Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Diabeł odsłania paszczę. Brazylijski neo-„biskup” zapewnia, że „jest już korzystny klimat do zgody i pojednania między Kościołem Katolickim a masonerią”

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Diabeł odsłania paszczę. Brazylijski neo-„biskup” zapewnia, że „jest już korzystny klimat do zgody i pojednania między Kościołem Katolickim a masonerią”

Źródło: http://radiocristiandad.wordpress.com/

Data publikacji: 22.04.2012

Tłum. i oprac. GREGORIUS

Jeszcze jakieś wątpliwości? Neo-„kościół” i masoneria blisko siebie jak nigdy.

Dla tego neo-„biskupa” dwie instytucje, które w przeszłości dzieliła przepaść, obecnie dojrzały na tyle, że mogą podjąć już owocny dialog. (Należy to rozumieć tak, że całkowicie zinfiltrowany przez satanistów lożowych dawny Kościół Katolicki a obecnie sekta żydomasońska, podejmuje mistyfikacyjne działania „dialogu” ze swoimi braćmi-satanistami z jawnej masonerii- tłum.)

Domyślamy się, że wkrótce fartuszki zostaną wprowadzone do judeochrześcijańskiej liturgii.

Na początek dla szafarek i baletnic liturgicznych, a dalej pewnie i dla judeochrześcijańskich pod-uczonych w piśmie świętym czyli w Talmudzie.

Neo-„biskup” Demetrio Valentini, zwierzchnik neo-„diecezji” Jales (po prawej stronie na fotografii) podczas ceremonii wejścia do loży masońskiej „Logia Masonica Baltazar Coronel”. (Celowo pominięto zwrot „Jego ekscelencja” przed tytułem „biskup”. Zdecydowanie zamierzał on poniżyć godność biskupią bo dodatkowo pojawił się w spodniach i w koszuli w towarzystwie uroczyście ubranych w obrzędowe stroje masonów. Gdyby wystąpił w masońskim fartuchu i z masońskimi insygniami byłoby jeszcze gorzej!)

Przemawiając we wtorek 10 kwietnia 2012 roku na ceremonii upamiętnienia 53 rocznicy loży „Logia Masonica Baltazar Coronel”, neo-„biskup” Jales, Demetrio Valentini, powiedział, że jest już odpowiedni klimat do pojednania i zgody pomiędzy Kościołem Katolickim a masonerią.

Pod wszechwidzącym „okiem opatrzności” katzolicki brat neo-„biskup” Valentini wygłasza deskę. Oczywiście o miłości i miłosierdziu albo o miłosierdziu i miłości. Na pewno na bazie i po linii.

Według neo-„biskupa”, te dwie instytucje, które w przeszłości dzieliła przepaść, są obecnie już dojrzałe do podjęcia owocnego dialogu. Neo-„biskup” Demetrios, który ma już 71 lat, przypomniał, że jeszcze ma przed sobą 4 lata czynnej działalności na stanowisku neo-„biskupa” ( w wieku 75 lat musi przejść w stan spoczynku) i że w czasie tego okresu będzie usilnie pracował nad maksymalnym zbliżeniem Kościoła Katolickiego (powinno być „sekty żydomasońskiej”-tłum.) z masonerią. Powiedział także, że pracuje nad tym dziełem już od ponad 10 lat a początki przyjacielskich rozmów były możliwe dzięki, już nie żyjącemu, neo-„kardynałowi” D. Lorscheiderowi.

Drogi bracie Valentini, umiłowany w szatanie, dziękujemy ci za rzadko spotykaną szczerość.

Oburzonym, wściekłym, obojętnym, rozbawionym i niezainteresowanym GREGORIUS poleca następujący materiał edukacyjny:

http://www.ultramontes.pl/prawda_o_kosciele_spis.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.