Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydomason Bergoglio idolem dewiantów

Żydomason Bergoglio idolem dewiantów

a98Żydomason Bergoglio idolem dewiantów. Żydomasoński antypapież Bergoglio został wybrany przez zboczeńców jako ich najwybitniejsza osobowość roku 2013. Po uznaniu przez żydowski tygodnik „TIME” i po uznaniu przez antychrześcijański kanał telewizyjny MTV, teraz magazyn dewiantów LGBT (lesbijki, sodomici, biseksualiści i transseksualiści), „The Advocate” także wybrał szefa żydomasońskiej mafii watykańskiej, osobnika podającego się za papieża, o nazwisku Bergoglio, na „swojego” człowieka roku. I dewiańci wybrali go wbrew faktowi, że Jack Andraka, szczery i otwarty sodomita, wysoce poważany i szanowany przez mafię watykańską, także był jednym z finalistów. Okazuje się, że dla dewiantów żydomason Bergoglio jest najcenniejszy i bezkonkurencyjny. Na wypadek gdybyście nie wiedzieli co to jest „The Advocate” albo o co walczy, możecie przeczytać krótką charakterystykę tutaj ( http://en.wikipedia.org/wiki/The_Advocate)

a99

Wyskoki i błazeństwa żydomasona Bergoglio zainspirowały to sodomskie czasopismo do apelu zatytułowanego „Dziewięciu katolików, którzy powinni słuchać papieża”. Tej kreaturze trzeba wprost powiedzieć: „Gratulujemy Jurku. Dobra robota. Niszczysz własny, fałszywy kościół szybciej niż możesz „przyswoić sobie prometejski neo-pelagianizm. Ale pamiętaj dobrze, że nie wszyscy biorą na poważnie twoje bełkotliwe brednie, że jesteś papieżem Kościoła Katolickiego”. Panie i Panowie! Wy, którzy siedzicie okrakiem na płocie od bardzo dawna, czy nie widzicie jak przerażająco jasno i wyraźnie Bóg Wszechmogący demaskuje oszustwo fałszywego kościoła? Judeochrześcijańska sekta soborowa, zjadliwie antykatolicka, nie ma absolutnie nic wspólnego z Kościołem Katolickim. Szef tej sekty nie jest prawdziwym papieżem, to oszust! On nie jest żadnym katolikiem! On jest natomiast promotorem, popularyzatorem i twórcą najcięższych grzechów wołających o pomstę do nieba. Czyni to wszystko z pomocą i przy pełnej aprobacie fałszywej, oszukańczej hierarchii, obłudnego i oszukańczego duchowieństwa nowej religii NWO. Wszechmogący Bóg demaskuje tę mroczną organizację, podszywającą się pod Kościół Katolicki, w sposób tak wyraźny, że nawet najbardziej naiwni mogą łatwo poznać, że ta organizacja to Antykościół i antychrześcijaństwo, że jest to wróg Jezusa Chrystusa. Każdy człowiek dobrej woli to widzi i każdy może jeszcze otrzeźwieć i otrząsnąć się z zaślepienia. Wszystkie dusze katolickie wołają: „Nie jestem z Franciszkiem bo jestem katolikiem!”

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)  http://www.novusordowatch.org/wire/index.htm#.UrAuBtLuLEw

Data publikacji: 16.12.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *