Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Piekielny Bergoglio szydzi z Ukrzyżowania Naszego Pana Jezusa Chrystusa

Piekielny Bergoglio szydzi z Ukrzyżowania Naszego Pana Jezusa Chrystusa

  Piekielny Bergoglio szydzi z Ukrzyżowanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

A10

W 2010 roku autorzy Sergio Rubin i Francesca Ambrogetti wydali książkę „El Jesuita: Conversaciones con el Cardenal Jorge Bergoglio, SJ” (Jezuita: Rozmowy z kardynałem Jorge Bergoglio, SJ) w której ówczesny „arcybiskup” Buenos Aires opowiada o swoim życiu, swojej pracy i duchowości, i odpowiada na pytania postawione przez autorów.

a11

Po wyborze Bergoglio na urząd „papieża Kościoła Katolickiego”, to znaczy, w istocie, na stanowisko szefa judeochrześcijańskiej sekty soborowej Vaticanum II, angielskie tłumaczenie książki pojawiło się pod tytułem „Pope Francis: His Life in His Own Words”. O czym jednakże większość ludzi nie wie to jest to, że wydawcy angielskiej edycji książki rozmyślnie usunęli pewną liczbę wybranych ustępów, które znajdują się w hiszpańskim oryginale.

Jeden z tych brakujących ustępów znajduje się na stronie 42 edycji hiszpańskiej gdzie Bergoglio ze śmiechem i rozbawieniem relacjonuje opowiadanie w którym dyrektor szkoły poucza niegrzecznego żydowskiego chłopca aby się właściwie zachowywał, mówiąc mu, że jeżeli nie poprawi się to skończy właśnie tak jak inny „żyd”, który był ukrzyżowany.

„(„Kardynał” Bergoglio:) To jest o żydowskim chłopcu wyrzucanym ze wszystkich szkół za niesforne zachowanie aż do chwili kiedy inny żyd rekomenduje ojcu chłopca pewną „dobrą szkołę katolicką”. I zapewnia go, że oni na pewno go wyprostują. Ojciec chłopca stosuje się do rady. I tak więc mija pierwszy miesiąc a chłopiec jest bardzo grzeczny bez żadnych napomnień (zaskakująco!). Nie ma także problemów z zachowaniem w następnych miesiącach. Ojciec chłopca, trawiony ciekawością, idzie do rektora aby dowiedzieć się w jaki sposób dokonał takiego wyczynu przemiany chłopca. „To było bardzo proste” – odpowiedział kapłan. „Pierwszego dnia chwyciłem go za ucho i powiedziałem wskazując na krucyfiks. „To był pewien żyd, tak jak ty, jeżeli będziesz niegrzeczny to skończysz tak samo””.

Aby przeczytać cytat w całości i obejrzeć zeskanowane strony z hiszpańskiego oryginału, kliknij na poniższy link. (Zamieszczamy wzmiankowany materiał razem z niniejszą informacją poniżej- Red. W-P)

http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2014/03/jorge-jokes-about-our-lords-crucifixion.html

Znajdziecie tam również skany edycji angielskiej ukazującej fakt, że rzeczywiście „anegdota” została usunięta.

Jesteśmy dłużni wdzięczność za tę informację blogowi www.callmebergoglio.blogspot.com, który wyszukuje rozmaite, niezwykłe, i trudne do odnalezienia, fakty dotyczące osoby Bergoglio.

Aprobując i prześmiewczo odnosząc się do tej opowieści Bergoglio pokazał jeszcze raz, że jest osobistym wrogiem Jezusa Chrystusa. Czyniąc tak, postawił się on w towarzystwie prześladowców Naszego Pana, do którego Stary Testament odnosi te słowa:

„Potwarzą i mękami wybadajmy go aby poznać skromność jego i doświadczyć cierpliwości jego” (Księga Mądrości 2:19).

Zachęcamy wszystkich katolików, którzy czytają tę informację aby skorzystali z okazji i odmówili modlitwy wynagradzające do Boga Wszechmogącego za to niesłychane bluźnierstwo.

„Nie błądźcie: Bóg nie pozwoli naśmiewać się z siebie” (List Św. Pawła Apostoła do Galatów 6:7)

DOKUMENTACJA

a12

(página 41 en Capítulo 3 lo estás imitando a Jesús” de  
 El Jesuita: Conversaciones con el cardinal Jorge Bergoglio)

a13

(página 42 en Capítulo 3 lo estás imitando a Jesús” de 
 El Jesuita: Conversaciones con el cardinal Jorge Bergoglio)

a14

Pope Francis: Conversations with Jorge Bergoglio: His Life in His Own Words,
by Sergio Rubin and Francesca Ambrogetti.

a15

page 26 in Chapter 3 'You Are Imitating Christ' of Pope Francis:
Conversations with Jorge Bergoglio: His Life in His Own Words)

a16

(page 27 in Chapter 3 'You Are Imitating Christ' of Pope Francis:

Conversations with Jorge Bergoglio: His Life in His Own Words)
"...będzie zabity Chrystus, a nie będzie ludem Jego, który się Go zaprze." Proroctwo Daniela 9:26
„…będzie zabity Chrystus, a nie będzie ludem Jego, który się Go zaprze.”
Proroctwo Daniela 9:26

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)  http://www.novusordowatch.org/wire/bergoglio-jokes-crucifixion.htm

Data publikacji: 6.03.2014

Przekład: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.