Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomason Bergoglio znowu bredzi

Żydomason Bergoglio znowu bredzi

r1

Żydomason Bergoglio znowu gorączkuje i bredzi. Poniżej przedstawiony jest fragment „dobrej żydowskiej nowiny” z brukowca Haaretz o obchodach kolejnej rocznicy tłuczonego szkła, w tym wypadku, przez koszernego Franka-Bergoglio, wraz ze swoją watykańską lożą żydomasońską.

Haaretz:

„Żydzi są „naszymi starszymi braćmi”, mówi papież podczas obchodów upamiętniających Kristallnacht.

Papież Franciszek upamiętnił Kristallnacht podczas mszy przed tysiącami ludzi na Placu Świętego Piotra w niedzielę, określając żydów jako „starszych braci” jego rzymsko-katolickiej trzody. Zaburzenia zorganizowane przez niemieckie władze w dniach 9-10 listopada 1938 roku spowodowały śmierć 91 żydów i zniszczenie 267 synagog. Rozruchy były poprzedzone deportacją 30 tysięcy żydów do obozów koncentracyjnych. Ataki, które stały się znane jako „Noc tłuczonego szkła” (Kristallnacht) poprzedziły masową rzeź europejskiego żydostwa, którą rozpoczęto 3 lata później. Kristallnacht była krokiem do holocaustu i nie powinna być zapomniana, powiedział papież. „My odnawiamy naszą serdeczność i solidarność wobec żydowskiego ludu, naszych starszych braci, i modlimy się do Boga żeby pamięć przeszłości i grzechów przeszłości pomogła nam zawsze być czujnym wobec każdej formy nienawiści i nietolerancji”. Papież Franciszek, który był współautorem książki o dialogu międzyreligijnym, razem z rabinem Abrahamem Skorka z Argentyny, w okresie kiedy był arcybiskupem Buenos Aires, ustanowił dobre relacje z żydami. Jego wybór w marcu b.r. był radośnie powitany przez światowe organizacje żydowskie.”

SUPLEMENT

Dedykacja dla koszernych „tradycjonalistów”

Taniec liturgiczny, „Cockroach dance” tradycjonalistycznych „naszych starszych braci w wierze” w mamonę. Drodzy katzolicy, czas rozpocząć ćwiczenia w domu żeby „ukochany ojciec święty” był zadowolony.

Na podstawie: http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/1.557283

Data publikacji: 10.11.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.