Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomason Bergoglio o żydomasonie Dikmanie

Żydomason Bergoglio o żydomasonie Dikmanie

ri3Bergoglio: „…miał poprowadzić Naród ku lepszej rzeczywistości”.

Papież Franciszek o Mazowieckim

– Był mężem stanu, który dobro ojczyzny i narodu przedkładał ponad swoje sprawy osobiste – tak o zmarłym w poniedziałek Tadeuszu Mazowieckim napisał w imieniu papieża abp Angelo Becciu, substytut Sekretariatu Stanu.

List kondolencyjny z Watykanu dotarł w czwartek do siedziby Episkopatu Polski. Papież zapewnia w nim o modlitwie za Tadeusza Mazowieckiego i łączy się duchowo „z tymi, którzy z bólem i nadzieją dziękują Bogu za jego bogate życie, za owoce jego działalności społecznej i politycznej”. Pisze także, że to Opatrzność Boża wyznaczyła Mazowieckiemu w 1989 r. trudne zadanie przewodniczenia rządowi, który „miał poprowadzić Naród ku lepszej rzeczywistości”.

– Pełnił tę misję z oddaniem i mądrością, z poszanowaniem wartości chrześcijańskich i z żywą wiarą, dając przykład szlachetnego zaangażowania na rzecz dobra wspólnego. Był mężem stanu, który dobro ojczyzny i narodu przedkładał ponad swoje sprawy osobiste – czytamy w liście.

Tadeusz Mazowiecki zmarł w poniedziałek 28 października. Miał 86 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w niedzielę 3 listopada.

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/11/01/bergoglio-mial-poprowadzic-narod-ku-lepszej-rzeczywistosci/

Data publikacji: 1.11.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.