Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Benedykt-Ratzinger-Tauber gorszy swoich „konserwatywnych” zwolenników. Kondomiarski neo-„papież” przygarnia heteroseksualistów i homoseksualistów

Żydomasońska rewolucja w „Kościele Katolickim”: Benedykt-Ratzinger-Tauber gorszy swoich „konserwatywnych” zwolenników. Kondomiarski neo-„papież” przygarnia heteroseksualistów i homoseksualistów

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1011.htm

Data publikacji: 27.11.2010

Tłum. GREGORIUS

Na zdjęciu Benedykt-Ratzinger-Tauber trzyma swoją nową książkę „Licht der Welt” (Światło świata), która ściągnęła na niego burzę polemik z powodu jego mylnych i sprzecznych oświadczeń w sprawie profilaktyki w których zaprzecza swoim słowom wypowiedzianym w roku 2009. Nawet „konserwatyści” neo-„kościoła” i neo-„tradycjonaliści” uważają, że przesadził.

Nie mając na tyle odwagi żeby powiedzieć otwarcie i wprost, z oczywistością fałszywie obwołany „konserwatystą”, neo-„papież” Benedykt-Ratzinger-Tauber skutecznie obalił katolickie nauczanie i przypodobał się swemu poprzednikowi Pawłowi VI-Montiniemu i jego nauczaniu wyrażonemu w encyklice z 1968 roku „Humanie Vitae”. Benedykt-Ratzinger-Tauber właściwie zaakceptował pogańską teologię Jana Pawła II-Wojtyły-Katza zwaną „Teologia ciała”. Oto więc jak neo-„papież” próbuje zmienić tradycyjne katolickie nauczanie.

Nawet nie w jakimś pozornie neo-„papieskim” dokumencie ale w książce-wywiadzie! Być może, jak niektórzy sugerują, jest on tylko zarażony biznesowym wirusem i próbuje zwiększyć sprzedaż swoich książek. Tym razem jednak Benedykt-Ratzinger-Tauber rozpętał wściekłą burzę zniewag przeciwko sobie ze strony swoich bezkrytycznych „konserwatywnych” wielbicieli. Zdemaskował się w sprawach doktrynalno-moralnych tak dokładnie jak my „ojcowie Traditio” mowiliśmy o nim od czasu „II Soboru Watykańskiego” czyli o jako czystym moderniście (czytaj żydomasonie- tłum.) a nie jakimkolwiek „tradycjonaliście”. Ponadto Benedykt-Ratzinger-Tauber został jeszcze raz zdemaskowany jako karygodnie niekompetentny neo-„papież”. Któż mógłby pomyśleć, że jeden z najbardziej doświadczonych neo-„prałatów” w dziedzinie eklezjologii neo-„kościoła” może spaprać zadanie tak dogłębnie jak on to uczynił w ciągu zaledwie pięciu lat?  Nie jest żadnym kapłanem biorąc pod uwagę jego całkowicie niemoralne działania tuszowania za pomocą osobiście pisanych usprawiedliwień i poręczeń dla biskupów i księży, którzy popełnili dziesiątki tysięcy gwałtów na dzieciach należących do neo-„kościoła”. Nie jest także żadnym biskupem ponieważ jest pierwszym neo-„papieżem” nigdy nie konsekrowanym na biskupa w tradycyjnym rycie katolickim a jedynie jest „zainstalowanym”(wprowadzonym na urząd- tłum.) w nowym rycie żydomasona Bugniniego z 1968 roku, wzorowanym na protestanckiej „instalacji” pastorów. Tak jakby jego pierwotne oświadczenie dotyczące męskich homoseksualistów nie było wystarczająco radykalne, Benedykt-Ratzinger-Tauber w dniu 23 listopada 2010 roku poszerzył swoje kontrowersyjne oświadczenie dotyczące prezerwatyw dla męskich prostytutek o nieprostytutki, zarówno męskie jak i żeńskie, homoseksualne i heteroseksualne, będące nosicielami AIDS/HIV. „To dotyczy kobiety, mężczyzny lub transseksualisty” potwierdził jego rzecznik prasowy. (To Benedykt-Ratzinger-Tauber zajmuje się już transseksualistami?). Zaledwie rok temu powiedział światu, że używanie prezerwatyw pogarsza jedynie problem AIDS.

(Niektóre informacje dotyczące tego problemu opublikowały agencje prasowe Associated Press i Reuters)

Czy ten neo-„papież” zupełnie stetryczał? Wygląda na to, że nie jest w stanie zachować spójnej myśli teologicznej jeśli w ogóle kiedykolwiek to potrafił. Aliści moderniści (czytaj żydomasoni „katoliccy”- tłum.) nigdy tego nie potrafili i nie potrafią. Moralność jest dla nich zawsze elastyczna i nieokreślona. Prawdopodobnie rzeczywistość jest taka, że modernistyczny neo-„papież” rozmyślnie traktuje swoich „konserwatywnych” zwolenników jak głupców, którymi są w rzeczywistości.

Ojcowie TRADITIO

Komentarz: W odpowiedzi na zarzuty niektórych katzolickich judeochrześcijan imputujące fałszywość przedstawianych fotografii, GREGORIUS, pomimo podawania źródeł ich pochodzenia, będzie się starał opatrywać tłumaczenia materiałów demaskujących fałszywy, zażydzony neo-„kościół”, fragmentami video. Poniżej zostaje zaprezentowany materiał filmowy dokumentujący „katolickość naszego najukochańszego ojca przeświętego” podczas ceremonii „kanonizacyjnych” kiedy wystąpił w szatańskiej mitrze syjońskiej noszącej symbol „heksagram”. Wszelkie komentarze i wyjaśnienia, dla katolika, są zbędne.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=LS1LHwrq-tw&feature=related]

Następny fragment video przedstawia Benedykta-Ratzingera-Taubera, okrzykniętego przez różnych fanów „odnowicielem Tradycji” i „konserwatystą”(?!, co to za wyznanie „konserwatysta”?), udzielającego „komunii świętej”na łapę aborterskiej „królowej” hiszpańskiej Zofii, która po judeochrześcijańsku w pozycji trudnej do zdefiniowania, ale na pewno nie na klęczkach, jest „komunikowana” przez heksagramowca. Takie są fakty!!!

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bhihh5dvb2E]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.