Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomason Bergoglio i jego żydomasońskie kwiatki

Żydomason Bergoglio i jego żydomasońskie kwiatki

„Chwasty Bergoglio”. Chaotyczna doktryna Kościoła. 

r2

Podobnie jak Antypapież Bergoglio, który miał natchnienie, aby zamieszkać w Domku św. Marty, tak też Pelagiusz miał natchnienie, by zmienić tytuł swej tragihumorystycznej serii „Kwiatków Bergoglio” na „Chwasty Bergoglio”. Niniejszym wszelkie odniesienie do „Kwiatków Franciszka” zostało usunięte.

„Na każdą wiadomość docierającą z Rzymu o papieżu Franciszku, pojawiały się od razu komentarze i krytyczne analizy” – naczelny apologeta obecnego pontyfikatu

„Na każdą wiadomość docierającą z Rzymu o papieżu Franciszku, pojawiały się od razu komentarze i krytyczne analizy” – naczelny apologeta obecnego pontyfikatu „Duszpasterstwo misyjne nie skupia się obsesyjnie na chaotycznym przekazywaniu mnogości doktryn, które należy narzucać”. („Una pastorale missionaria non è ossessionata dalla trasmissione disarticolata di una moltitudine di dottrine da imporre con insistenza.”) Antypapież Franciszek w wywiadzie z o. Antonim Spadaro (19 sierpnia 2013, Dom św. Marty).

„Katolicka doktryna nie jest serią chaotycznych twierdzeń”. („Catholic doctrine is not a series of disjointed statements.”) x. kanonik Jerzy D. Smith, The Teaching of the Catholic Church, Esej nr 2, „An Outline of Catholic Teaching” (Imprimatur z 1947 r.)

Łatwo zauważyć niezwykłe podobieństwo między terminami użytymi przez autora podręcznika do teologii katolickiej z 1947 roku a tymi, których użył tak zwany „Najwyższy Pasterz i Nauczyciel” w lato bieżącego roku.

To, co Bergoglio robi, jak słusznie zauważył x. Cekada, polega na całkowitym rozsadzeniu samego pojęcia magisterium Kościoła („11 września dla magisterium: wywiady z Franciszkiem”). Oznacza to też upadek moralnego autorytetu modernistycznego neokościoła, którym rządzi, a raczej zawiaduje Bergoglio. Skoro niczego nie można narzucać, ani żadnych doktryn („chaotycznie przekazywanych”), ani żadnych zasad moralnych, to ten sam soborowy twór skazuje się na zatracenie.

„Są to wszystko ludzkie wymysły, na których mógłby się może oprzeć kościół jaki pomysłu ludzkiego, ale nigdy Kościół Chrystusowy, instytucja Boska, z hierarchią pozytywnie przez Chrystusa ustanowioną, z prawami mu przez Chrystusa nadanymi. W Kościele tym nie ma miejsca na zrealizowanie pomysłów modernistycznych.” (x. Dr Maciej Sieniatycki, „Modernistyczny Neokościół”, 1915 r.)

Pelagiusz z Asturii

Za: http://pelagiusasturiensis.wordpress.com/2013/11/05/chwasty-bergoglio-2-chaotyczna-doktryna-kosciola/#more-3485

Data publikacji: 5.11.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.