Strona główna > NWO > Apokalipsa > Żydomason Bergoglio i faryzeusz Fellay

Żydomason Bergoglio i faryzeusz Fellay

Przywódca Neo-SSPX rozkazuje zawieszanie portretów kryptożyda, apostaty i żydomasona Bergoglio na ścianach wszystkich przeoratów neo-SSPX.

Nikczemny zdrajca Jezusa Chrystusa, uzurpator na Tronie Św. Piotra, żydomason i kryptożyd Bergoglio
Nikczemny zdrajca Jezusa Chrystusa, uzurpator na Tronie Św. Piotra, żydomason i kryptożyd Bergoglio

(Na fotografii powyżej widoczny jest Bergoglio w żydowskiej jarmułce podczas przemawiania w synagodze szatana. Teraz dyktator neo-SSPX, Bercik Fellay nakazał wszystkim przeoratom zawieszenie na ścianach portretów antykatolickiego żydomasona Bergoglio. A tymczasem biskup Williamson z SSPX Strict Observance i Oporu wobec zdrady Fellaya, dzień za dniem, przejmuje coraz więcej kapłanów i świeckich z sekty Fellaya)

Teraz przywódca-dyktator faryzejskiego i fałszywego, nowego Bractwa Św. Piusa X (neo-SSPX), Bercik Fellay, jak do tej pory żądał jedynie ażeby wszystkie przeoraty neo-SSPX zawiesiły u siebie na ścianach portrety żydomasona Bergoglio ale to żądanie nie było obligatoryjne. Każdy przeorat  postępował tak jak uważał za stosowne i niektóre przeoraty nie zastosowały się do żądania Fellaya. Jednakże, począwszy od 13 października 2013 roku Fellay uczynił z zawieszania portretów żydomasona-apostaty Bergoglio kategoryczny obowiązek dla wszystkich przeoratów. W ten sposób Bercik Fellay uznaje tego antykatolickiego arcy-wroga Jezusa Chrystusa, fałszywca i antypapieża, za prawdziwego papieża. W ciągu zaledwie 6 miesięcy żydomason i kryptożyd Bergoglio popełnił następujące czyny:

1- Bergoglio zaprzeczył biblijnemu przekazowi o pomnożeniu przez Jezusa Chrystusa bochenków chleba

2- Bergoglio brał aktywny udział w judeo-satanistycznych obrzędach, wraz z żydami, w synagodze szatana

3- Bergoglio oświadczył, że muzułmański ramadan przynosi „owoce duchowe”

4- Bergoglio mówił i mówi neo-kościelniakom (judeochrześcijanom), że nawracanie na chrześcijaństwo jest złem

5- Bergoglio wypowiedział się do międzynarodowych mediów, że nie może osądzać sodomitów

6- Bergoglio nie kiwnął palcem ażeby dopomóc dzieciom gwałconym i sodomizowanym przez diabelskich, fałszywych „kardynałów”, „biskupów” i „księży” fałszywego, judeochrześcijańskiego „kościoła”

7- Bergoglio mianował przestępcę, teraz już w więzieniu, aby kierował jego Bankiem Watykańskim

8- Bergoglio uważa, że ateiści mogą się zbawić tak jak chrześcijanie (przyznanie, że soborowa sekta judeochrześcijańska jest całkowicie bezwartościowa)

9- Bergoglio nazwał troski, zmartwienia i trwogę, odczuwane z powodu moralnych kwestii takich jak mordowanie nienarodzonych dzieci i „małżeństwa sodomitów”, opętaniem (obsesja) i manią katolików

10- Bergoglio już nawet zdusił w połowie soborowo-judeochrześcijańską, falszywą „mszę” z 1962 roku (żydomasona Roncalli’ego- Jana XXIII, wyprodukowaną przez żydomasonów a fałszywie przedstawianą jako „Msza Trydencka”) u neo-Franciszkanów i przezwał tych, którzy bronili tej „mszy” „ideologami”.

Bercik Fellay, zawsze wybitny obłudnik i łgarz, teraz wydaje rozkaz ażeby portret żydomasona Bergoglio zawieszać na ścianach w przeoratach neo-SSPX podczas kiedy w tym samym czasie mówi na konferencji Angelus Press, w dniach 11-13 paxdziernika b.r., że „my zachowaliśmy rezerwę wobec jakiejkolwiek ugody przez ostatni rok”. „Ugoda”, o której mówi Fellay, była jego zdradziecką ugodą z żydem Ratzingerem-Tauberem w intencji uczynienia neo-SSPX częścią fałszywego, judeochrześcijańskiego „kościoła” New World Order.

Bercik!, jak długo będziesz kontynuował kantowanie twoich wiernych z neo-SSPX przy pomocy łgarstw i obłudy? Bractwo Św. Piusa X Ścisłej Obserwancji, nieformalnie pod przywództwem biskupa Richarda Williamsona, obecnie uwolniło się od Fellaya i Opór świeckich wiernych jest coraz silniejszy i przyciąga kapłanów i wiernych z judeofilskiego neo-SSPX, które zaśmierdło, z powrotem do tradycyjnych, katolickich zasad arcybiskupa Lefebvre’a.

Ojcowie TRADITIO

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z soborowym judeochrześcijaństwem)

http://www.traditio.com/comment/com1310.htm

Data publikacji: 15.10.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.