Strona główna > Bez kategorii > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Bełkoty katzolickiego rebe Kocha

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Bełkoty katzolickiego rebe Kocha

Źródło: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/antyjudaizm_jest_zdrada_chrzescijanstwa_21209/strona/1

Za: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=11416#more-11416

Data publikacji: 17.05.2012

Chrześcijanin niekoniecznie z Chrystusem, ale za to na pewno z Żydami…

Rebe Kurt Koch występujący w Watykanie w roli judeochrześcijańskiego neo-„kardynała”.
Judaizacja katzolików, również dzięki temu osobnikowi, ma się wyśmienicie.

Wg przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan Kurta Kocha – antyjudaizm jest zdradą chrześcijaństwa (Żydomasońska bezczelność Kocha wywołuje jedynie salwy śmiechu- Redakcja SS).

Plaga antysemityzmu w dzisiejszym świecie jest nie do wyplenienia a antyjudaizm jest zdradą chrześcijaństwa – uważa kard. Kurt Koch (Ależ dotyczy to jedynie żydowskiego satanizmu, szanowny panie judeoduchowny!- Red. SS) . „Również w chrześcijańskiej teologii można odnaleźć antyżydowskie tendencje, tak po stronie tradycjonalistów, jak i w nurtach liberalnych“ – powiedział przewodniczący Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan, której podlega Komisja ds. Kontaktów Religijnych z Judaizmem. Watykański hierarcha wygłosił wczoraj wykład na Papieskim Uniwersytecie Angelicum na temat “50 lat dialogu chrześcijańsko-żydowskiego”.

„Kościół katolicki musi dlatego stale podkreślać, że antyjudaizm jest zdradą chrześcijaństwa. Co więcej duchowa więź żydów i chrześcijan ma stały i wieczny fundament w Piśmie Świętym” – podkreślił kardynał.

„Przyjaźń między żydami i chrześcijanami jest niezbędna dla całej ludzkości”– powiedział z mocą przewodniczący Komisji ds. Kontaktów Religijnych z Judaizmem (Rebe Koch prawdopodobnie wypowiadał się po spożyciu – Red. SS). Przypomniał, że wobec  bezprzykładnego okrucieństwa Szoah chrześcijanie byli nie tylko sprawcami, ale również ofiarami zbrodni [sprawcami nie byli chrześcijanie, tylko owładnięci pogańskim hitleryzmem Niemcy] . „Szerokie masy były biernymi obserwatorami, które przymykały oczy na brutalną rzeczywistość. [… coś tu się dla Kocha pomieszało. „Szerokie masy” ogromnym trudem wygnały morderczych rodaków Kocha z powrotem, tam skąd przyszli] Tym samym Szoah stała się dla chrześcijaństwa problemem i oskarżeniem. Dlatego Kościół katolicki po tym konflikcie wraz z II Soborem Watykańskim sformułował nową teologiczną definicję jego stosunku do żydów” – mówił pochodzący z Szwajcarii purpurat.

Ratzinger-Tauber ze swoimi braćmi w wierze ostatecznie anulował nauczanie Jezusa. Teraz obowiązuje Talmud, holokit i nauczanie Lucyfera. Tikkun Olam!

Przypomniał, że przyjęta przez II Sobór Watykański deklaracja o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich nadal po 50 latach stanowi podstawowy dokument dla dialogu między Kościołem a Żydami. „Wspiera on wzajemne zrozumienie i respekt. Pozostaje trwałym i niezbywalnym zadaniem, aby unikać powrotu do niebezpiecznego wyobcowania i aby pogłębiać więzi” – zaznaczył kard. Koch.

Kardynał zaznaczył, że dokumenty soborowe, w tym “Nostra aetate” oraz inne wypowiedzi Kościoła na temat relacji z judaizmem i żydami są zobowiązujące dla wszystkich katolików. „Nie można być katolikiem, bez akceptacji II Soboru Watykańskiego i wynikającego z niego nauczania Kościoła w tym ‘Nostra aetate’. Wszystkie dokumenty, dekrety i konstytucję z wiążące dla każdego katolika” – powiedział kardynał.

Przypomniał, że Jan Paweł II jak również Benedykt XVI z naciskiem zaangażowali się w chrześcijańsko-żydowskie pojednanie wzajemnie się przy tym uzupełniając. Jego zdaniem pochodzący z Polski papież przede wszystkim skupił się na „mocnych gestach i obrazach”, a „teolog Ratzinger na sile słowa i pokornym spotkaniu”. Przypomniał, że podczas swojego siedmioletniego pontyfikatu Benedykt XVI odwiedził były obóz koncentracyjny Auschwitz, był pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie i spotykał się w wielkimi rabinami Izraela oraz modlił się za ofiary Shoah w Instytucie Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu Yad Vashem. Do tego jak żaden inny papież odwiedził najwięcej synagog.
sm/KAI

.

Wybrane komentarze internautów:

Snaut napisał/a:

Problem polega na tym, że judaizm tak naprawdę nie jest religią Starego Testamentu, lecz Talmudu. A co Talmud mówi o chrześcijanach pokazał dobitnie jeszcze na początku XX w. ks. J. Pranajtis w książce “Chrześcijanin w Talmudzie”.www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html

Stanley napisał/a:

o “polskim” czy “chrześcijańskim” antysemityzmie można mówić, ale o żydowskim antychrystianizmie czy antypolonizmie już nie

Zerro napisał/a:

Buachacha! A tak serio – anty-judaizm jest OBOWIĄZKIEM chrześcijanina. “Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.” A talmudyzm powstał w bluźnierczej opozycji do chrześcijaństwa. To plemię żmijowe, groby pobielane. Witamy z radością każdego nawróconego i ochrzczonego judejczyka, ale ci co tkwią w śmiertelnym (o)błędzie to najgorszy rak ludzkości, przez stulecia wyrzucają ze swego wnętrza najpodlejszych wichrzycieli przeciw Kościołowi Chrystusowemu. Znaj swojego wroga.

Tetfol napisał/a:

Kościół afirmujący i aprobujący Synagogę Szatana zdradza Zbawiciela.

Sacer napisał/a:

Poczytaj ks.Kruszyńskiego- KUL-owskiego znawcę Talmudu okresu międzywojennego. Centralnym jego pierwiastkiem jest o b o w i ą z e k nienawidzenia chrześcijan (czyt.katolików). Czy to Talmud Jerozolimski z 400 P.C.,czy Babiloński z 500P.C. takie same bluźnierstwa pod adresem Jezusa i Maryi. To Talmud ukształtował tę grupę etniczną i jej mentalność. Nie pomogą nauki pobierane na najlepszych uczelniach świata – judaizm talmudyczny mają we krwi i stąd ich nienawiść do gojów(potomków bydła i insektów). Wystarczy poczytać archiwalne wypowiedzi p.Geremka(nazwisko przybrane) o Polsce i Polakach,by mieć próbkę tej krwiożerczej bestii mieszkającej w sercach części Izraelit. A kard.Koch,cóż, geny mają swoje prawa.

Pawlerson napisał/a:

Tak długo już być nie może. Żydostwo z butami wchodzi w sprawy Kościoła Katolickiego i to się musi skończyć. Jedynie frajerzy idą na ustępstwa w kwestiach wiary i tacy politycznie poprawni księża bardzo nam szkodzą. Nic dziwnego, że współcześnie Chrześcijaństwo jest przez wielu postrzegane jako “frajerskie”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.