Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”:

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W „KOŚCIELE KATOLICKIM”:

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A475-Bargallo.htm

Data publikacji: 24.06.2012

Tłum. i oprac. GREGORIUS

ŻYDOMASOŃSKA  REWOLUCJA  W  „KOŚCIELE  KATOLICKIM”:

Figle morskiego konika i rusałki czyli kulminacja moralnej gangreny neo-„kościoła” judeochrześcijańskiego.

Judeochrześcijański neo-„biskup” Bargallo ze swoją rusałką czynią co czynią. Wypoczynkowo !!!

Człowiek, którego widzicie na fotografii powyżej, i obejmujący kobietę, jest judeochrześcijańskim neo-„biskupem” z ratzingerowskiej sekty, o nazwisku Fernando Bargallo, z „diecezji” Marlo Moreno w argentyńskiej prowincji Buenos Aires.

Bargallo jest także prezydentem Caritasu w Argentynie. Fotografia ukazuje mężczyznę i kobietę w pełnym cielesnym „zjednoczeniu” sugerującym, że pod powierzchnią wody ma miejsce coś więcej niż tylko widoczne serdeczne uściski. Poniżej inna fotografia tego samego zdarzenia ukazująca kobietę w wieku 30-40 lat i prałata Bargallo, który ma lat 50.

Fotografie wykonano, kiedy Bargallo przybył na spotkanie Latin American & Carribean Secretariat of Caritas Social Pastoral Ministry w Meksyku. Bargallo zastosował swoją własną wersję „pasterstwa” zapraszając swoją „girlfriend” na morsko-pływackie figle na pobliskiej plaży. „The scoop”, program sensacyjnych wiadomości poparty fotografiami i filmami video, należący do argentyńskiej stacji telewizyjnej „America 24”, wyemitował 19 czerwca 2012 roku pełną relację dotyczącą tego wydarzenia. Wkrótce potem TV zapukała do drzwi rezydencji neo-„biskupa” z prośbą o wyjaśnienia. Uznał on autentyczność fotografii. Kobieta była „przyjaciółką z dzieciństwa”, która „zbiegiem okoliczności” była w Meksyku dokładnie w tym samym czasie, stwierdził neo-„biskup”. Poszli więc razem na plażę żeby upamiętnić to szczęśliwe spotkanie. „Fotografie mogą być rozpatrywane tylko w kontekście długiej przyjaźni”- wyjaśnił Bargallo. „Ubolewam, że taka sytuacja, która nie jest usprawiedliwieniem braku roztropności z mojej strony, może dać powody do fałszywych interpretacji”- mówił dalej Bargallo. Zaprzeczył, że miał miejsce jakikolwiek czyn przeciwko czystości. Neo-„papieski” nuncjusz w Argentynie, neo-„arcybiskup” Emil Paul Tschering, przekazał informację do Watykanu. Jak dotąd brak odpowiedzi. Video programu „America 24”, które wywołało skandal można obejrzeć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=VIjTdKpNli0&feature=player_embedded

Dementi neo-„biskupa” Bargallo można obejrzeć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=eGkkEzOkwwM

Podwodniacy na wywczasach korzystają w pełni z uroków życia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.