyrafinowane sposoby, na miarę posiadanych sił fizycznych i psychicznych dewiacji, cielesnością. Antysemitnicy złośliwie mówią o judejskiej rui, ale jest tu już chyba odrobinkę przesady. Dodajmy tylko, że „ten się śmieje, kto się śmieje ostatni”.

WIELKI  STERNIK  KOCIOŁA (sic!)  KATZOLICKIEGO

REWIA  MODY  W  SANKTUARIUM  SANTIAGO  DE  COMPOSTELA

Hostal de los Reyes Catolicos (Schronisko pielgrzymie) w Santiago de Compostela, Hiszpania, było wybudowane przez króla Ferdynanda i królową Izabelę w końcu XV wieku w celu przyjmowania pielgrzymów, którzy przybywali tutaj aby oddawać cześć relikwiom Świętego Jakuba Apostoła. Budynek jest częścią zespołu Katedry Św. Jakuba i jest usytuowany na tym samym Plaza del Obradoiro (na fotografii w czwartym rzędzie poniżej, schronisko widoczne jest na lewo od Katedry). Po żydomasońskim II „Soborze” Watykańskim neo-„Kościół Katolicki” przeprowadził adaptację schroniska na luksusowy hotel. Nie jest łatwo ustalić na podstawie dostępnych informacji czy neo-„archidiecezja” Santiago posiada jeszcze nad schroniskiem jakąś kontrolę. W każdym razie jej władze  pozostawiły nienaruszoną Kaplicę schroniska z ołtarzem i figurami. W rezultacie wszystkie rodzaje niewłaściwych a nawet bluźnierczych imprez są przeprowadzane w Kaplicy przed ołtarzem. Przykładem takich niewłaściwych imprez przeprowadzanych w Kaplicy była Galicyjska Rewia Mody 2011, która miała miejsce w minionym listopadzie. Fotografie na tej stronie ujawniają, że nie istnieją dla organizatorów Rewii żadne moralne hamulce ażeby powstrzymać się przed splugawieniem i desakralizacją tej Kaplicy i miejsca z jego czcigodną, religijną i szlachetną przeszłością. Najbardziej obsceniczne „kreacje” pokazywano bezpośrednio przed ołtarzem.

Biada tym, którzy ponoszą odpowiedzialność za tę profanację!

W ostatnich trzech rzędach poniżej widzimy Kaplicę używaną w celach koncertowych, konferencyjnych i wystawienniczych „sztuki współczesnej”.

materiał Grega uzupełniony przez wmordechaja przez to zdjęcie:
Judeo-Papa reklamuje zdrową żywność

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Film video dokumentujący bluźnierstwa i świętokradztwa dokonane z inspiracji rewolucyjnych soborowych piekłoszczyków na szczątkach ucznia Jezusa Chrystusa, Świętego Jakuba Apostoła.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=obWPcVCGi-E]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.